تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون فوری اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18313.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۲:۲۰

چطور گرسنگی کاذب را برطرف کنیم؟

اغلب ما موقعی که تشنه هستیم، به اشتباه فکر می‌کنیم که گرسنه‌ایم، و همین مسئله یکی از دلایلی است که باعث زیاده‌روی ما در خوردن می‌شود.

قُل قُل: اغلب ما موقعی که تشنه هستیم، به اشتباه فکر می‌کنیم که گرسنه‌ایم، و همین مسئله یکی از دلایلی است که باعث زیاده‌روی ما در خوردن می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سلام دکتر، پس اولین گام برای متوقف کردن هوس و ولع خوردن این است که یک لیوان آب بنوشید. وقتی تشنگی را رفع کنید، به احتمال خیلی زیاد هوس خوردن هم از بین می‌رود.


جویدن آدامس‌های بدون قند نیز از ترفندهای دیگری است که می‌تواند از زیاده‌روی در خوردن غذاهای مختلف، جلوگیری کند. ضمن این‌که جویدن این آدامس‌ها می‌تواند حواس شما را پرت کند و احتمال پُرخوری را تا حد زیادی - اجاره الو قلیون فوری اکباتان - کاهش دهد.


مواقعی که در خانه نشسته‌اید یا - اجاره الو قلیون فوری اکباتان - پشت میز کارتان هستید، این خستگی است که شما را به خوردن وسوسه می‌کند، نه گرسنگی. به همین دلیل باید خودتان حواس‌تان را پرت کنید تا - اجاره الو قلیون فوری اکباتان - مانع از این مشکل شوید. هر باری که احساس می‌کنید می‌خواهید در یخچال را باز کنید فقط به‌خاطر این که هیچ کار دیگری ندارید، - اجاره الو قلیون فوری اکباتان - حتما - اجاره الو قلیون فوری اکباتان - ذهن‌تان را مشغول چیز دیگری کنید که حواس شما را از - اجاره الو قلیون فوری اکباتان - یخچال و خوردن پرت کند. مثلا می‌توانید کتاب بخوانید، یا حتی یک پیاده‌روی کوتاه در محله زندگی‌تان داشته باشید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram