تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان فوری صادقیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12192.html

۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶

نان سبوس‌دار بخوریم؟

اخیرا برخی صاحب‌نظران و متخصصان در مورد نان‌های سبوس‌داری که در برخی نانوایی‌ها به صورت ویژه تهیه و عرضه می‌شود واکنش‌هایی نشان داده‌اند.

قُل قُل: اخیرا برخی صاحب‌نظران و متخصصان در مورد نان‌های سبوس‌داری که در برخی نانوایی‌ها به صورت ویژه تهیه و عرضه می‌شود واکنش‌هایی نشان داده‌اند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از جام جم، دکتر زهرا عبداللهی، - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - مدیر‌کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفته است نانواها سبوس غیربهداشتی و فرآوری نشده را به صورت فله‌ای خریداری کرده و به نان می‌افزایند.

افزودن این نوع سبوس‌ها به نان غیربهداشتی است و خطر سرطان‌زایی و سوء‌جذب برخی مواد مغذی را در پی دارد و باید برای - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - تولید نان سبوس‌دار استاندارد، سبوس در کارخانه به آرد اضافه شود.

چندی پیش یزدان سیف، معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز گفته بود در برخی موارد مشاهده شده که از سبوس دامی در نانوایی‌ها استفاده می‌شود که نه تنها هیچ خاصیتی ندارد بلکه برای سلامت مضر و سمی - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - است - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - چون سموم ناشی از فلزات سنگین و باقیمانده‌های شیمیایی روی سبوس دامی تهدید‌کننده سلامت است و مردم به هیچ وجه نباید از نانوایی‌ها نان سبوس‌دار بخرند.

در پی انتشار این اخبار برای - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - بررسی موشکافانه‌تر موضوع با دکتر محمد‌حسین عزیزی، متخصص علوم و صنایع غذایی، - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - انجمن صنایع غذایی ایران به گفت‌وگو نشستیم.

سبوس‌هایی که این روزها در نانوایی‌ها استفاده می‌شود اغلب از نوع سبوس‌های فرآوری نشده و از نوع سبوس دام و حاوی - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - بالاترین میزان آلودگی‌های میکروبی و قارچی و شیمیایی هستند. به طور معمول در - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - کارخانه، گندم را بوجاری و تمیز می‌کنند، سطح گندم را سمباده زده و آلودگی‌ها را از سطح پوسته آن جدا - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - می‌کنند و سپس گندم را با درجات مختلف سبوس‌گیری و بر اساس نوع نان آرد می‌کنند. چنین آردی فرآوری شده و بهداشتی است. اما سبوسی که توسط نانوا جداگانه و فله‌ای از کارخانه - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - خریداری و به خمیر نان افزوده می‌شود بدون انجام هیچ‌گونه فرآیند بهداشتی از گندم جدا و با بیشترین میزان آلودگی و گرد و خاک به صورت فله‌ای عرضه می‌شود.

مشکل دیگر سبوس فله‌ای...

اغلب نانواها برای نشان دادن تفاوت نان‌شان با نان سفید، سبوس اضافه را روی خمیر می‌پاشند و از آنجا که خمیر را - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - فوری در تنور می‌گذارند زمانی برای تخمیر آن وجود ندارد. در نتیجه این عمل اسید فیتیک موجود در - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - سبوس، فرصتی برای شکستن و تجزیه‌شدن نداشته و نه تنها - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - مانع جذب املاح داخل آرد می‌شود، بلکه - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - می‌تواند در جذب ریزمغذی‌هایی چون - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - آهن و روی در بدن هم مشکل ایجاد کند.

دلیل سرطان‌زا بودن نان‌های با سبوس اضافه

میزان فلزات سنگین سمی چون کادمیوم، سرب، ارسنیک و... در سبوس‌های فله‌ای و فرآوری نشده بالاست. وقتی از این نوع سبوس به میزان زیاد در نان‌ها استفاده و روزانه مصرف شود خطر بروز و ابتلا به انواعی از سرطان‌ها در دراز‌مدت وجود دارد. ضمن این‌که هر چه میزان سبوس نان بیشتر باشد در هنگام پخت مقدار بیشتری آکریلامید که ماده‌ای سرطانزاست در نان تشکیل خواهد شد.

خطر مصرف درمانی از سبوس‌های فله‌ای

بسیاری از افراد برای رفع یبوست و تنظیم چربی و - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - قند خون یا کاهش وزن از پودر سبوس در سالاد، آبمیوه، ماست یا خوراک و خورش‌های‌شان استفاده می‌کنند. دکتر عزیزی می‌گوید سبوس‌های فله‌ای، مخصوص خوراک دام و طیور هستند و افراد باید از انواع سبوس‌هایی که به صورت کارخانه‌ای بسته‌بندی شده و مجوز دارند استفاده کنند.

این نوع - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - سبوس‌ها در کارخانجات شست‌وشو و ضدعفونی می‌شوند و به روش‌های مختلف فرآوری و از میزان اسید فیتیک آنها کاسته می‌شود البته در مقابل تولیدکنندگانی هم هستند که فقط اقدام به بسته‌بندی سبوس کرده و هیچ نوع فرآوری و اقدام بهداشتی روی محصول نمی‌کنند.

مصرف خام این نوع سبوس‌ها می‌تواند موجب ابتلای مصرف‌کننده به بیماری‌های گوارشی از جمله اسهال شود. در نتیجه هنگام خرید سبوس انواع شناسنامه‌دار که دارای آدرس و شماره تماس تولیدکننده، پروانه بهداشت، - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - علامت استاندارد و سایر مجوزها بوده و از برندهای معتبر باشد - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - را خریداری کنید.

افزودن سبوس تقلب است، - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - اما...

با توجه به قوانین جاری در کشور نانوایان مجاز به مصرف افزودنی‌ها در نان نیستند و استفاده از سبوس در نان چون باعث افزایش وزن آرد می‌شود تقلب - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - محسوب می‌شود. اما با توجه به درخواست مشتری جهت سفارش نان‌های سبوس‌دار توصیه می‌شود نانوایان از سبوس‌های ‌فرآوری‌شده بهداشتی مجوزدار، آن هم به میزان تعریف شده استفاده کنند که بالطبع چون هزینه این نوع سبوس‌ها اغلب گران‌تر از انواع فله‌ای آن است، قیمت تمام شده نان بیشتر خواهد شد.

نان صنعتی سبوس‌دار چطور؟

نان‌های صنعتی پرسبوس در مقایسه با انواع نان‌های سنتی با سبوس افزوده، از شرایط بهتری برخوردارند، چون این نوع نان‌ها بر طبق فرمولاسیون و زیر نظر مسئولان فنی و بر طبق موازین بهداشتی تولید می‌شوند و فرآیند تخمیر بهتر - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - و کامل‌تری را طی می‌کنند و اسید فیتیک کمتری دارند. اما نکته مهم این‌ است که - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - نان‌های حجیم صنعتی هم باید از انواع معتبر و مجوزدار باشند و نان‌های حجیم در بسته‌بندی‌های بی‌نام و نشان و غیرمعتبر و برخی از انواعی که در نانوایی‌های - قیمت الو قلیان فوری صادقیه - فانتزی پز تهیه می‌شوند قابل اعتماد نیستند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram