تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون فوری تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12038.html

۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۴

فواید سلامت شگفت انگیز کرفس

کرفس می تواند به کاهش هرگونه التهاب در بدن کمک کند. التهاب شرایطی است که با بیماری هایی مانند آرتریت یا پوکی استخوان ارتباط دارد.

قُل قُل: - سرویس الو قلیون فوری تهران - کرفس می تواند به کاهش هرگونه التهاب در بدن کمک کند. التهاب شرایطی است که با بیماری هایی مانند آرتریت یا پوکی استخوان ارتباط دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، کرفس برای افراد بسیاری یک ماده غذایی دلچسب محسوب نمی شود. اما اگر شما نیز - سرویس الو قلیون فوری تهران - بین افراد قرار دارید باید در آن تغییر ایجاد کنید. کرفس نه تنها می تواند - سرویس الو قلیون فوری تهران - به عنوان - سرویس الو قلیون فوری تهران - یک میان وعده - سرویس الو قلیون فوری تهران - سبک و سالم مورد استفاده قرار بگیرد، بلکه سرشار از بسیاری مواد مغذی نیز است.


به گزارش "اکتیو بیت"، به لطف مواد مغذی موجود در کرفس، این ماده غذایی می تواند فواید سلامت مختلفی را ارائه کند. در ادامه با برخی از مهمترین آنها بیشتر آشنا می شویم.

کنترل کلسترول

اگر با کلسترول بالا مواجه هستید، کرفس شاید بهتر باشد مصرف کرفس را در رژیم غذایی خود افزایش دهید. کرفس حاوی ترکیبی منحصر به فرد به نام 3-ان-بوتیل فتالید (BuPh) است که قدرت کاهش لیپید را دارد و همان گونه که می دانید کلسترول نیز یک لیپید محسوب می شود.

تسکین التهاب

کرفس می تواند به کاهش هرگونه التهاب در بدن کمک کند. التهاب شرایطی است که با بیماری هایی مانند آرتریت یا پوکی استخوان ارتباط دارد.

کرفس و دانه - سرویس الو قلیون فوری تهران - های کرفس دارای حدود 25 ترکیب ضد التهاب هستند و می توانند از بروز التهاب های ناگهانی در - سرویس الو قلیون فوری تهران - بدن که به بروز درد و دیگر مشکلات سلامت منجر می شوند، پیشگیری کنند.

کاهش فشار خون

نتایج مطالعه ای که در کلینیک کلیولند انجام شد، نشان داد که کرفس ممکن است توانایی کاهش فشار خون را داشته باشد. کرفس حاوی ترکیبی به نام فتالید است - سرویس الو قلیون فوری تهران - که به شل شدن دیواره شریان ها و افزایش جریان خون کمک می کند و نتیجه این شرایط کاهش فشار خون است. زمانی که ساقه کرفس را مصرف می کنید - سرویس الو قلیون فوری تهران - از فواید فیبر، منیزیم و پتاسیم موجود در این ماده غذایی نیز بهره‌مند می شوید که به تنظیم فشار خون کمک می کنند.

تسکین زخم های معده

زخم های معده زخم هایی دردناک در دیواره داخلی معده هستند که به دلایل مختلفی شکل می گیرند. کرفس ممکن است به تسکین علائم این زخم ها کمک کند.

کرفس حاوی فلاونوئیدها است که رشد - سرویس الو قلیون فوری تهران - برخی باکتری ها را مهار می کنند. - سرویس الو قلیون فوری تهران - ترکیبات پلی‌فنولی (از جمله فلاونوئیدها) نشان داده اند که می توانند در بهبود زخم های معده نقش داشته باشند.

محافظت از سلامت کبد

کبد یکی از اندام هایی - سرویس الو قلیون فوری تهران - است که به سختی در بدن کار می کند و وظایف مختلفی را بر - سرویس الو قلیون فوری تهران - عهده دارد. از این رو، حفظ سلامت کبد برای - سرویس الو قلیون فوری تهران - کمک به پالایش سموم اهمیت دارد. نتایج مطالعه ای که در دانشگاه - سرویس الو قلیون فوری تهران - هلوان مصر انجام شد، نشان داد مقدار انباشت چربی خطرناک - سرویس الو قلیون فوری تهران - در کبد موش هایی که با کرفس تغذیه شده - سرویس الو قلیون فوری تهران - بودند، کاهش داشته است.

این موش ها برای کسب نتایج مثبت در عملکرد آنزیمی و کنترل لیپید با پودر کاسنی و پودر جو نیز تغذیه شده بودند و پژوهشگران دریافتند هرچه - سرویس الو قلیون فوری تهران - موش ها کرفس، جو و کاسنی بیشتری مصرف کرده بودند، سلامت کبد آنها نیز بهبود بیشتری داشته است.

کمک به پیشگیری از عفونت های دستگاه ادراری

اگر یک بار عفونت دستگاه ادراری را تجربه کرده باشید، احتمالا دیگر دوست ندارید تا این شرایط تکرار شود. خوشبختانه، کرفس - سرویس الو قلیون فوری تهران - به لطف - سرویس الو قلیون فوری تهران - خواص ادرارآور خود می تواند به این هدف و سبک زندگی بدون عفونت دستگاه ادراری کمک کند.

کرفس حاوی ترکیبی به نام ال-3-ان-بوتیل فتالید است که به کاهش فشار خون کمک می کند. اگر داروهای - سرویس الو قلیون فوری تهران - فشار خون مصرف می کنید، به واسطه اثر ادرارآور کرفس باید بر میزان مصرف این ماده غذایی نظارت داشته باشید.

کمک به اجابت - سرویس الو قلیون فوری تهران - مزاج

تقریبا 95 درصد کرفس - سرویس الو قلیون فوری تهران - را آب تشکیل داده است و زمانی که موضوع کمک به حرکت مواد در بدن مطرح می شود، این چیز بدی نیست. همچنین، کرفس سرشار از فیبر غذایی محلول و نامحلول است که به پیشگیری از یبوست و اسهال کمک می کنند.

افزون بر این، کرفس حاوی ترکیبی به نام - سرویس الو قلیون فوری تهران - اپیومن (Apiuman) وجود دارد که به پیشگیری از زخم های معده کمک می کند. به نظر می رسد این - سرویس الو قلیون فوری تهران - ترکیب در پیشگیری از - سرویس الو قلیون فوری تهران - نفخ نیز - سرویس الو قلیون فوری تهران - موثر است. تنها یک فنجان کرفس دارای 5 گرم فیبر غذایی است. میزان مصرف توصیه شده روزانه فیبر 25 تا 30 گرم - سرویس الو قلیون فوری تهران - است.

کمک به کنترل وزن

کرفس یکی از معدود مواد غذایی ایده آل است که می توانید برای کاهش وزن سالم مد نظر قرار دهید. این ماده غذایی نه تنها کالری کمی دارد، بلکه سرشار از فیبر است. فیبر به احساس سیری برای مدت زمان طولانی‌تر کمک - سرویس الو قلیون فوری تهران - می کند.

احساس سیری از هوس های غذایی و پرخوری جلوگیری می کند و از این رو صرف کرفس به افرادی - سرویس الو قلیون فوری تهران - که در تلاش برای کاهش وزن خود هستند، کمک می کند. خواص آبرسانی کرفس نیز می تواند به پیشگیری از کم آبی بدن که افت سطوح انرژی مورد نیاز برای فعال باقی ماندن را در پی دارد، کمک کند.

مبارزه با سرطان

شاید باور - سرویس الو قلیون فوری تهران - این مساله دشوار باشد که یک ماده غذایی ساده مانند کرفس بتواند به مبارزه با شرایطی جدی مانند سرطان کمک کند، اما شواهدی در این زمینه وجود دارند. کرفس حاوی آپیژنین و لوتئولین است که این فلاونوئیدها با نابودی سلول های سرطان پانکراس پیوند خورده اند.

تقویت باروری مردان

کرفس می تواند به تقویت باروری حداقل در مردان کمک کند. به طور خاص، ترکیب روغن کرفس با ویتامین E برای کمک به افزایش میزان اسپرم و تحرک اسپرم (توانایی شنا کردن) استفاده می شود. همچنین، کرفس حاوی آلدوسترون، یک محصول متابولیک تستوسترون، است و محتوای ویتامین E به کاهش اکسیداسیون کمک می کند که شرایطی ایده آل برای - سرویس الو قلیون فوری تهران - رشد اسپرم را ایجاد می کند.

کمک به تسکین علائم یائسگی

اگر - سرویس الو قلیون فوری تهران - علائم یائسگی را تجربه می کنید، کرفس می تواند برای شما مفید باشد زیرا به واسطه محتوای فیتواستروژن های گیاهی خود توانایی ایجاد تعادل در هورمون ها را دارد. مواد غذایی سرشار از فیتواستروژن ها نشان داده اند که توانایی مقابله با اثرات یائسگی را دارند.

همچنین، سطوح آبرسانی به بدن در طول یائسگی اهمیت دارد - سرویس الو قلیون فوری تهران - و کرفس به طور قطع می تواند کمک حال شما در این شرایط باشد. یائسگی می تواند به استرس بیش از حد نیز منجر شود که هوس های غذایی برای غذاهای شیرین و شور را به همراه دارد و این هوس ها به سلامت کلی انسان کمکی نمی کنند. با مصرف کرفس - سرویس الو قلیون فوری تهران - می توانید از - سرویس الو قلیون فوری تهران - مواجهه با این شرایط پیشگیری کنید.

پیشگیری از زوال حافظه

مطالعه ای - سرویس الو قلیون فوری تهران - در سال 2010 ارتباط بین لوتئولین و کاهش وقوع زوال حافظه مرتبط با افزایش سن را نشان داد. فلاونوئید لوتئولین التهاب مغز - سرویس الو قلیون فوری تهران - را کاهش می دهد که می تواند - سرویس الو قلیون فوری تهران - دلیل اولیه برای انحطاط عصبی باشد. در همین حال، آپیژنین موجود در کرفس با توسعه سلول های عصبی پیوند خورده است.

تسکین اعصاب

به لطف توانایی کرفس در آرام ساختن سیستم عصبی، مصرف این ماده غذایی می تواند به شکل گیری احساس آرامش منتج شود. منیزیم موجود در کرفس نیز می تواند به تشویق خواب خوب شبانه کمک کند.

همچنین، کرفس می تواند به کاهش کورتیزول کمک کند که یک هورمون استرس محسوب می شود. آپیژنین موجود در - سرویس الو قلیون فوری تهران - کرفس می - سرویس الو قلیون فوری تهران - تواند موجب آرامش شود و دیرزمانیست که از کرفس - سرویس الو قلیون فوری تهران - به عنوان درمانی برای اضطراب استفاده می شود.

مفید برای پوست

کرفس می تواند به روش های مختلف به پوست کمک کند. اگر پوست چرب دارید، کرفس می تواند به بهبود این شرایط کمک کند. مصرف کرفس - سرویس الو قلیون فوری تهران - نه تنها در آبرسانی به پوست نقش دارد، بلکه چربی های اضافه را نیز پاکسازی می کند. نوشیدن روزانه آب کرفس یا استفاده از خود کرفس روی پوست می تواند به شما کمک کند.

همچنین، اگر به یک شرایط پوستی به نام - سرویس الو قلیون فوری تهران - ویتیلیگو یا پیسی مبتلا هستید، کرفس ممکن است به بهبود - سرویس الو قلیون فوری تهران - این شرایط کمک کند. مطالعه ای در لهستان نشان داد که کرفس حاوی ترکیباتی به نا فورانوکومارین است که در درمان پیسی استفاده می شوند. شما می توانید به روشی مشابه با درمان پوست چرب از کرفس برای بهبود شرایط پیسی استفاده کنید، اما همچنان باید داروهای تجویز شده توسط پزشک را نیز مصرف کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram