تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیان روشن سراج


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12348.html

۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۶

چه نوع قارچی را نباید خورد؟/روش تشخیص قارچ سمی از خوراکی

براساس آخرین آمارهای ارائه شده در حال حاضر 9 استان کشور با مسمومیت با قارچ‌ها روبه رو هستند و هر روزه مورد به مورد به تعداد مسموم‌ها اضافه می شود.

قُل قُل: براساس آخرین آمارهای ارائه شده در حال حاضر 9 استان کشور با مسمومیت با قارچ‌ها روبه رو هستند و هر روزه مورد به مورد به تعداد مسموم‌ها اضافه می شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، روزنامه ابتکار نوشت: نام زیبایی دارد. مانند بسیاری - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - از مقوله های انسانی خوب و بد هم دارد. گاهی خوردن آن به مرگ منجر می‌شود و گاهی بسیار هم برای - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - بدن مفید است. براساس آخرین آمارهای ارائه شده در حال حاضر 9 استان کشور با مسمومیت با قارچ‌ها روبه رو هستند و هر روزه مورد به مورد به تعداد مسموم‌ها اضافه می شود. به طوری که تعداد مسموم‌ها ناشی از مصرف قارچ در کشور تا ظهر روز گذشته به حدود 700 نفر رسیده بود. این در حالی است که 8 نفر نیز - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - در اثر مسمومیت قارچ جان خود را از دست دادند. گفتنی - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - است بیشتر کشته ها به استان کرمانشاه مربوط می شود، استانی که - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - 6 ماه پیش با پدیده طبیعی زلزله مواجه شد. این در حالی است که این قارچ ها که به قارچ های کوهی معروف است این روزها در - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - بازارهای محلی ارزان تر از سال های گذشته به فروش می رسد.


9 استان - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - درگیر مسمومیت با قارچ های سمی
روز گذشته سخنگوی اورژانس کشور آمار مسمومیت - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - با مصرف خارج را در 9 استان کشور اعلام کرد. او - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - از فوت 8 نفر سخن به - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - میان - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - آورد و از بستری شدن 191 - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - نفر در بیمارستان ها خبر داد.
مجتبی خالدی در این باره گفت: «کل مسمومین ۶۹۵ نفر اعلام شده اند که از این تعداد ۴۹۶ نفر تحت درمان قرار گرفته و پس از طی مراحل درمانی از بیمارستان مرخص شده اند.»
خالدی با عنوان این موضوع که ۱۹۱ نفر به دلیل مصرف قارچ های خود رو در - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - بیماستان بستری هستند و مراحل درمانی خود را طی می‌کنند، گفت: «متاسفانه آمار فوتی های به ۸ نفر افزایش پیدا کرده است.»
براساس آمار ارائه شده در استان کرمانشاه 286 نفر مسموم شدند که 211 نفر از آن‌ها از بیمارستان ترخیص و 68 نفر همچنان بستری هستند. گفتنی است 7 نفر نیز فوت کرده اند. - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - دیگر استان درگیر با قارچ های مسموم، استان لرستان با 154 مسوم - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - است؛ 20 نفر در بیمارستان های این استان بستری هستند، یک نفر فوت کرده است و باقی نفرات - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - درمان شده اند. در استان های کردستان، آذربایجان و زنجان به ترتیب 86 ، 69 و 55 نفر مسموم شده اند و 16، 28 و 47 - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - نفر در بیمارستان های این استان ها تحت درمان هستند. این در حالی است که استان هایی چون ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، قزوین و چهارمحال و بختیاری نیز با مسمومیت ناشی از مصرف قارچ دست و پنجه نرم می کنند.


گیاهان سمی را می توان شناخت؟
حتما در خانه خود سیب‌زمینی مانده دیده - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - اید یا حتی گوجه - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - فرنگی که استفاده نشده است. این گیاهان دارای بخش های - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - سبزی هستند که سمی بوده و در - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - صورت مصرف انسان - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - دچار مسمومیت می شود. این نوع مسمومیت با مسمومیت های قارچی متفاوت است، در این نوع مسمومیت در همان ابتدا قابل کنترل بوده و می توان - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - با درمان اولیه میزان مسمومیت را کاهش داد. حال به سراغ قارچ ها می رویم. در - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - کره زمین انواع قارچ ها وجود دارد، با رنگ ها و شکل های متفاوت اما در قالبی مشخص. نام قارچ با محیطی به نام جنگل عجین شده است. در پوشش های گیاهی مختلف قارچ‌ها رشد می کنند که برخی سمی و برخی نیز غیر سمی هستند. مصرف بسیاری از قارچ ها برای بدن انسان مفید است اما نباید فراموش کرد که بسیاری از آن ها نیز می تواند انسان از پا در آورد.
علائم مسمومیت با قارچ سمی به هم خوردن سیستم گوارش بدن است. تهوع، استفراغ، اسهال و دل پیچه - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - از بارزترین علائم مسمومیت با قارچ است. همچنین گفتنی است تعرق نیز در کنار علائم مغزی نظیر توهم، خواب آلودگی و تشنج علائم دیگری است که به مسمومیت قارچ مربوط می شود.
مسمومیت با قارچ بسیار خطرناک است. به طوری که علائم دیررسی شامل مسمومیت کبدی، کلیوی یا آسیب های مغزی امکان دارد در روزها یا هفته های بعد از مصرف قارچ سمی ظاهر شود.


زلزله اخیر ربطی به افزایش مسمومیت ها ندارد
اشکان عسگری، دکتری کشاورزی با اشاره به - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - این موضوع که مسمومیت - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - های اخیر ربطی به زلزله اخیر در استان کرمانشاه ندارد، می‌گوید: «بیشتر مسمومیت های اخیر در منطقه کرمانشاه بوده و در زلزله اخیر هم خسارت کمی را در شهر - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - کرمانشاه به همراه - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - داشته است. در نتیجه هیچ ارتباطی میان زلزله و افزایش مسمومیت ها نبوده است. این مسمومیت ها در سال های گذشته هم رخ می داد اما متاسفانه امسال همراه با فوت هموطنان همراه بود.»
عسگری ادامه می دهد: «امسال و سال گذشته آب و هوا به و شرایط بارش - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - و رطوبت به گونه ای بود - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - که قارچ - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - های کوهی رشد بیشتری داشتند و در مزارع با رشد بیشتر قارچ ها همراه بود. همین موضوع باعث شد تا مصرف این قارچ ها توسط ساکنین بیشتر شود. خود من نیز این قارچ ها را تهیه کردم اما با مشکلی مواجه نشدم.»
وی ادامه داد: «تشخیص اینکه چه قارچی سمی - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - و چه قارچی غیر سمی است، کار سختی است. شاید پدر و - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - مادرهای ما و - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - مردمان قدیم در زمینه تشخیص قارچ سمی و غیر سمی تبهر بیشتر داشته باشند اما نسل جدید اطلاعات درستی دراین باره ندارند. رشد بیشتر قارچ ها که ناشی از تغییرات آب و هوایی در 6 ماه - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - دوم سال - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - اخیر و بهار امسال بود، باعث شد تا در بازارهای محلی فروش آن نیز بیشتر شود. این در حالی است که قیمت قارچ نیز که در سال های گذشته به 60-50 هزار تومان می رسید، امسال کاهش پیدا کرده و مصرف آن نیز بیشتر شود.»
این کارشناس کشاورزی - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - همچنین می افزاید: «مردم کرمانشاه هرساله با شروع فصل بهار به کوه ها می روند و گیاهان کوهی را تهیه و مصرف می کنند. شاید تشخیص و عدم تشخیص قارچ سمی - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - و غیر سمی در این مناطق باعث شده است تا مسمومیت ها نیز افزایش یابد.»
عسگری در پایان با - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - عنوان این موضوع که با توجه به افزایش مسمومیت ها مردم باید دقت بیشتری کنند - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - و از مصرف قارچ های مشکوک خودداری کنند، - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - می گوید: «خرید و فروش قارچ در بازارهای محلی به عنوان یک شغل - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - محسوب می شود اما در حال حاضر باید دقت بیشتری روی خرید این قارچ ها توسط مردم صورت بگیرد تا شاهد مسمومیت و فوت کمتری در این مناطق و حتی سایر استان های کشور باشیم.»


چه قارچی را باید/نباید خورد؟
برای تشخیص قارچ سمی از قارچ - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - خوراکی، به هیچ وجه نباید آن را با گذاشتن در دهان امتحان کرد، اگر با کودکان به دامان طبیعت می روید، باید به آن‌ها درباره گیاهان و قارچ های سمی اطلاعات داده شود و از مصرف هر نوع قارچ وحشی منع شوند. جام نیوز در - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - این باره می نویسد: برخی قارچ های - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - وحشی عوارض شدیدی در کودکان ایجاد می کنند و حتی منجر - قیمت اجاره قلیان روشن سراج - به مرگشان می شود. قارچ های سمی، بسیار شبیه قارچ های خوراکی هستند و اشتباه در تشخیص آن‌ها از هم به قیمت مسموم شدن و حتی مرگ افراد تمام می شود، بنابراین هنگام چیدن و مصرف قارچ های وحشی، خیلی باید دقت کرد و در صورتی که مطمئن نیستید قارچی سمی است یا نه هرگز آن را نخورید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram