تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان فوری جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12110.html

۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۸

سرطان با طعم پیتزای ایتالیایی

افزایش روز افزون فست فودی ها در هر کوچه و خیابانی، حکایت از استقبال مردم به خوردن غذاهای آماده به ویژه از نوع فرنگی آن دارد. در حالی که فست فودها به عنوان غذای سرطان زا شناخته می شوند.

قُل قُل:افزایش روز افزون فست فودی ها در هر کوچه و خیابانی، حکایت از استقبال مردم به خوردن غذاهای آماده به ویژه از نوع فرنگی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - آن دارد. در حالی که فست فودها به عنوان غذای سرطان زا شناخته می شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، هشدارهای مکرر و پی در پی کارشناسان تغذیه مبنی بر اینکه مصرف زیاد غذاهای آماده از جمله فست فودها، یکی از علل بروز سرطان تلقی می شود، نتوانسته مردم را از رفتن - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - به سمت و سوی محل های عرضه این قبیل غذاها منصرف کند. - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - زیرا، هر جا که چشم کار می - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - کند، اغذیه فروشی و فست فودی است.

حالا ، این - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - جور مکان ها تبدیل شده به پاتوق کسانی که - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - ضمن خوردن - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - پیتزا و ساندویچ، چند دقیقه ای را صرف دیدار و گفتگو با یکدیگر می کنند. آن طور که از شواهد امر پیداست، روستاها نیز از وجود - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - این قبیل غذاخوری ها مصون نمانده اند و مردم روستا هم فست فود خور شده اند. - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - بی توجه به تمامی مضراتی که این قبیل غذاهای آماده دارند.

حیدرعلی عابدی عضو کمیسیون - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - بهداشت - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - و درمان مجلس، می گوید: بی‌تردید بخش - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - عمده‌ای از موفقیت در کنترل بیماری سرطان به سبک زندگی افراد و پیشگیری مقدماتی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - برمی‌گردد، کما اینکه در شرایط کنونی تغییر رژیم غذایی که به افزایش میزان مصرف فست فودها و مواد غذایی غیرطبیعی منتهی شده است، می‌تواند عاملی در جهت افزایش احتمال ابتلا به انواع سرطان‌ها باشد.

وی، در بیان علل عدم موفقیت مسئولان حوزه سلامت در کنترل سرطان، می افزاید: متاسفانه وزارت بهداشت بر اساس محل زندگی بیماران مبتلا به سرطان تحقیقات گسترده‌ای را انجام نداده است که مشخص شود این بیماری در کدام مناطق و بر اثر چه عواملی رشد بیشتری داشته است تا بتوانیم با استناد بدان در جهت کنترل آن برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشیم.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، می گوید: وزارت بهداشت باید بخشنامه‌ای صادر کند تا زمانی که نمونه بیماران مبتلا به سرطان گرفته می‌شود، مشخصات محل زندگی فرد از نظر موقعیت جغرافیایی در پاتولوژی‌ها به طور دقیق ثبت شده تا به - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - دنبال آن مشخص - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - شود که هر نوع سرطان در کدام نقاط از کشور دارای فراوانی بیشتری بوده است تا از این طریق بتوان این بیماری را کنترل کرد.

این غذای ایتالیایی شده بلای جان - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - ایرانی ها، چرا که کمتر کسی است که هفته ای یکبار پیتزا یا ساندویچ و سیب زمینی سرخ کرده نخورد. حالا که فرصت غذا درست کردن از دست رفته و اغلب ما تا ساعاتی از روز را بیرون از خانه سپری می کنیم، این غذاهای آماده هستند که جای غذاهای خانگی را گرفته اند و لاجرم، شکم خودمان را با غذاهایی پر می کنیم که - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - نه خاصیتی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - دارند نه مقوی هستند و نه سالم. اما، در عوض تا دلت بخواهد، نمک و چربی و...، دارند و اضافه کنید به آن، سس های پرچرب را که وقتی سیر می شویم، احساس خوبی به - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - ما دست می - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - دهد.

دکتر فریبرز منصور قناعی رئیس مرکز تحقیقات - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - بیماری های گوارش و کبد گیلان، با اشاره به علائم ابتلا به بیماری التهاب روده، می گوید: - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - مصرف انواع فست فود و عدم تحرک - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - سبب تشدید این بیماری می شود.

وی از التهاب روده به عنوان یکی از شایع - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - ترین بیماری های مزمن دستگاه گوارش - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - در کشور نام می برد و می افزاید: به طور کلی این بیماری به دو دسته کولیت زخمی شونده( اولسراتیو) و کرون تقسیم می شود که نوع اول روده بزرگ و لایه مخاطی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - آن را درگیر می کند. در - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - نوع دوم که - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - کرون نام دارد از دهان تا مقعد تمام لایه های دستگاه گوارش اعم از مخطی، زیر مخاطی و بیرونی را درگیر می کند - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - و علائم این بیماری نیز بستگی به محل درگیری دستگاه گوارش دارد.

قناعی با اشاره به اینکه این بیماری بیشتر در سنین جوانی و بین ۱۵ تا ۳۵ سال شایع است، می گوید: علت بیماری دقیقا مشخص نیست و می تواند علل ژنتیکی یا محیطی باشد ولی عدم - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - مصرف سبزیجات و میوه های - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - تازه، زندگی ماشینی و مصرف انواع فست فود و عدم تحرک سبب دامن زدن به این بیماری می شود.

وزیر بهداشت با اشاره به تغییر سبک زندگی مردم در استفاده از مواد - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - غذایی، می گوید: متاسفانه سفره های ما امروز رنگ سلامت - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - گذشته را ندارد و استفاده مکرر از فست فودها، عوارضی مانند کبد چرب را برای ما به همراه داشته اند.

مطالعه محققان دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا نشان می دهد خوردن فست فود فرد را احتمالا در - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - معرض مواد شیمیایی مضر موسوم به «فتالیت ها» قرار می دهد.

محققان دریافته اند افرادی که میزان زیادی فست - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - فود مصرف می کنند در - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - مقایسه با افرادی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - که به ندرت اینگونه غذاها را - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - می خورند معمولا ۲۴ تا ۴۰ درصد فتالیت بیشتری در ادرارشان یافت می شود.

از عوارض مضر این - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - مواد شیمیایی تاثیر آن بر رشد سیستم تناسلی مردان است. همچنین این مواد شیمیایی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - در بروز نارسایی های - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - هنگام تولد، مشکلات رفتاری دوران کودکی، و بیماری های مزمن کودکی نظیر آسم تاثیر دارند.

زهرا عبداللهی مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، معضل چاقی و اضافه وزن یکی از مشکلات تغذیه ای جامعه عنوان می کند و می گوید: در حال حاضر ۶۰ درصد افراد زیر ۱۸ سال کشور دچار این مشکل هستند، در حالی که در سال ۱۳۹۰ این میزان ۵۰ درصد بود. ضمن اینکه، ۲۰ درصد از کودکان دچار چاقی شکمی هستند، زیرا مصرف روغن، نمک، قند و شکر بیش از - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - حد مجاز و مصرف میوه و سبزی و لبنیات کمتر از میزان لازم است.

مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، معتقد است؛ اولین ریسک فاکتور بیماری های غیر واگیر، الگوی غذایی و تغذیه نامناسب در کشور است. در سال ۱۳۸۰ بالغ بر ۵۷ درصد علت مرگ و میرها، ابتلا به بیماری های غیر - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - واگیر بوده که در سال ۱۳۹۰، این میزان به ۷۶ درصد رسید.

دکتر محمدرضا قوام‌نصیری رئیس انجمن رادیوتراپی آنکولوژی ایران، با اشاره به اینکه سرطان دستگاه‌ گوارش فوقانی شامل مری و معده و سرطان های - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - دستگاه گوارش تحتانی شامل روده بزرگ و انتهای روده است، می گوید: سرطان معده با رژیم - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - غذایی در ارتباط بوده و غذاها با نگه دارنده بنیان‌های نیتریت در صورت تبدیل شدن - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - به نیتروزامین، سرطان معده و مری را ایجاد می‌کند که نیتریت نگهدارنده مواد گوشتی همچون کالباس و سوسیس بوده و در شهرهایی با جمعیت بالا همچون تهران مصرف این غذاها و سایر - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - فست‌فودها بسیار زیاد است.

فست فود در تمام دنیا حتی در کشورهای پیشرفته هم اکنون به یک معضل تبدیل شده و طبق تحقیقات ۹۸ درصد تبلیغات محصولات غذایی در آمریکا با استانداردهای جهانی از نظر نمک، سدیم و چربی و شکر تفاوت قابل ملاحظه ای دارد. طبق گزارش سازمان جهانی بهداشت فست فود در - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - مجموع دشمن سلامت است، غذایی عموما بی ارزش، پر از چربی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - غیر اشباع که منجر به دیابت، سکته مغزی و - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - قلبی، بیماری های قلبی و عروقی می شود. فست فود به خصوص اگر ماده اولیه آن گوشت باشد، فرآوری شده است یعنی با افزودن مواد نگه دارنده که - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - در بدن صددرصد منجر به جهش های ژنتیکی می شود تولید می شود، البته همیشه جهش های ژنتیکی مساوی با بروز سرطان نیست اما می دانیم که گوشت فرآوری شده موجود - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - در فست - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - فود منجر به ایجاد موادی می شود که می توانند در پی جهش ژنتیکی به ابتلای فرد به سرطان بینجامند، - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - به خصوص به علت وجود موادی مثل نیترات سدیم که فست فود را خوشمزه تر می کند و در کالباس، سوسیس و برگر استفاده می شود. این ماده در بدن تبدیل به نیتروزامین که صددرصد سرطان زاست می شود. مهم ترین علت ایجاد سرطان های دستگاه گوارش همین ماده است و تاثیر آن در به وجود آمدن سرطان قطعی است.

در کشور ما آلودگی مواد غذایی به مواد سرطان زا و روش پخت مواد غذایی، دو علت اصلی افزایش سرطان های دستگاه گوارش است. در هر نوع فرآوری گوشت یا موادی مثل سیب زمینی، ماده ای سرطان زا به نام آکریل - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - آمید تولید می شود که شاید سرطان زاترین ماده طبیعی است، در فرآوری ممکن است گوشت سرخ، برشته یا کباب شود و یا به وسیله جوش شیرین - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - گریل شود. چنین گوشتی اگر در دمای بالای ۲۰۰ درجه - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - سانتی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - گراد پخته شود تا ۳۰۰ برابر استاندارد، آکریل آمید ایجاد خواهد کرد. آکریل آمید از اسیدآمینه هایی که به طور طبیعی در مواد غذایی - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - مختلف به خصوص گوشت وجود دارد در دمای بالا تولید می شود. بنابراین به عنوان اولین توصیه باید بگوییم دمای پخت گوشت یا مواد غذایی شبه گوشتی نباید حداکثر ۱۰۰ تا ۱۵۰ - قیمت سفارش قلیان فوری جردن - درجه سانتی گراد بیشتر باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram