تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان روشن شمال تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13277.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۶

۶ اشتباه رایج بعد از ترک قند و شکر!

شاید منابع آشکار شکر را به طور کامل از رژیم غذایی تان حذف کرده باشید اما باید آگاه باشید که این ماده اعتیاد آور از طرق کاملا غیر آشکار می توانند مجددا وارد عادات غذایی شما شوند.

قُل قُل:شاید منابع آشکار شکر را به طور کامل از رژیم غذایی تان حذف کرده باشید اما باید آگاه باشید که این ماده اعتیاد آور از طرق کاملا غیر آشکار می توانند - سرویس قلیان روشن شمال تهران - مجددا وارد عادات غذایی شما شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - سرویس قلیان روشن شمال تهران - نقل از آوای سلامت ،اگر در چای و قھوه خود شکر نریزیم و به نوشابه و شیرینی ھم لب نزنیم، باز ھم ممکن است که در حال مصرف مقدار زیادی شکر باشیم:

ترس از چربی: تحقیقات نشان می دھند که محصولات کم چرب یا بدون چربی در واقع حاوی شکر بیشتری ھستند زیرا برای جبران طعم از دست رفته به آنها شکر اضافه می کنند تا خوش طعم تر و - سرویس قلیان روشن شمال تهران - قابل خوردن باشند. پس این اشتباه را نکنید که در مصرف این محصولات - سرویس قلیان روشن شمال تهران - زیاده روی - سرویس قلیان روشن شمال تهران - کنید چون در واقع، مقدار زیادی شکر مصرف - سرویس قلیان روشن شمال تهران - می کنید.

زیاده روی در مصرف میوه: افراط در خوردن میوه باعث تحمیل مقدار زیادی فروکتوز به کبد و - سرویس قلیان روشن شمال تهران - تبدیل آن به تری گلیسیرید می شود و سایز دور کمر شما را افزایش می - سرویس قلیان روشن شمال تهران - دھد. فروکتوز - سرویس قلیان روشن شمال تهران - موجود در برخی از میوه ھا به قدری - سرویس قلیان روشن شمال تهران - زیاد است که اگر در تعداد زیاد مصرف شوند، مقاومت به انسولین - سرویس قلیان روشن شمال تهران - را در بدن افزایش می دھند.

فریب خوردن از شکرهای پنهان: بعضی از منابع شکر، آبزیر کاه ھستند! از جمله این منابع می توان به سرکه بالزامیک، سس مارینارا، ماست میوه ای، اشاره کرد. پس ھر خوراکی که شیرین نباشد، لزوما کم شکر یا بی شکر نیست.

مصرف نوشابه رژیمی: اکثر ما نوشابه رژیمی را به - سرویس قلیان روشن شمال تهران - تنھایی نمی نوشیم بلکه آن - سرویس قلیان روشن شمال تهران - را به عنوان نوشیدنی در کنار فست فود و سیب زمینی سرخ کرده، مصرف می کنیم و عجیب اینجاست که فست فود و سیب زمینی سرخ کرده بیشتری ھم می خوریم چون فکر می کنیم که به دلیل مصرف نوشابه رژیمی، این امکان را داریم که غذای بیشتری بخوریم.

مصرف شیرین کننده ھای مصنوعی: به دلیل ماھیت شیرین این محصولات، این تصور برای بدن - سرویس قلیان روشن شمال تهران - پیش می آید که شیرینی واقعی مصرف کرده است. یکی از عواقب مصرف شیرینی این است که بعد از مدت کوتاھی دوباره ھوس خوردن شیرینی به سراغ - سرویس قلیان روشن شمال تهران - ما می آید. وقتی که - سرویس قلیان روشن شمال تهران - از شیرین کننده - سرویس قلیان روشن شمال تهران - مصنوعی استفاده - سرویس قلیان روشن شمال تهران - می کنیم ھم بدن دقیقا ھمین واکنش را نشان می دھد و دوباره طلب شیرینی می کند. محصولاتی ھم که برچسب «بدون قند» دارند از ھمین نوع شیرینی کننده ھا استفاده می کنند.

خوردن خوراکی ھایی که شاخص گلایسمیک پایینی دارند: شاخص گلایسمیک نشان دھنده این است که یک ماده غذایی - سرویس قلیان روشن شمال تهران - با چه سرعتی - سرویس قلیان روشن شمال تهران - می تواند قند خون را بالا ببرد. شاخص گلایسمیک شکر بالا است و قند خون را به سرعت افزایش می دھد. مشکل اینجاست که ما فکر می کنیم که چون شاخص گلایسمیک یک غذا پایین است، می توانیم بدون نگرانی، ھر قدر که می - سرویس قلیان روشن شمال تهران - خواھیم از آن غذا مصرف کنیم. پس، علاوه بر شاخص گلایسمیک، حجم غذای مصرفی ھم اھمیت زیادی دارد.

ترس از چربی: تحقیقات نشان می دھند که محصولات کم چرب یا بدون چربی در واقع حاوی شکر بیشتری ھستند زیرا برای جبران طعم از دست رفته به آنها شکر اضافه - سرویس قلیان روشن شمال تهران - می کنند تا خوش طعم تر و قابل خوردن باشند. پس این اشتباه را نکنید که در مصرف این محصولات زیاده روی کنید چون در واقع، مقدار زیادی شکر مصرف می کنید.

زیاده روی در مصرف میوه: افراط در خوردن میوه باعث تحمیل مقدار زیادی فروکتوز به کبد و تبدیل آن به تری گلیسیرید می شود و سایز دور کمر شما را افزایش می دھد. فروکتوز موجود در برخی از میوه ھا به قدری زیاد است - سرویس قلیان روشن شمال تهران - که اگر در تعداد زیاد مصرف شوند، مقاومت به انسولین را در بدن افزایش می دھند.

فریب خوردن از شکرهای پنهان: بعضی از منابع شکر، - سرویس قلیان روشن شمال تهران - آبزیر کاه ھستند! از جمله این منابع می توان به سرکه بالزامیک، سس مارینارا، ماست میوه ای، اشاره کرد. پس ھر خوراکی که شیرین نباشد، لزوما کم شکر یا بی شکر نیست.


منبع:huffingtonpost

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram