تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیان روشن هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12371.html

۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۱

هشدار جدی در خصوص استفاده از قارچ ها و گیاهان خودرو

مدیرکل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی نسبت به استفاده از قارچ ها و گیاهان خودرو در کشور هشدار داد.

قُل قُل:مدیرکل دفتر موزه تاریخ - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - طبیعی و ذخایر ژنتیکی نسبت به استفاده از قارچ ها و گیاهان خودرو در کشور هشدار - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - داد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایلنا، طاهره افتخاری مدیرکل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی با بیان اینکه در فصل رویشی گیاهان قرار داریم و با توجه - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - به بارندگیهای اخیر و شرایط مساعد جهت رویش گونه های مختلف - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - گیاهی و بویژه قارچ ها در - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - مناطق مختلف - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - کشور ،تاکید - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - کرد: ضروری است در خصوص جمع آوری و استفاده از قارچ ها و گونه های گیاهی دقت نظر لازم صورت گیرد و از مصرف قارچ های خودرو و گیاهان وحشی ناشناخته اجتناب شود.

به گفته وی، - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - شناسایی - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - و تشخیص قارچ خوراکی از قارچ سمی بسیار مشکل است و تنها افراد متخصص و با تجربه، توانایی تفکیک بین این قارچ ها را دارا است.

افتخاری تاکید کرد: از طریق ویژگیهای ظاهری ، - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - بو و رنگ قارچ نمی توان بطور قطعی سمی و غیر سمی بودن آن را تشخیص داد و کوچکترین اشتباهی در تشخیص ممکن است منجر به مرگ یا آسیب های جدی به کبد و سایر اعضای بدن شود. لذا توصیه می شود افراد غیر متخصص در این - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - زمینه، به هیچ وجه از قارچ های خودرو استفاده نکنند.

وی خاطر نشان کرد: چنانچه برخی از افراد به استفاده از گیاهان وحشی و قارچ ها علاقمند هستند ضروری - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - است اطلاعات و دانش خود را جهت شناسایی و تشخیص این گونه ها افزایش دهند.

افتخاری با بیان اینکه تمامی رستنیها دارای خواص ویژه ای هستند و برخی از آنها از قرنها پیش در طب سنتی مورد استفاده قرار گرفته اندافزود: ولی توجه به این نکته حائز اهمیت است که مقدار مصرف و یا دوز آنها بسیار مهم و حیاتی است.

وی افزود: در صورتیکه میزان بیشتری از این گیاهان استفاده شود مسمومیتهای شدیدی را بدنبال خواهند داشت از جمله - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - این گیاهان می توان تاتوره، خرزهره، فرفیون ،شوکران، سرخدار، کرچک و - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - آقطی را نام برد.

افتخاری - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - به - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - منظور حفظ سلامت جسمی و روانی، به تمامی هموطنان عزیز - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - اکیداً توصیه کرد از تماس پوستی - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - و تست چشایی رستنیهای ناشناخته جداً خودداری - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - نمایند و ذکر این نکته ضروری است که با جوشاندن و یا حرارت دادن انواع گونه های گیاهی سمی و قارچ ها، سمیت و خطر آنها رفع نمی شود.

این گزارش می افزاید، مریم مغانلو رئیس گروه گیاهی سازمان حفاظت محیط زیست افزود: بطور کلی پنج گروه قارچ سمی وجود دارد : دسته اول قارچ هایی که - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - مشکلات - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - گوارشی ایجاد می نمایند و اولین علایم مصرف این - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - گروه قارچ ها ، تهوع ، استفراغ و اسهال است.

وی ادامه داد : مانند قارچ های Boletus satanus ,Russula emetic, Lactarius terminosus - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - .دسته دوم قارچ هایی که مشکلات مغزی - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - ایجاد می نمایند که علایم آن ها مسمومیت ، سرگیجه در هنگام راه رفتن و اختلال در بینایی است .

دسته سوم قارچ هایی که باعث تجزیه خون می شوند و علایم آن ها مسمومیت ، درد ناحیه بطنی – شکمی و بلافاصله ایجاد حالت یرقان می - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - باشد که نمونه آن قارچ Gyromitra esculenta می باشد . دسته چهارم قارچ هایی که محرک مغز می باشند و مسمومیت با این قارچ ها با علائم معدی آغاز می شود که به حالت خلسه منتهی می شود.

دسته پنجم قارچ های کالری فرم (Choleriform) هستند که علایم مسمومیت با این گروه از قارچ ها عکس العمل های گوارشی با درد - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - شدید است که سریعا گسترش می یابد و باعث کاهش سریع قوا به همراه آسیب به ماهیچه قلب و ایجاد حالت اغماء است که - قیمت سرویس قلیان روشن هروی - بر اساس میزان مصرف قارچ در 60% موارد منجر به مرگ می شود و همچنین خوردن میزان کم این گروه قارچ ها درکودکان منجر به مرگ می گردد ، گونه هایی از Amanita بویژه A.phalloides , A.verna در این گروه است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram