تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیان درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 15263.html

۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵

6 ماده غذایی مضر برای کلسترول خون بالا

چربی خون بالا خطر بیماری های قلبی را بالا می برد. در نتیجه بهتر است از مصرف برخی مواد غذایی که احتمال افزایش کلسترول را دارند بپرهیزید.

قُل قُل: چربی خون بالا خطر بیماری های قلبی را بالا می برد. در نتیجه بهتر است از - شماره آنلاین قلیان درب منزل - مصرف برخی مواد غذایی که احتمال افزایش کلسترول را دارند بپرهیزید.
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، - شماره آنلاین قلیان درب منزل - اگر چربی خونتان خیلی بالاست از مصرف خامه - شماره آنلاین قلیان درب منزل - خودداری کنید. این ماده غذایی حاوی چربی های اشباع شده است که برای سلامتی مضر هستند.


پیراشکی ها و شیرینیجات خامه ای

افرادی که چربی خون بالایی دارند باید - شماره آنلاین قلیان درب منزل - از مصرف پیراشکی ها و غیره خودداری کنند. این شیرینیجات صنعتی حاوی میزان زیادی چربی های اشباع شده است و برای سلامتی خوب نیست.


گوشت قرمز

کلسترول - شماره آنلاین قلیان درب منزل - بالا یکی از عوامل اصلی بیماری های قلبی عروقی است. متخصصان تغذیه توصیه می - شماره آنلاین قلیان درب منزل - کنند برای کنترل کلسترول بد خون مصرف گوشت قرمز و بخصوص گوشت های چرب را کاهش دهید. از مصرف گوشت های فراوری شده مانند سوسیس، کالباس، هات داگ و غیره اکیداً خودداری کنید. برای افرادی که کلسترول بالایی دارند مصرف ماهی و غذاهای گیاهی گزینه های مناسبی - شماره آنلاین قلیان درب منزل - است.

کله پاچه، جگر

مغز، زبان، جگر و به طور کلی امعاء و احشاء، کلسترول بیشتری در مقایسه با گوشت قرمز دارند. بنابراین افرادی که می خواهند کلسترولشان را کنترل کنند باید از مصرف آن‌ها خودداری کنند. مغز، قلوه و جگر به ترتیب بیشترین میزان کلسترول را دارند.

محصولات لبنی پرچرب

برخی از متخصصان تغذیه توصیه می کنند که مصرف گوشت - شماره آنلاین قلیان درب منزل - قرمز یا حتی سفید به همراه محصولات لبنی نباشد. چون هر دو دارای چربی های اشباع شده هستند که نباید با هم ترکیب شوند. به عنوان مثال مصرف همزمان این‌ها مانع از جذب خوب آهن می شود. با وجود اینکه محصولات لبنی سرشار از کلسیم هستند اما می توان این ماده معدنی را از طریق سبزیجات، آجیل ها و غلات - شماره آنلاین قلیان درب منزل - نیز تأمین کرد. همچنین می توان از آب معدنی های حاوی کلسیم نیز استفاده کرد.

کره

کره تقریباً در - شماره آنلاین قلیان درب منزل - اکثر غذاها استفاده می شود و اگر کلسترول خونتان بالاست بهتر است از آن بپرهیزید. این ماده غذایی حاوی کلسترول بد است. سعی کنید به جای کره از روغن - شماره آنلاین قلیان درب منزل - های گیاهی مانند روغن زیتون استفاده کنید.

نتیجه گیری

در نهایت اینکه اگر کلسترول خونتان بالا است رعایت بهداشت زندگی، ورزش منظم، آشپزی به سبک رژیم مدیترانه ای، مصرف ماهی بیشتر، مصرف غذاهای - شماره آنلاین قلیان درب منزل - گیاهی و مصرف محدود گوشت برای شما - شماره آنلاین قلیان درب منزل - مناسب است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram