تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیان روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12082.html

۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۲

اسیدهای چرب اُمگا۳ موجب توقف پیشرفت سرطان می شود

محققان دریافتند گروهی از مولکول های تشکیل شده در زمان متابولیز اسیدهای چرب امگا۳ توسط بدن، می توانند از گسترش و پیشرفت سرطان جلوگیری کنند.

قُل قُل: محققان دریافتند گروهی از مولکول های تشکیل - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - شده در زمان متابولیز - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - اسیدهای چرب امگا۳ توسط بدن، می توانند از گسترش و پیشرفت سرطان جلوگیری کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، در مطالعه اخیر محققان دانشگاه ایلینوی آمریکا بر روی موش ها مشخص شد مولکول های موسوم به اندوکانابینوئیدها به طورطبیعی توسط بدن تولید می شوند و دارای ویژگی های مشابه با کانابینوئیدهای یافت شده در ماریجوانا هستند، اما تاثیرات روان گردانی آن را ندارند.

محققان مشاهده کردند در موش های مبتلا به استئوسارکوم، شایع ترین نوع بدخیم سرطان استخوان، اندوکانابینوئیدها موجب کاهش روند رشد تومورها و عروق خونی شدند، از جابجایی سلول های سرطان ممانعت کرده و موجب مرگ سلول - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - سرطانی شدند.

«آدیتی داس»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «ما دارای یک سیستم تولید اندوکانابینوئید هستیم که خواص ضدالتهابی و کاهش درد را داراست. ما متوجه شدیم که این سیستم ضدسرطان - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - بوده و موجب توقف تکثیر یا جابجایی سلول های سرطانی می - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - شود.»

وی در ادامه می افزاید: «این مولکول ها می توانند بر چندین مشکل فائق ایند: سرطان، التهاب - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - و درد.»

محققان در سال ۲۰۱۷، گروهی از متابولیت های اسیدچرب امگا۳ موسوم به «اپوکسیدهای اندوکانابینوئید» یا EDP-EAs را شناسایی کردند. آنها دریافتند این مولکول ها دارای خواص ضدالتهابی بوده و همانند کانابینوئیدها عمل می کنند. حال محققان به بررسی این موضوع پرداختند که ایا EDP-EAs بر سلول های سرطانی هم تاثیر می گذارد.

آنها همچنین دریافتند در موش های مبتلا به تومورهای استئوسارکوم که تا ریه هایشان گسترش یافته بود، - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - افزایش ۸۰ درصدی وجود EDP-EAs در - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - بافت های سرطانی ریه نسبت به ریه - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - موش های سالم اتفاق افتاد.

داس در این باره عنوان می کند: «این - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - افزایش قابل توجه نشان می دهد که - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - این مولکول ها اقدامی بر روی سرطان انجام می دهند، اما هنوز نمی دانستیم این عمل آنها خوب است یا مضر.»

به گفته وی، «با مطالعه ویژگی های خاص آن مشاهده کردیم - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - آنها به چندین شیوه علیه سرطان عمل می کنند.»

محققان دریافتند وجود EDP-EAs در غلظت - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - های بالاتر موجب نابودی سلول های سرطانی - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - می شود، اما به اندازه داروهای شیمی درمانی موجود در بازار موثر نیستند.»

این ترکیب همچنین به شیوه های دیگر هم با استئوسارکوم مقابله - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - کرد: با ممانعت از تشکیل عروق خونی جدید برای تامین مواد مغذی برای تومور، روند رشد تومور را کاهش داد، از تعاملات بین سلول ها پیشگیری کرد، و حتی به نظر می رسد - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - موجب توقف جابجایی سلول های سرطانی به نقاط دیگر بدن شد.

داس تاکید می کند: - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - «مصرف رژیم غذایی حاوی اسیدهای چرب امگا۳ می تواند منجر به تشکیل این مواد در بدن شده و دارای برخی تاثیرات مفید دیگر هم هست. اما در - قیمت سرویس قلیان روشن دولت - مورد بیماران مبتلا به سرطان، این رژیم غذایی در کنار درمان مناسب بسیار موثر خواهد بود.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram