تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیون روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12075.html

۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۸

نوشیدنی‌هایی برای پیشگیری از گرمازدگی

یک متخصص طب ایرانی با اشاره به فصل تابستان و افزایش احتمال گرمازدگی روش‌هایی را برای پیشگیری از بروز این اتفاق توضیه کرد.

قُل قُل:یک متخصص طب ایرانی با اشاره به فصل تابستان و افزایش احتمال گرمازدگی روش‌هایی - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - را برای پیشگیری از بروز این اتفاق توضیه کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،نعمت‌الله مسعودی متخصص طب ایرانی در خصوص نوشیدنی‌های مفید برای پیشگیری از گرمازدگی در فصل تابستان توضیح داد: نوشیدن - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - شربت سکنجبین منافع بسیاری دارد؛ یکی از خواص سکنجبین این است که اگر آن را با یخ بنوشیم، از حرارت معده می‌کاهد.

وی گفت: اگر سکنجبین را با ریشه و تخم کاسنی مخلوط کرده و کمی - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - گلاب به آن اضافه کنند، نوشیدنی پر سود و شگفت‌آور می‌شود - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - و می‌تواند کمک زیادی پیشگیری از گرمازدگی کند.

مسعودی افزود: استفاده از خاکشیر یخ‌زده و شربت آب‌لیمو برای جلوگیری از گرمازدگی موثر است؛ بهتر است برای جلوگیری از اسهال و تأثیر خنکی، خاکشیر باید به شکل یخ‌زده یا همراه خرده یخ مصرف شود.

این متخصص طب - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - ایرانی توصیه - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - کرد: با توجه به گرمی و آلودگی هوا، مصرف آب‌لیمو نیز - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - به دلیل داشتن ویتامین C که دارای خاصیت ضدعفونی‌کننده است، توصیه می‌شود و - قیمت اجاره قلیون روشن دولت - نیاز است هر دو روز یک بار، یک عدد لیمو در آب مصرفی استفاده شود.

وی با بیان اینکه هندوانه یک میوه تابستانی لطیف، آبدار، خنک کننده، آرام بخش و مسکن التهابات درونی است که اصولا برای رفع عطش در اوج گرمای تابستان مصرف می‌شود گفت: طبیعت هندوانه سرد است و برای افراد گرم مزاج بسیار مطلوب است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram