تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان یک بار مصرف قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18127.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۸

رژيم غذايي پرچرب سلول‌هاي ایمنی را تنبل می‌کند

به گفته دانشمندان، وقتي‌كه رژيم غذايي پرچرب باعث چاقي ما مي‌شود، به نظر مي‌رسد به طور طبيعي باعث برانگيختن سلول‌هاي ايمني در مغز ما و جنب‌وجوش آنها مي‌شود كه در نتيجه كم‌تحرك شده و شروع به خوردن اتصالات بين سلول‌هاي عصبي مي‌كنند.

قُل قُل: به گفته - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - دانشمندان، وقتي‌كه رژيم غذايي پرچرب باعث چاقي ما مي‌شود، به نظر مي‌رسد به طور طبيعي باعث برانگيختن سلول‌هاي ايمني در مغز ما و جنب‌وجوش آنها مي‌شود كه در - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - نتيجه كم‌تحرك شده و شروع به خوردن اتصالات بين سلول‌هاي عصبي مي‌كنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان، استرانهان يكي از متخصصان - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - که در اين باره تحقيقات زيادي انجام داده مي‌گويد: «ميكروگليا با خوردن سيناپس‌ها در از بين بردن سيناپس و اختلال شناختي در چاقي سهيم‌ است و از - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - طرفي ديگر بسيار ترسناك بوده، اما درعين‌حال برگشت‌پذير است، به اين معني كه اگر شما به يك رژيم - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - غذايي كم‌چرب برگرديد كه حتي به‌طور كامل چاقي را از بين نبرد، مي‌توانيد به‌طور كامل اين پروسه‌هاي سلولي در مغز را معكوس كرده و - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - شناخت را حفظ كنيد.»

به نظر مي‌رسد مشكل با چربي بيش‌ازحد در بدن شروع مي‌شود كه توليد التهاب مزمن كرده و باعث تحريك ميكروگليا به دادن يك واكنش ايمني خودكار مي‌شود. ميكروگليا مانند ماكروفاژها در بدن، به - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - توانايي مصرف - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - ضايعات و عوامل عفونت‌زا در مغز شناخته‌شده‌اند و درون بسيار اسيدي آنها خود را از آن ضايعات خلاص مي‌كند‌ كه كمك به حمايت از عملكرد و سلامت سلول‌هاي عصبي مي‌كند. مثلاً همين‌كه موش‌ها - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - چاق مي‌شوند، ميكروگلياي آنها به نظر مي‌رسد بر پرخوري متمركزشده‌اند.

دانشمندان در اين زمينه آزمايشات زيادي را روي موش‌ها انجام دادند. آنها در چهار، هشت و 12 هفته، اقدام به انجام يك سري اندازه‌گيري‌ها از سوخت‌وساز بدن - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - مانند وزن، مصرف غذا، انسولين و سطح گلوكز سرم كردند. آنها همچنين در هيپوكامپ، مركز يادگيري و حافظه، سطوح - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - شاخص‌هاي سيناپسي، يعني پروتئين‌هاي يافت شده در سيناپس‌ها را كه با تعداد سيناپس ارتباط دارد، اندازه‌گيري - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - كردند و اطلاعات جالب و غير‌منتظره‌اي را كشف كردند. دانشمندان دريافتند هنگامي‌كه 12 هفته سپري مي‌شود،‌ افزايشی چشمگير در چاقي موش‌ها رخ می‌دهد. هرچند مقاومت موش‌ها را به انسولين نمي‌بينيم، اما متوجه مي‌شويم كه سيناپس و افزايش سايتوكاين‌هاي التهابي در مغز را از دست مي‌دهيم و اين بسيار اميدواركننده است. - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - اين يافته‌ها همچنين به - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - برخي از - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - اهداف بالقوه - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - جديد براي داروهاي موجود اشاره مي‌كنند كه در - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - حال حاضر براي شرايطي مانند آرتروز روماتوئيد و بيماري كرون استفاده مي‌شوند. سايتوكاين‌هاي التهابي خاص و نكروز تومور عامل آلفا را مسدود می‌کنند كه هر دوي آنها در مغز موش‌هاي چاق بالا هستند.

استرانهان خاطرنشان مي‌كند موش‌هاي با مصرف چربي بالا، در واقع كمتر غذا خوردند و به‌اندازه موش‌هاي با مصرف چربي كم، كالري مصرف كردند. كل فنوتيپ سوخت‌وساز بدن بيشتر توسط تركيب رژيم غذايي صورت مي‌گيرد تا مقدار كالري. به گفته او اگر موش‌هايي با مصرف چربي بالا تنوع بيشتري در رژيم غذايي خود داشتند، مثل قنداب، آنها مي‌توانستند‌كالري بيشتري مصرف كنند، شبيه به پديده سيري حسي خاص در انسان.

آخرين تحقيقات نشان مي‌دهد كه رژيم غذايي پرچرب با تخريب سيناپس‌هاي ناحيه هيپوكمپوس كه با يادگيري و حافظه مرتبط است به مغز آسيب مي‌زند. سيناپس‌ها ساختارهايي هستند كه بين نورون‌ها يا سلول‌هاي مغزي رابطه برقرار مي‌كنند. البته اين تمام ماجرا نيست. محققان مي‌گويند كه بازگشت به رژيم - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - غذايي كم چرب به مدت دو ماه مي‌تواند اثرات منفي رژيم‌هاي غذايي پرچرب - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - بر مغز را خنثي كند. رژيم‌هاي پر از چربي بيشترين عامل - الو قلیان یک بار مصرف قیطریه - ابتلا به چاقي هستند كه به يك نگراني عمده در جوامع امروزي تبديل شده است. صرف نظر از اين خطرات، حالا مشخص شده است كه رژيم غذايي پر از چربي اثرات مخربي بر مغز برجاي مي‌گذارد.

منبع:ساينس ديلي

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram