تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون روشن نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18156.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۲

حفظ سلامت مغز با کاهش مصرف رژیم غذایی چرب

طبق مطالعه جدید محققان، رژیم غذایی حاوی مقادیر بالای چربی با افزاش بی تحرکی سلول های ایمنی مغز همراه بوده و موجب اختلال در اتصال بین نورون ها می شود.

قُل قُل: طبق مطالعه جدید محققان، رژیم غذایی حاوی مقادیر بالای چربی با افزاش بی تحرکی سلول های ایمنی - اجاره الو قلیون روشن نیاوران - مغز همراه بوده و موجب اختلال در اتصال بین نورون ها می شود.

به گزارش - اجاره الو قلیون روشن نیاوران - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، به گفته محققان دانشکده پزشکی جورجیا، رژیم غذایی غنی از چربی موجب اختلال در عملکرد سیستم عصبی و در نتیجه کاهش یادگیری و اختلال در حافظه می شود. با این وجود حفظ رژیم غذایی با مقادیر پایین چربی به مدت دو ماه موجب بازگشت این روند نزولی در توانایی شناختی مغز شده و همچنین وزن هم به حالت عادی برمی گردد.


دکتر الکسیس استرانهان، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «میکروگلیا موجب از بین رفتن سیناپس های مغز شده که نتیجه آن اختلال شناختی و ادراکی است. اما با حفظ یک رژیم درست غذایی، این وضعیت قابل احیاء است.»


چربی بیش از حد در افراد چاق موجب ایجاد التهاب حاد در بدن فرد می شود. التهاب موجب تحریک میکروگلیا در واکنش ایمنی خودکار بدن می شود. میکروگلیا، همانند ماکروفاژها، توانایی خوردن عوامل - اجاره الو قلیون روشن نیاوران - عفونت زا در مغز را دارد. اما در حالت چاقی، میکروگلیا بیش از اندازه این عوامل را می خورد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram