تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیان روشن آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18280.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۳

اگر نمی توانید لبنیات بخورید، این خوراکی ها را جایگزین کنید

برای کسانی که لاکتوز موجود در فرآورده های لبنی را نمی توانند تحمل کنند، جایگزین های غذایی متنوعی وجود دارد.

قُل قُل: برای کسانی که لاکتوز موجود در فرآورده های لبنی را نمی توانند تحمل کنند، جایگزین های غذایی متنوعی وجود دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ، عدم تحمل لاکتوز - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - که نارسایی لاکتاز نیز نامیده می‌شود، نوعی عدم توانایی در سوخت و ساز و هضم لاکتوز یا قند شیر در بدن است. این بیماری به علت فقدان آنزیم لاکتاز در دستگاه گوارش، جهت - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - شکستن پیوندهای لاکتوز - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - ایجاد می شود. از - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - نشانه ‌های این بیماری می ‌توان درد شکم، نفخ، باد شکم، اسهال، تهوع - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - و بازگشت اسید به مری را ذکر کرد.

اما جایگزین های شیر و فرآورده های لبنی دیگر از این قرار است:

سویا: سویا تنها گیاهی است که پروتئین آن نزدیک به میزان - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - پروتئین در فرآورده های لبنی است. با - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - خوردن یک فنجان - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - شیر سویا 19 درصد از منیزیوم روزانه و 14 درصد از ویتامین ب6 - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - روزانه خود را دریافت می کنید.

بادام: این خوراکی فوق العاده کم کالری با کلسیم بالا است. همچنین پروتئین و دیگر مواد مغذی را می توان در بادام یافت.

کنف: با خوردن شیر کنف می توان 6ت تا 10 درصد از آهن مورد نیاز روزانه را به دست آورد ضمن این که کنف حاوی اسیدهای چرب امگا 3 است.

نارگیل: شیر نارگیل یک منبع غنی شده از کلسیم است. ضمن این که نوشیدن آن 50 درصد از میزان نیاز روزانه به ویتامین ب 12 و 25 درصد از میزان نیاز روزانه به ویتامین دی را تامین می کند. به خاطر داشته باشید که - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - چربی های نارگیل - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - جزو چربی های اشباع است.

برنج: هرچند - اجاره الو قلیان روشن آپادانا - کالری و قند بالا دارد و میزان پروتئینش کم است اما شیر برنج یک سوم نیاز روزانه شما به کلسیم و 25 درصد میزان نیاز روزانه به ویتامین دی و ویتامین ب 12 را تامین می کند.

منبع:www.msn.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram