تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان ذغال روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12241.html

۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۹

۲۰ درصد از دانش‌آموزان ایرانی اضافه وزن دارند

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه تغذیه نقش مهمی در ابتلا و پیشگیری از بیماری‌ها دارد، گفت: بیماری دیابت به تغذیه وابسته است و برای پیشگیری از بروز عوارض بیماری، باید رژیم غذایی مناسبی درپیش گرفت.

قُل قُل: مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه تغذیه نقش مهمی در ابتلا و پیشگیری از بیماری‌ها دارد، گفت: بیماری دیابت به تغذیه وابسته است و برای پیشگیری از بروز عوارض بیماری، باید - شماره قلیان ذغال روشن دولت - رژیم غذایی مناسبی درپیش گرفت.

به گزارش ایسنا، دکتر زهرا عبداللهی درخصوص نقش - شماره قلیان ذغال روشن دولت - تغذیه در ابتلا - شماره قلیان ذغال روشن دولت - به بیماری‌ها گفت: در حال حاضر بیماری های غیرواگیر از جمله دیابت، فشار خون بالا، چربی خون بالا، بیماری های قلبی عروقی، سکته های مغزی و قلبی و انواع سرطان‌ها، مهم‌ترین علت مرگ و میر در جهان و ایران به شمار می‌روند و از طرفی، الگوی غذایی نامناسب که شامل مصرف بی‌رویه قند، نمک و چربی است، مهم‌ترین دلیل ابتلا به بیماریهای غیرواگیر محسوب میشود.

وی با بیان اینکه مصرف زیاد قند، نمک و چربی، به اضافه وزن و چاقی - شماره قلیان ذغال روشن دولت - منجر میشود، تصریح کرد: اضافه وزن و چاقی در کودکان زیر ۵ سال کشور در یک دهه اخیر به ۲ برابر افزایش پیدا کرده است و حدود ۲۰ درصد دانش ‌آموزان و نیمی از زنان و مردان - شماره قلیان ذغال روشن دولت - ۱۵ تا ۶۴ ساله کشور نیز دچار اضافه وزن و چاقی هستند که پیامد آن شیوع کلسترول بالا، فشارخون بالا، دیابت، بیماری های قلبی عروقی و انواع سرطان‌ها در کشور است.

عبداللهی با بیان اینکه مصرف بی‌رویه مواد قندی در الگوی غذایی مردم، توانسته آمار شیوع دیابت را افزایش دهد، به اقدامات وزارت بهداشت در راستای بهبود تغذیه مردم در جهت پیشگیری و کاهش بیماری دیابت اشاره کرد - شماره قلیان ذغال روشن دولت - و گفت: یکی از اقداماتی - شماره قلیان ذغال روشن دولت - که در جهت کاهش قند مواد غذایی در دست انجام - شماره قلیان ذغال روشن دولت - است، مذاکرات و هماهنگیهایی است که با صنایع غذایی برای کاهش میزان قند در محصولات غذایی صورت گرفته است، - شماره قلیان ذغال روشن دولت - مانند کاهش میزان قند در نوشابهها، آبمیوههای صنعتی و نوشیدنیها و شیرهای طعمدار که بنابر عملیاتیسازی این امر، بازنگری استانداردها نیز انجام شده است.

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت درخصوص آموزش مباحث تغذیهای در سطح کشور، گفت: علاوه براینکه در سطح کشور، بسیجهای آموزش همگانی برای آموزش سبک صحیح تغذیه ای به مردم فعالیت خوبی دارند، صنف قنادان و شیرینیپزان نیز پذیرفتهاند که در محصولات خود از قند، شکر و روغن کمتری استفاده کنند تا بیماران دیابتی هم بتوانند با آسودگی بیشتری از - شماره قلیان ذغال روشن دولت - شیرینیها استفاده کنند؛ با این اقدام، همچنین از اضافه دریافت قند برای عموم مردم هم - شماره قلیان ذغال روشن دولت - ممانعت به عمل میآید.

عبداللهی با بیان اینکه در طرح تحول سلامت ۱۲۰۰ کارشناس تغذیه در سراسر کشور مشغول به فعالیت شدهاند، گفت: با حضور این کارشناسان در پایگاهها و مراکز خدمات جامع سلامت، مردم میتوانند به آسانی به خدمات مشاوره تغذیه دسترسی پیدا کنند و بیمارانی نظیر بیماران دیابتی که سلامتی آنها در - شماره قلیان ذغال روشن دولت - گروی تغذیه مناسب است، با در پیش گرفتن رژیم غذایی - شماره قلیان ذغال روشن دولت - مناسب دچار عوارض نمیشوند.

بنابر اعلام وبدا، وی درخصوص بیماران پره دیابتیک گفت: بیماران پره دیابتیک که در سیستم شناسایی میشوند - شماره قلیان ذغال روشن دولت - به کارشناسان تغذیه ارجاع داده - شماره قلیان ذغال روشن دولت - میشوند و کارشناسان تغذیه هم برای این بیماران مشاوره و آموزشهای تغذیهای و همچنین رژیم غذایی مناسب درنظر میگیرند.

وی افزود: چنانچه بیماران پره دیابتیک با رژیم غذایی مناسب کنترل شوند، به دیابت مبتلا نمیشوند.

مدیرکل دفتر بهبود - شماره قلیان ذغال روشن دولت - تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه در راستای کاهش قند محصولات غذایی با صنایع، همکاریهایی صورت گرفته است، گفت: در - شماره قلیان ذغال روشن دولت - این زمینه سازمان استاندارد هم میزان و حدنصاب قند - شماره قلیان ذغال روشن دولت - موجود در محصولات غذایی را تعیین کرده و صنف و کارخانههای محصولات غذایی هم باید این استانداردها را رعایت کنند؛ چراکه میزان استاندارد قند در محصولات غذایی توسط بازرسان بهداشت مورد پایش قرار میگیرد.

عبداللهی درخصوص جانشینهای شکر گفت: صنایع و صنوف باید به مصرف جانشینهای شکر تشویق شوند و به جای شکر از موادی مانند استویا استفاده کنند. استویا گیاهی بوده و قدرت شیرین کنندگی - شماره قلیان ذغال روشن دولت - زیادی دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram