تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18290.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۶ - ۱۴:۵۱

نقش اُمگا ۳ در پیشگیری از احتمال شکستگی لگن

مطالعات نشان داده است که وجود مقادیر بالای اُمگا ۳ در خون می تواند احتمال شکستگی لگن در زنان یائسه را کاهش دهد.

قُل قُل:مطالعات نشان داده است که وجود مقادیر بالای اُمگا ۳ در خون می تواند احتمال شکستگی لگن در زنان یائسه را کاهش دهد.

ه گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققین - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - گلبول های قرمز زنانی را که سابقه شکستگی لگن داشته را بررسی و مشاهده کرده اند. در کسانی که در گلبول های قرمز آنها مقادیر بالاتری از اُمگا ۳ وجود داشت احتمال شکستگی لگن کاهش پیدا کرده است.


البته این مطالعه نشان - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - نداده که علت این ارتباط چیست ولی محققین حدس میزنند به علت کاهش - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - التهاب در استخوان تراکم آن بالا باقی - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - می ماند. هر گونه التهاب در استخوان می تواند موجب فعالیت سلول های استئوکلاست و در نتیجه بازجذب کلسیم از آن - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - شود. این بازجذب می تواند موجب ضعیف شدن استخوان و پوکی آن شود. اُمگا ۳ می تواند موجب کاهش التهاب شده و بدین ترتیب میتواند احتمال شکستگی را هم کم کند.


از انجائیکه سوال از افراد، راجع به میزان دریافتی اُمگا ۳ - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - آنان دقت کافی را ندارد محققین - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - بجای آن میزان غلظت این ماده را در گلبول های قرمز اندازه گیری کردند. این میزان می تواند معیاری دقیق از مقدار مصرف غذاهای حاوی اُمگا ۳ باشد.


شکستگی لگن ارتباط نزدیکی با میزان پوکی - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - یا قدرت استخوان ها دارد و به همین علت ارتباط بین میزان اُمگا۳ و شکستگی لگن بررسی شده است.
محققین عنوان می کنند مصرف مقادیر بیشتر ماهی و گیاهان سرشار از اُمگا ۳ ممکن است بتواند میزان این شکستگی ها را کاهش دهد.
اُمگا۳ و اُمگا۶ دو نوع اسید چرب اشباع نشده هستند که بدن برای انجام فعالیت های حیاتی خود به آنها احتیاج دارد ولی خود توانایی تولید آنها را ندارد. مطالعات قبلی نشان داده است که گرچه هر دو این چربی ها مفید هستند ولی اُمگا۳ خواص - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - ضدالتهابی دارد درحالیکه - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - اُمگا۶ هم خواص ضدالتهابی و هم خواص التهابی را با هم دارا می باشد.


طب تحقیقات زنانی که نسبت اُمگا۶ - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - به اُمگا۳ خون آنها بالاست احتمال شکستگی لگن دو برابر زنانی است که این نسبت در - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - آنها حداقل ممکن می باشد. در اکثر رژیم های غذایی این نسبت در حد ۱۷-۱۵ است در حالیکه محققین توصیه می کنند این نسبت باید به حدود ۴-۲ کاهش پیدا کند.
منبع اصلی اُمگا ۳ در غذاهای - آنلاین قلیان فوری شهرک پرواز - گوشتی و ماهی های چرب قرار دارد و در غذاهای گیاهی این ماده را می توان در تخم کتان و در گردو و بادام یافت.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram