تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان روشن فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12289.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۱

ضرورت پیروی از رژیم غذایی کم چرب برای بازماندگان سرطان پستان

تحقیقات نشان می دهد بیماران مبتلا به سرطان پستان که از رژیم غذایی کم چرب پیروی می کنند در مقایسه با بیماران پیروی کننده از رژیم غذایی چرب تر حداقل یک دهه بعد از تشخیص سرطان شان زنده می مانند.

قُل قُل:تحقیقات نشان می دهد بیماران مبتلا به سرطان پستان که از رژیم غذایی کم چرب پیروی می کنند در مقایسه - سرویس الو قلیان روشن فرجام - با بیماران پیروی کننده از رژیم غذایی چرب تر حداقل یک دهه - سرویس الو قلیان روشن فرجام - بعد از تشخیص سرطان شان زنده می - سرویس الو قلیان روشن فرجام - مانند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - سرویس الو قلیان روشن فرجام - به نقل از مهر، دکتر «روآن چلبووسکی»، سرپرست - سرویس الو قلیان روشن فرجام - تیم تحقیق از بیمارستان هوپ کالیفرنیا، در این باره - سرویس الو قلیان روشن فرجام - می گوید: «مطالعه ما اثبات می کند زنانی که - سرویس الو قلیان روشن فرجام - بعد از سن یائسگی مبتلا به سرطان پستان تشخیص داده می شوند و دارای رژیم غذایی کم - سرویس الو قلیان روشن فرجام - چرب هستند عمر طولانی تری دارند.»

به گفته این تیم تحقیق، زنانی که دارای رژیم غذایی کم چرب هستند کمتر در معرض ریسک ابتلا به انواع تهاجمی تر سرطان پستان قرار دارند.

حال محققان به بررسی حدود ۴۹ هزار زن بعد از سن یائسگی که از رژیم غذایی عادی خودشان یا رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات و غلات - سرویس الو قلیان روشن فرجام - کامل - سرویس الو قلیان روشن فرجام - پیروی می کردند پرداختند.

در طول ۸.۵ سال مطالعه رژیم غذایی، ۱۷۶۴ زن مبتلا به سرطان پستان شدند. شرایط این زنان به طورمیانگین تا ۱۱.۵ سال بعد از تشخیص تحت نظر بود.

در مجموع مشخص شد نرخ بقاء زنانی که از رژیم غذایی کم چرب پیروی می کردند در - سرویس الو قلیان روشن فرجام - مقایسه با زنانی که رژیم غذایی عادی و رایج را داشتند ۲۲ درصد بیشتر بود.

به گفته محققان، در بررسی مرگ بیماران مبتلا به سرطان پستان هم مشخص شد که ۶۸ زن از گروه - سرویس الو قلیان روشن فرجام - رژیم غذایی کم چرب فوت کردند درحالیکه در گروه رژیم غذایی عادی، ۱۲۰ نفر جان شان را از دست داده بودند.

محققان تاکید می کنند رژیم غذایی تاثیر مستقیم بر طول عمر دارد. رژیم غذایی سالم تر موجب افزایش طول عمر هم در بازماندگان سرطان و هم جمعیت عمومی می شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram