تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12120.html

۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۹

مهمانی به شرط لاغری

احتمالا خاطرتان هست هر هفته قرار شد از پس یک چالش جدید در زمینه رسیدن به کاهش وزن بربیایم.

قُل قُل: احتمالا خاطرتان هست هر هفته قرار شد از پس یک چالش جدید در زمینه رسیدن به کاهش - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - وزن بربیایم.

به گزارش سلامت - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - نیوز به نقل از جام جم، این هفته نوبت چالش کم‌خوری در مهمانی بود! بدون - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - شک، مهمانی رفتن و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - یکی از مهم‌ترین دلایل شکستن برنامه رژیم لاغری است چون انواع و اقسام خوراکی‌های وسوسه‌کننده و البته سرشار از کالری در دسترس‌مان هستند و نه گفتن - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - به آنها کار بسیار سختی است.

در هفته‌ای که گذشت سه مهمانی - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - مختلف را پشت سر گذاشتم که دو تا از آنها با پرخوری - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - و - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - ناپرهیزی‌های مختلف همراه بود اما در یکی از آنها حسابی مراقب غذا خوردنم بودم.

تجربه خوب این هفته این‌که - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - بهتر است گرسنه وارد مهمانی - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - نشویم تا بتوانیم جلوی ولع بیش از حد را بگیریم. مثلا به جای این‌که از صبح تا شب گرسنه بمانیم - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - و خودمان را برای خوردن یک شام مفصل آماده کنیم می‌توانیم یک - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - ساعت قبل از رفتن، یک تخم‌مرغ - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - آب‌پز یا یک عدد میوه بخوریم تا جلوی اشتهای کاذب گرفته شود.

دقیقا به واسطه همین راهکار، توانستم سر میز شام یکی از مهمانی‌ها که یعنی شش قاشق برنج و یک تکه سینه مرغ با سالاد فصل بدون سس همراه بالزامیک و روغن زیتون.

البته در این بین دقت به کالری نوشیدنی‌ها هم اهمیت زیادی دارد. مثلا در مهمانی اول و دوم ناپرهیزی کردم؛ هم قبل از غذا و هم همراه شام موهیتو خوردم که خیلی هم شیرین بود و این یعنی کالری - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - اضافی ناشی از مصرف مواد قندی.

در مهمانی سوم، کمی دوغ و بیشتر آب خنک جایگزین همه نوشیدنی‌های شیرین و پرکالری بود.

البته که حواسم به کالری غذاها هم بود.به عنوان مثال هشت قاشق باقالی پلو همراه دو تکه - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - گوشت متوسط فاقد چربی حدود 400 تا 600 کالری، 8 تا - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - 12 قاشق زرشک پلو و - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - نصف سینه مرغ حدود 550 کالری و یک سیخ کباب کوبیده و شش قاشق پلو حدود 500 کالری دارد.

تازه از بین دسرها هم باید برای هر 100 گرم ژله، کرم کارامل و کیک به ترتیب 60، 400 و - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - 350 کالری را در نظر بگیریم.

توجه به کالری‌ها در مهمانی‌ها یکی از رازهای موفقیت برای رسیدن به تناسب اندام است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram