تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیون روشن دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12073.html

۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۱

میوه‌های قطعه‌قطعه شده هوس‌انگیز اما کم‌خاصیت!

در جوامع امروزی به‌دلیل کمبود وقت بسیاری از ما غذاهای آماده مصرف را ترجیح می‌دهیم. این دیدگاه در مورد سبزیجات و میوه‌ها نیز صادق است.

قُل قُل-*دکتر مریم قادری قهفرخی: در جوامع امروزی به‌دلیل کمبود وقت بسیاری از ما غذاهای آماده مصرف - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - را ترجیح می‌دهیم. این دیدگاه در مورد سبزیجات و میوه‌ها نیز صادق است.

به گزارش - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - نقل از جام - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - جم، سالادهای آماده و میوه‌های قطعه‌قطعه و بسته‌بندی شده گزینه‌های مناسبی برای صرفه‌جویی در وقت هستند. همچنین بسیاری از ما عادت داریم حجم زیادی از سالاد را برای - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - مصرف چند روز تهیه کرده و در یخچال - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - قرار ‌دهیم. میوه‌های پوست‌گیری و قطعه‌قطعه شده میان‌وعده مناسبی برای فرزندان در مدرسه یا حتی خودمان در محل کار تلقی می‌شود. با وجود این باید به‌خاطر داشته باشیم خرد کردن، - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - قطعه‌قطعه کردن و پوست‌گیری تا حد قابل - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - توجهی ارزش تغذیه‌ای این گروه‌های غذایی را کاهش می‌دهد.

سه شاخص محیطی در افت ارزش غذایی این گروه‌های موثرند که عبارتند - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - از گرما، اکسیژن و نور. تا زمانی که میوه یا سبزی پوست‌گیری یا تکه نشده است، از اکسیژن و نور محافظت می‌شود. مهم‌ترین - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - ترکیبات مغذی که بیشترین آسیب را در میوه‌ها و سبزیجات خرد شده متحمل می‌شود،
ویتامین C است؛ با وجود این ویتامین A و ویتامین E نیز نسبت به سایر مواد مغذی کاهش قابل توجهی در این شرایط نشان می‌دهند. این ویتامین‌ها آنتی‌اکسیدان هستند به این معنی که با اکسیژن واکنش - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - نشان می‌دهند. پوست - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - میوه به‌صورت طبیعی این ترکیبات را محافظت می‌کند. بنابراین پس از پوست‌کنی، گوشت میوه یا سبزی در معرض اکسیژن و نور قرار می‌گیرد و ویتامین‌های خود را از دست می‌دهد.

میوه را بلافاصله پس از خردکردن بخورید

ویتامین C محلول در آب است و بنابراین براحتی با شیرابه‌ای که در حین خردکردن از میوه و سبزی جدا می‌شود، خارج می‌گردد. در صورتی که میوه یا سبزی خرد شده شسته شود، درصد افت ویتامین C نیز افزایش می‌یابد.

ویتامین‌های محلول در چربی مثل ویتامین D یا E براحتی به بیرون نشت نمی‌کنند. برش دادن و خرد کردن - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - همچنین سبب افزایش سرعت تنفس می‌شود که با مصرف قندهای موجود در میوه و سبزی سبب آزاد شدن گاز دی‌اکسید کربن می‌شود.

این مرحله باعث افزایش سرعت فساد و تغییر در بافت و طعم می‌شود. دماهای پایین به کاهش سرعت تنفس کمک می‌کند، بنابراین برش‌های میوه یا سبزی باید در یخچال - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - نگهداری شود. ویتامین‌های گروه B و فیبرها با برش و پوست‌کنی از - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - بین نمی‌رود. برای میوه و سبزیجاتی که پوست خوراکی دارند بهتر است آنها را بدون پوست‌کنی استفاده کنید تا از فواید فیبر موجود در پوست آن نیز بهره‌مند شوید.

نکات کلیدی

توجه به تاریخ تولید و انقضا در زمان - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - خرید و انتخاب تازه‌ترین محصول بویژه در مورد انواع خرد شده

مصرف میوه خرد شده ظرف دو ، سه روز و سبزیجات خرد شده حداکثر - قیمت سرویس قلیون روشن دولت - تا پنج ، شش روز در بهترین شرایط نگهداری

پرهیز از خرد کردن بیش از حد میوه و سبزی (تهیه سالاد یا میوه با تکه‌های درشت)

نگهداری میوه و سبزی خردشده در ظروف در بسته در یخچال

استفاده از چاقوی تمیز و عدم انتقال آلودگی‌های ثانویه

استفاده از چاقوی کاملا تیز برای برش (چاقوهای کند آسیب بیشتری به بافت وارد کرده و با افت تغذیه‌ای بیشتری همراه است)

دور ریختن مواد به محض مشاهده علائم فساد، کپک‌زدگی و قهوه‌ای شدن

*متخصص صنایع غذایی

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram