تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18101.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۷

بخور و نخور بیماران دیابتی

استاد دانشگاه بقیةالله(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند اصل مهم تغذیه‌ای برای بخور و نخور بیماران دیابتی را تشریح کرد.

قُل قُل:استاد دانشگاه بقیةالله(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند اصل مهم - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - تغذیه‌ای برای بخور و نخور بیماران دیابتی را تشریح کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازتسنیم، دکتر سید مؤید علویان فوق‌تخصص گوارش و کبد در توصیه‌ای درباره چند اصل مهم در بیماران دیابتی اظهار داشت: حفظ وزن بدن در محدوده طبیعی و با توجه به قد و سن و در صورت لزوم کاهش وزن بدن به‌خصوص در بالغین مبتلا به دیابت که وزن اضافی از علل مهم ابتلا به دیابت در آنان است.


رئیس شبکه هپاتیت ایران - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - ادامه داد: همچنین مصرف بقولات (دانه‌های گیاه - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - چون نخود و لوبیا و ماش و عدس - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - و باقلا) حبوبات و میوه‌ها باید در افراد دیابتی افزایش یابد.


علویان تصریح کرد: در این راستا بیماران مبتلا به دیابت می‌توانند گوشت بدون چربی، فرآورده‌های لبنی کم‌چرب یا رژیمی در حد اعتدال مصرف کنند.


این استاد دانشگاه بقیةالله(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مصرف قند، شکر و غذاهای سرشار از مواد قندی نیز باید در رژیم غذایی بیماران مبتلا به دیابت به حداقل کاهش یابد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram