تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان ذغال روشن تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12026.html

۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۴

افزودنی‌های خوراکی چه تاثیری بر سلامت کودکان دارند؟

گروهی از متخصصان تغذیه و سلامت در یک مطالعه تازه به بررسی این موضوع پرداختند که چگونه افزودنی‌های خوراکی رایج می‌توانند به سلامت کودکان آسیب وارد کند؟

قُل قُل:گروهی از متخصصان تغذیه و سلامت در یک مطالعه تازه به بررسی این موضوع پرداختند که چگونه افزودنی‌های خوراکی رایج می‌توانند به - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - سلامت کودکان آسیب وارد کند؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، به گفته متخصصان آمریکایی قرار گرفتن کودکان در معرض افزودنی‌های خوراکی رایج و - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - ترکیب‌های شیمیایی مورد استفاده در مواد بسته بندی غذایی خطراتی را متوجه سلامت آنان می‌کند.

یکی از محققان ارشد این مطالعه گفت: به عنوان یک متخصص در مورد شکاف چشمگیری که در زمینه اطلاعات مربوط به تاثیرات بسیاری از این ترکیب های شیمیایی بر سلامت کودکان و نوزادان وجود دارد، - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - نگران هستم.

به گفته محققان کاهش مصرف غذاهای کنسرو شده، خودداری از به کاربردن پلاستیک های مقاوم در برابر اشعه مایکروویو و افزایش مصرف میوه و سبزیجات تازه به جای خوراکی های فرآوری شده از جمله - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - توصیه های مهم در حفظ سلامت کودکان است.

از جمله ترکیب های شیمایی رایج که اثرات مخربی بر سلامت کودکان دارد می توان به موارد زیر - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - اشاره کرد:

رنگ‌های خوراکی مصنوعی: نتایج برخی از مطالعات حاکی از ارتباط - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - بین رنگ‌های غذایی و افزایش رفتارهای بیش‌فعالی در کودکان است. - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - یعنی حذف - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - این رنگ های خوراکی مصنوعی از رژیم - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - غذایی موجب شد که علائم اختلال بیش‌فعالی – کم توجهی - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - در این کودکان کاهش پیدا کند.

بیسفنول A و دیگر بیسفنول‌ها: بیسفنول A از جمله ترکیب های شیمیایی است که برای سخت و سفت شدن ظروف پلاستیکی کاربرد دارد. سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از این ترکیب را در - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - بطری شیر نوزادان ممنوع کرده اما در محصولات دیگر این محدودیت اعمال نمی - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - شود.

در حالیکه نتایج برخی مطالعات نشان می دهد بزرگسال می توانند اثرات منفی ترکیب های بیسفنول را تحمل کنند، این ترکیب برای کودکان و نوزادان و از زمانی که بدن در حال رشد است اثرات مخربی دارد. از جمله این خطرات می توان به تغییر در زمان شروع دوران بلوغ، افزایش چربی بدن و کاهش قدرت باروری اشاره کرد.

فتالات: - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - فتالات که اغلب در بسته‌بندی پلاستیکی و دیگر انواع بسته بندی ها استفاده می شود با بروز مشکلاتی در کودکان از جمله افزایش - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - خطر ابتلا به آسم، بالا رفتن فشار خون و چاقی مرتبط است.

نیترات و نیتریت: این - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - افزودنی ها برای بهبود رنگ غذا و افزایش مدت زمان نگه داری از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بررسی ها نشان می دهد این دو افزودنی در تولید هورمون تیروئید اختلال ایجاد کرده - قیمت قلیان ذغال روشن تهران - و در برخی موارد به افزایش تولید ترکیب‌های سرطان‌زا کمک می‌کند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram