تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18101.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۷

بخور و نخور بیماران دیابتی

استاد دانشگاه بقیةالله(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند اصل مهم تغذیه‌ای برای بخور و نخور بیماران دیابتی را تشریح کرد.

قُل قُل:استاد دانشگاه بقیةالله(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند اصل مهم - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - تغذیه‌ای برای بخور و نخور بیماران دیابتی را تشریح کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازتسنیم، دکتر سید مؤید علویان فوق‌تخصص گوارش و کبد در توصیه‌ای درباره چند اصل مهم در بیماران دیابتی اظهار داشت: حفظ وزن بدن در محدوده طبیعی و با توجه به قد و سن و در صورت لزوم کاهش وزن بدن به‌خصوص در بالغین مبتلا به دیابت که وزن اضافی از علل مهم ابتلا به دیابت در آنان است.


رئیس شبکه هپاتیت ایران - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - ادامه داد: همچنین مصرف بقولات (دانه‌های گیاه - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - چون نخود و لوبیا و ماش و عدس - آنلاین قلیان ذغال روشن ولنجک - و باقلا) حبوبات و میوه‌ها باید در افراد دیابتی افزایش یابد.


علویان تصریح کرد: در این راستا بیماران مبتلا به دیابت می‌توانند گوشت بدون چربی، فرآورده‌های لبنی کم‌چرب یا رژیمی در حد اعتدال مصرف کنند.


این استاد دانشگاه بقیةالله(عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مصرف قند، شکر و غذاهای سرشار از مواد قندی نیز باید در رژیم غذایی بیماران مبتلا به دیابت به حداقل کاهش یابد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram