تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان فوری سید خندان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12188.html

۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۴

سلامت ایرانی های با «نمک» در خطر است

آمارهای وزارت بهداشت نشان می دهد که سرانه مصرف نمک در ایران، دو تا سه برابر میانگین جهانی است. در حالی که مصرف نمک زیادی، بیماری های خطرناکی به دنبال دارد.

قُل قُل:آمارهای وزارت بهداشت نشان می دهد که سرانه مصرف - شماره قلیان فوری سید خندان - نمک در ایران، دو تا سه - شماره قلیان فوری سید خندان - برابر میانگین جهانی است. در حالی که - شماره قلیان فوری سید خندان - مصرف نمک زیادی، بیماری های خطرناکی به دنبال دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، هشدارهای پی در پی وزارت بهداشت مبنی بر اینکه روند ابتلا به بیماری های غیرواگیر در کشور به سرعت در حال افزایش است، این واقعیت را آشکار می سازد که مردم، به سبک زندگی و تغذیه خود اهمیت زیادی نمی دهند و نمی خواهند باور کنند که منشا بیماری های غیرواگیر، سبک زندگی و تغذیه ای است که ما پیروی می کنیم. در حالی که می توان با حذف برخی رفتارها و خوراکی ها، سلامت خود را تضمین کرد.

مصرف نمک - شماره قلیان فوری سید خندان - در ایران، دو تا سه برابر میانگین جهانی است، - شماره قلیان فوری سید خندان - اما - شماره قلیان فوری سید خندان - نمی خواهیم قبول کنیم که مصرف غذاها و - شماره قلیان فوری سید خندان - خوراکی های پرنمک، از مهم ترین عوامل ابتلا به بیماری های غیرواگیر است. زیرا، منشا اغلب بیماری های غیرواگیر - شماره قلیان فوری سید خندان - که شایع ترین - شماره قلیان فوری سید خندان - آنها، بیماری های - شماره قلیان فوری سید خندان - قلبی عروقی، سرطان ها، دیابت و...، هستند، عامل فشارخون بالاست و نمک به عنوان این عامل تلقی می شود. در حالی که می توان با مصرف کم و اندازه نمک، سلامت خود را تضمین و از هدر رفت هزینه های بی مورد در حوزه سلامت کشور، جلوگیری کرد.

دکتر افشین استوار مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیر واگیر وزارت بهداشت، با بیان اینکه بیماری های غیرواگیر مسئول ۷۶ درصد از مرگ ها در ایران - شماره قلیان فوری سید خندان - هستند، گفت: در بررسی علت مرگ در کشور در سال ۱۳۹۴، از ۳۲۷ هزار - شماره قلیان فوری سید خندان - و ۵۲۵ مورد مرگ ثبت شده - شماره قلیان فوری سید خندان - برای تمام سنین، بیماری های قلبی عروقی با سهم ۴۴.۱۳ درصد، اولین علت مرگ در کشور هستند، که از این میزان حدود ۳۱ درصد مربوط به سکته های قلبی و مغزی هستند.

وی با بیان اینکه دومین علت مرگ با سهم حدود ۱۶ درصد به سرطان ها اختصاص دارد، تصریح کرد: فشارخون بالا یک مشکل همه گیر است، - شماره قلیان فوری سید خندان - در دنیا تقریبا ۴ نفر از هر - شماره قلیان فوری سید خندان - ۱۰ نفر فرد بزرگسال بالای ۲۵ سال مبتلا به فشارخون بالا هستند و در بسیاری از - شماره قلیان فوری سید خندان - کشورها یک نفر از هر ۵ نفر پیش فشارخون بالا دارند، در ایران نیز در - شماره قلیان فوری سید خندان - افراد ۱۸ سال و بالاتر شیوع فشارخون بالا حدود ۲۶ درصد است.

در همین حال، دکتر زهرا عبداللهی مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که الگوی غذایی مردم مهم‌ترین عامل ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر است، - شماره قلیان فوری سید خندان - گفت: امروزه با مصرف تنقلات، فست فودها و تغییر سبک زندگی مردم، میزان بیشتری از چربی، نمک و قند وارد بدن انسان می شود، بنابراین ریسک ابتلا به انواع بیماری ها افزایش پیدا می کند، در مقابل مصرف سبزی ها، میوه ها و تحرک مردم نیز کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه طبق توصیه سازمان جهانی بهداشت، میزان مصرف نمک روزانه برای افراد عادی باید کمتر از ۵ گرم و برای افراد بالای ۵۰ سال باید کمتر از ۳ گرم باشد، تصریح کرد: ایرانی‌ ها حدود دو تا سه برابر بیشتر از میزان توصیه شده جهانی، یعنی - شماره قلیان فوری سید خندان - ۱۰ گرم نمک در روز مصرف می کنند، با مصرف بی رویه نمک، ریسک ابتلا به فشارخون، سکته قلبی، پوکی استخوان و سرطان معده نیز - شماره قلیان فوری سید خندان - افزایش - شماره قلیان فوری سید خندان - پیدا می کند.

عبداللهی با بیان اینکه حذف نمکدان - شماره قلیان فوری سید خندان - از سفره ها، یکی از راهکارهای کاهش مصرف است، اظهارداشت: از جمله راهکارهای دیگر کاهش مصرف نمک، به حداقل رساندن استفاده از آن موقع طبخ غذا و کاهش مصرف شورجات و فست - شماره قلیان فوری سید خندان - فودها است.

دکتر ابراهیم فلاحی متخصص تغذیه نیز با بیان اینکه مصرف نمک در - شماره قلیان فوری سید خندان - ایران نسبت به میانگین جهانی بالاتر است، تصریح کرد: زیاده‌روی در مصرف نمک منجر به ایجاد فشار خون می‌شود و رعایت الگوی غذایی با نمک پایین در کنترل این عارضه موثر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه فشارخون بیماری‌ است که - شماره قلیان فوری سید خندان - علائمی ندارد، افزود: مشکلات و ناراحتی‌های کلیه از دریافت زیاد نمک به ویژه نمک تصفیه نشده است و حتی در مواردی اثر مصرف زیاد نمک منجر به ایجاد سرطان معده می‌شود.

بررسی ها نشان می - شماره قلیان فوری سید خندان - دهد، افرادی که بیش از ۱۳ گرم نمک در روز مصرف می کنند دو برابر بیشتر دچار حملات - شماره قلیان فوری سید خندان - قلبی می شوند.

سازمان بهداشت جهانی میزان استاندارد مصرف نمک در شبانه روز را ۵ گرم اعلام کرده - شماره قلیان فوری سید خندان - اما میزان واقعی نیاز بدن - شماره قلیان فوری سید خندان - به این ماده غذایی تنها ۳ گرم در شبانه روز است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram