تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون ذغال روشن فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12290.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۵

مصرف روزانه شیر مانع ابتلای کودکان چاق به دیابت می شود

نتیجه مطالعه محققان آمریکایی نشان می دهد که مصرف حدود 500 سی سی شیر در روز از ابتلای کودکان چاق به دیابت و اختلالات متابولیک پیشگیری می کند.

قُل قُل:نتیجه مطالعه محققان آمریکایی نشان می دهد که مصرف حدود 500 سی سی شیر در روز از ابتلای کودکان چاق به دیابت و اختلالات متابولیک پیشگیری می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، مطالعه محققان دانشگاه تگزاس آمریکا نشان می دهد شیر گاو حاوی مواد مغذی است که موجب کاهش سطح انسولین در فاصله میان وعده های غذایی می شود؛ انسولین هورمونی است که سطح گلوکز خون را کنترل می کند.


این موضوع خطر ابتلا به سندرم متابولیک «گروهی - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - از اختلال ها که شامل فشارخون بالا، قند خون و چربی بالا، چربی شکمی بیش از - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - حد و کم بودن کلسترول خوب می شود» را کاهش می دهد. داشتن هر سه این موارد می تواند به ابتلا به دیابت، بیماری قلبی و سکته مغزی منجر شود.
محققان متوجه شدند ، کودکان - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - دارای اضافه وزن و چاقی که دست کم روزی 500 سی سی شیر مصرف می کردند کمتر مستعد ابتلا به دیابت نوع 2 بودند؛ دیابت نوع 2 شکلی از دیابت است که با چاقی ارتباط دارد.


اما کودکانی که کمتر از 230 سی سی شیر در روز مصرف می کردند سطح انسولین ناشتای آنها بیشتر از کودکانی بود که دست کم حدود 500 سی سی شیر مصرف می کردند. انسولین ناشتا به سطح انسولین میان وعده های غذایی گفته می شود.
این مطالعه که در کنگره - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - اروپایی در - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - زمینه چاقی - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - در - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - وین ارائه شد ، نشان داد که سطح انسولین ناشتا در میان کودکانی که دست کم حدود 500 سی سی شیر در روز مصرف می کردند حدود 50 درصد کمتر بود.


آکادمی متخصصان اطفال آمریکا و دستورالعمل های غذایی سال 2015 برای آمریکایی ها توصیه می کنند که کودکان بالای 2سال روزانه دو تا سه فنجان شیر کم چرب مصرف کنند.
پیش از این مطالعات نشان داده اند که شیر - تلفن قلیون ذغال روشن فرجام - از ابتلا به سندرم متابولیک و دیابت در بزرگسالان نیز محافظت می کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram