تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان ذغال روشن در محل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18679.html

۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۱

چرا خرما بهتر از قند است؟

خرما در گروه ميوه ها طبقه بندي مي شود. البته خرما ميوه اي است که قند فراواني دارد و هر ۳ عدد خرما يک واحد ميوه محسوب مي شود.

قُل قُل: خرما در گروه ميوه ها طبقه بندي مي شود. البته خرما ميوه اي است که قند فراواني دارد و هر ۳ عدد خرما يک واحد ميوه محسوب مي شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، هر - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - خرماي رطب ۲۰ کيلوکالري انرژي و ۵ - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - گرم قند دارد.

اين ميوه حاوي ويتامين هايي مانند A و C است اما يک عدد خرما نمي تواند تامين کننده عمده اين ويتامين ها در بدن باشد؛ وقتي در رژيم غذايي فردي، ۴ واحد ميوه را در نظر مي گيريم، آن فرد مي تواند ۳ سهم ميوه و ۳ عددخرما را به عنوان يک سهم ميوه در طول روز مصرف کند.

قند خرما مانند ساير ميوه ها، مخلوطي از فروکتوز و گلوکز است و چون اين قندها معمولا همراه با فيبر است، مصرفشان به قندهاي ساده برتري دارد. البته اين امر به هيچ وجه تاييدي بر زياده روي در مصرف خرما نيست.

خرما هم قند دارد و هم - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - کالري و مصرف بيش از اندازه آن مي تواند باعث اضافه وزن و چاقي شود.

هر عدد خرما - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - حدود ۸۰ گرم و نزديک به ۲۳ درصد آن آب است و مقدار کمي پروتئين دارد.

مصرف خرما به همه افراد - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - پيشنهاد مي شود و هيچ کس منع مصرفي براي اين ميوه ندارد. البته - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - بهتر است بيماران مبتلا به ديابت، يک سهم ميوه خرماي خود را در ۳ - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - نوبت مختلف در طول روز مصرف کنند زيرا نمايه گلايسمي خرما نسبت به ساير خوراکي ها بسيار پايين تر است و مصرف با فاصله آن - اجاره قلیان ذغال روشن در محل - براي بيماران ديابتي مشکلي ايجاد نمي کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram