تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان روشن سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12342.html

۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۹

افطار آش‌رشته و کله‌پاچه نخورید

یک متخصص تغذیه گفت: مصرف برخی از غذاها به هنگام افطار مثل آش رشته، زولبیا و بامیه و کله‌وپاچه مناسب نیست.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه گفت: مصرف برخی از غذاها به هنگام افطار مثل آش رشته، زولبیا و بامیه و کله‌وپاچه مناسب نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،مریم نصیری اظهار کرد: با - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - توجه به این‌ که در ماه رمضان سه الگوی وعده‌های غذایی، تغذیه‌ای و خواب روزه‌دارن تغییر می‌کند، این افراد باید توصیه‌های پزشکی و تغذیه‌ای در این زمینه را رعایت کنند.

وی ادامه داد: روزه داران باید از خوردن تنقلات فراوان، انواع دسرها و شیرینی ‎ های دارای شکر زیاد در وعده افطار و سحر پرهیز کنند.

وی با اشاره به غذاهایی که خوردن آنها در ماه رمضان توصیه می‌شود، توضیح داد: با توجه به ملین بودن خورش آلو و خورشت - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - سبزی، خوردن این غذاها در ماه رمضان برای پیشگیری از یبوست توصیه می‌شود.

وی افزود: سالاد بدون پیاز، مکمل خوبی برای وعده‌های غذایی در ماه رمضان - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - است و به همین دلیل مصرف سالاد در وعده‌های افطار و سحر توصیه می‌شود.

این متخصص تغذیه ابراز - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - کرد: به - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - روزه‌داران توصیه - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - می‌شود در افطار غذاهایی سبک مانند نان و پنیر، شیر و خرما و سوپ سبک و پس از آن در شب نیز شام سبک مصرف کنند.

نصیری توضیح داد: مصرف برخی از غذاها به هنگام افطار مثل آش رشته، زولبیا و بامیه و کله‌وپاچه مناسب نیست و به جای آن بهتر است از شیرینی‌های طبیعی مثل عسل‌،‌ کشمش، مویز و خرما استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به راهکارهای رفع کمبود آب بدن در ماه رمضان اظهار کرد: باید تلاش شود پس از افطار به ‌تدریج آب - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - از دست رفته بدن در طول روز جبران شود . باید یک بخش از این آب در قالب شربت‌ها و نوشیدنی‌ها و بخش دیگر به صورت آب خالص جبران شود و این مصرف باید به صورت تدریجی باشد.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از غذاهای تند و پر ادویه، سرخ‌کرده، غذاهای آماده و بسته‌بندی شده، فست‌فود، یخ، چای پر رنگ، - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - سالاد الویه،‌ قارچ، - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - غذاهای خمیری مثل ماکارونی،‌ قهوه و کاکائو و انواع نوشابه‌ها توصیه - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - نمی‌شود و به جای آن بهتر است آبمیوه‌های طبیعی - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - مصرف شده و خوردن میوه نیز با یک تا دو ساعت فاصله از غذا مصرف شود.

وی تصریح کرد: مسئله دیگری که در ماه مبارک رمضان برای بیشتر روزه ‎ داران اتفاق می‌افتد تغییر الگوی خواب است که موجب خستگی و کسالت آنان در طول - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - روز می‌شود بنابراین روزه‌داران باید دقت کنند در طول شبانه‌روز خواب کافی و مناسب داشته باشند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram