تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیان فوری فرمانیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18173.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۹

6 نوشیدنی که باعث افزایش وزن می شود

افزایش کالری دریافتی، می تواند راهی برای افزایش وزن باشد. افزودن شکرو شیربه انواع دمنوش به افزایش وزن شما کمک می کند .اما چه نوع دمنوش هایی؟

قُل قُل: افزایش کالری دریافتی، می تواند راهی برای افزایش وزن باشد. افزودن شکرو شیربه انواع دمنوش به افزایش وزن شما کمک می کند .اما چه نوع دمنوش هایی؟


1. قاصدک
این نوع چای برای افزایش وزن مناسب است.دمنوش قاصدک با ریشه این گیاه تهیه می شود و یک جانشین خوب است برای کسانی که قهوه می نوشند ، چون طعم آن شبیه به قهوه است.


2. کوشاد یا جنتیانای زرد
این نوشیدنی عالی ترین دمنوش برای افزایش - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - وزن است به ویژه برای افرادی که دچار کاهش - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - وزن ناگهانی شده اند. این - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - چای می تواند به جذب غذا، ترشح - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - اسید معده و افزایش اشتها کمک کند.


3. شنبلیله
این - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - گیاه حاوی" دایوسگنین "است که به استروژن مصنوعی نیز معروف است.این دمنوش بین زنان محبوبیت زیادی دارد.


4.بابونه
این دمنوش یکی از دمنوش ها یی است که در بالا بردن وزن تاثیر دارد و مشکلات مرتبط با دستگاه گوارش - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - مانند نفخ شکم و سوء هاضمه را برطرف - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - می کند. درنتیجه در بهبود - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - بخشیدن به اشتها موثر است.


5.نعناع
آیا به این چای گیاهی علاقه دارید؟ اگر چنین است، می توانید با استفاده مکرر آن، وزن خود را افزایش دهید. این دمنوش با افزایش عملکرد سیستم هاضمه اشتهای شما را افزایش می دهد.


6.مرکبات خشک
این چای با تنظیم ترشحات معده اشتها - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - را افزایش - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - می دهد. بدین ترتیب، می توانید برای - اجاره الو قلیان فوری فرمانیه - بالا بردن وزن روزی یک فنجان ازاین چای گیاهی به برنامه روزمره خود اضافه کنید.

منبع:روزنامه خراسان

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram