تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس آنلاین قلیون درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 15266.html

۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۹

رازهایی از سراسر جهان برای پیشگیری از چاقی

فعالیت های روزمره، عادات غذایی و رژیم های سنتی که در اغلب کشورها وجود دارد، برای کمک به کاهش وزن و پیشگیری از اضافه وزن توصیه می شوند.

قُل قُل:فعالیت های روزمره، عادات غذایی و رژیم های سنتی که در اغلب کشورها وجود دارد، برای کمک به کاهش وزن - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - و پیشگیری از اضافه - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - وزن توصیه می شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،در این میان، موفق ترین کشورها در عرصه مبارزه با چاقی و اضافه وزن و گام هایی که مردمان آنها در این مسیر برداشته اند، معرفی شده اند:

تایلند: مصرف خوراکی های تند

فلفل تند، سوخت - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - و ساز بدن شما را افزایش می - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - دهد؛ اما خاصیت اصلی غذاهای تند این است که سرعت غذا خوردن شما را کاهش می دهد. آرام غذا خوردن بهترین استراتژی برای کاهش وزن به حساب می آید و خوردن غذاهای اسپایسی و تند، یک راه آسان برای این کار است.

بریتانیا: کوچک کردن سایز ساندویچ ها

بریتانیایی ها ساندویچ - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - کوچکتری را ترجیح می دهند. در ایالات متحده آمریکا نیز مک دونالد سایز سوپرایزهای خود را کم کرده است. هیچ چیز مانند - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - خوردن یک ساندویچ با پنیر اضافه در بریتانیا باعث افزایش وزن نمی شود.

برزیل: - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - مصرف برنج و حبوبات

مطالعه ای در رابطه با پیشگیری و درمان چاقی، نشان می دهد که یک رژیم غدایی شامل برنج و حبوبات، ریسک افزایش وزن را تا - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - ۱۴ درصد نسبت به غذاهای غربی به حداقل می رساند. به همین دلیل این غذا به علت داشتن مقدار کم چربی و مقدار زیاد فیبر، باعث ثابت بودن قند خون می گردد.

لهستان: مصرف غذاهای خانگی

لهستانی ها به طور معمول تنها پنج درصد از بودجه‌ شان خود را صرف غذا خوردن در بیرون از منزل - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - می کنند. کسانی که در منزل غذا نمی پزند بیشتر از دیگران غذای - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - ناسالم می خورند. در واقع پخت و پز کم در منزل و روی آوردن به غذاهای آماده در یک جامعه، باعث شیوع چاقی خواهد شد.

آلمان: مصرف منظم صبحانه

متخصصین به مردم - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - توصیه می کنند صبحانه را فراموش نکنند اما تحقیقات جدید بر مهم بودن این موضوع تاکید بیشتری دارد. محققین بریتانیایی می گویند مغز شما زمانیکه صبحانه نخورده باشید به هنگام دیدن غذایی - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - با کالری بالا شما را به بیشتر خوردن آن تشویق می کند.

سوئیس: - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - خوردن یک کاسه موسلی

موسلی یک فرنی خوشمزه ساخته شده از غلاتی مانند جو، میوه و آجیل است؛ هر کدام از آن ها به سلامت بهتر و کنترل وزن شما کمک می کند. این غذا بیش از صد سال پیش توسط یک پزشک سوئیسی برای تغذیه بیماران بیمارستان تهیه شده است، اما سوئیسی ها آن را به عنوان صبحانه یا یک عصرانه ساده میل می کنند. فیبر موجود در موسلی باعث هضم آسان تر - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - آن شده و به شما کمک می کند برای مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشید.

مالزی: مصرف زردچوبه

این ادویه، که عنصری کلیدی در غذاهای مالزی است، در جنگل های مالزی به عنوان یک گیاه وحشی - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - رشد می کند. یکی از اجزای تشکیل دهنده آن کورکومین نام دارد که عاملی اساسی برای مبارزه با چربی های اضافه به حساب می آید. یک تحقیق، اخیراً در دانشگاه تافتز نشان داد که - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - موش هایی که مقدار زیاد چربی به همراه مقدار کمی کورکومین خورده اند، افزایش وزن کمتری نسبت به بقیه موش ها داشته اند. محققان تصور می کنند که خوردن زردچوبه، رشد بافت های چربی را کم کرده و سوختن چربی را افزایش می دهد. حتما آن را در غذای بعدی استفاده کنید.

آفریقای جنوبی: خوردن مقداری چای قرمز

در سراسر این کشور از چای قرمز بیشتر از چای سبز لذت می برند زیرا احتیاج به شکر ندارد و بدون آن نیز خورده می شود. خوردن این چای شما را از هزاران کالری در ماه نجات می دهد.

نروژ: گردش - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - در روز تعطیل

این کار عادت اصیل نروژی هاست. روزهای یکشنبه در تابستان، همگی، از کودکان گرفته تا پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها، برای پیاده روی به اطراف شهر رفته و در زمستان به ورزش اسکی در کوهستان می پردازند.

مجارستان: مصرف انواع ترشی

مجارها ترشی های خیار، فلفل، کلم و گوجه فرنگی را دوست دارند. این ترشی ها به دلیل سرکه ای که در آن - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - ها استفاده می شود به لاغر ماندن شما کمک فراوانی می کنند. - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - شواهد نشان داده است که اسید استیک موجود در سرکه، به کاهش - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - فشار خون، قند خون و تشکیل چربی کمک شایانی می کند.

هندوستان: انجام یوگا

افرادی که یوگا انجام می دهند شاخصBMIکمتری نسبت به دیگر ورزشکاران دارند.

ژاپن: خواب روزانه

در این کشور اکثر مردم حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه خواب روزانه دارند. شواهد زیادی وجود دارد که محرومیت از خواب روزانه - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - افزایش وزن را به دنبال خواهد داشت. هورمون های لپتین و گرلین در این مساله نقش دارند. لپتین، به مغز کمک می کند احساس سیر بودن را تشخیص دهید و گرلین، باعث گرسنگی می شود. زمانی که خواب کافی نداشته باشید سطح هورمون لپتین - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - پایین می آید و گرلین بالا می رود به همین دلیل است بیشتر مردم زمانیکه خواب آلود هستند احساس گرسنگی می - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - کنند؛ ولی در واقع به جای خوردن غذا بهتر است چشمان خود - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - را ببندید و بخوابید.

مکزیک: مصرف بزرگترین وعده غذایی در وعده ناهار

مکزیکی ها به طور سنتی بزرگترین وعده غذایی خود را بین ساعت های ۲ الی ۴ بعد از ظهر می خورند.

فرانسه: گذراندن زمان طولانی سر میز غذا

به طور میانگین ۹۲ درصد فرانسوی ها شام را به همراه خانواده میل می کنند، این عدد بین مردم آمریکا ۲۸ درصد - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - می باشد. برای فرانسوی ها، غذا خوردن یک رویداد مهم در روز حساب می شود. برای آنها این کار مهمتر از انجام دیگر کارهاست. خوردن غذا به مدت طولانی و صحبت کردن ما بین آن، به - سرویس آنلاین قلیون درب منزل - کم خوردن شما کمک می کند.


منبع:readersdigest

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram