تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان ذغال روشن اختیاریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18167.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۲

ممنوعیت استفاده از خمیر مرغ در سوسیس و کالباس

رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد: استفاده از استخوان و مواد زائد مرغ به شکل خمیر مرغ در تولید سوسیس و کالباس ممنوع است و مرغ کامل باید جایگزین آن شود.

قُل قُل:رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد: استفاده از استخوان و مواد زائد مرغ به شکل خمیر مرغ در تولید سوسیس و کالباس ممنوع است و مرغ کامل باید جایگزین آن شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس ،رسول دینارونداز توقف استفاده - الو قلیان ذغال روشن اختیاریه - از خمیر مرغ در فرآورده‌های گوشتی خبر داد.


وی با اعلام اینکه استفاده - الو قلیان ذغال روشن اختیاریه - از خمیر مرغ به طور کامل منتفی شده است خاطر نشان کرد: تولید کنندگان فرآورده‌های غذایی دیگر اجازه استفاده از استخوان‌ها و مواد زاید مرغ را که از مرغ فروشی‌ها تهیه می‌شد ندارند.


رئیس سازمان - الو قلیان ذغال روشن اختیاریه - غذا و دارو ادامه داد: طبق هماهنگی‌ها با دامپزشکی و سازمان استاندارد مقرر شد،از مرغ کامل در تهیه سوسیس و کالباس استفاده شود.


وی افزود: تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی موظف شدند، مرغ را به طور کامل از کشتارگاه‌های مورد تأیید دامپزشکی تهیه کنند و دیگر نمی‌توانند مانند - الو قلیان ذغال روشن اختیاریه - قبل - الو قلیان ذغال روشن اختیاریه - از - الو قلیان ذغال روشن اختیاریه - استخوان و مواد زائد مرغ در تهیه سوسیس و کالباس استفاده کنند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram