تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون ذغال روشن اوین


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12035.html

۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۶

رژیم غذایی چه تاثیری بر سرطان پستان دارد؟

متخصصان علوم پزشکی در آمریکا بر اساس نتایج مطالعه‌ای تاکید کردند که رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات خطر ابتلا به سرطان پستان را کاهش می‌دهد.

قُل قُل:متخصصان - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - علوم پزشکی در آمریکا بر اساس نتایج مطالعه‌ای تاکید کردند که رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزیجات خطر ابتلا به سرطان پستان را کاهش می‌دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، اغلب گفته می‌شود - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - عادات غذایی در کاهش خطر سرطان نقش دارد. اکنون گروهی از پزشکان و محققان در مطالعه جامعی مشاهده کردند که رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزی در کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان موثر است.

همچنین پیش از این مطالعه‌ای انجام گرفته که نشان می‌دهد افرادی که به میزان فراوانی از خوراکی‌ها و مواد غذایی فرآوری شده مصرف می‌کنند بیشتر در معرض - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - ابتلا به سرطان - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - هستند.

علاوه بر این، در گذشته محققان مدعی شده بودند که رژیم غذایی سرشار از میوه و سبزی می‌تواند خطر ابتلا به سرطان پستان را کاهش دهد. هر چند، برخی از محققان معتقدند وجود این رابطه قطعی نیست.

به تازگی گروهی از متخصصان علوم پزشکی در آمریکا به جزئیات بیشتر رابطه بین وجود میوه و سبزی فراوان در رژیم غذایی و خطر ابتلا به سرطان پستان پرداختند. این مطالعه جدید نه تنها حاکی از آن است که مصرف مقدار فراوانی میوه - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - و سبزی خطر ابتلا به سرطان پستان را کاهش می‌دهد بلکه به میزان - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - میوه و سبزی که فرد باید در طول روز مصرف کند تا خطر ابتلا به این بیماری را کاهش دهد، اشاره شده است.

به گزارش مدیکال نیوز تودی، بررسی‌ها نشان می‌دهد زنانی که روزانه بیش - سرویس قلیون ذغال روشن اوین - از پنج و نیم وعده میوه و سبزی مصرف می‌کنند ۱۱ درصد کمتر در معرض ابتلا به سرطان پستان هستند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram