تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18193.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۵

ایرانی ها چقدر میوه می خورند؟

سرانه مصرف میوه در ایران 134 کیلوگرم است که این میزان در کشورهای دیگر 75 کیلوگرم می باشد.

قُل قُل: سرانه مصرف میوه در ایران 134 کیلوگرم است که این - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - میزان در کشورهای دیگر 75 کیلوگرم می - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، رمضان روئین تن روز یکشنبه در بجنورد مرکز خراسان شمالی همچنین سرانه تولید میوه - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - در ایران را 200 کیلوگرم عنوان کرد و افزود: این سرانه در جهان 97 کیلوگرم است.

وی سطح باغ های کشور را دو میلیون و 600 هزار هکتار عنوان کرد و اظهار کرد: از مجموع این میزان 390 هزار هکتار دیم و دو میلیون و 21 هکتار نیز آبی است.

وی مجموع تولیدات محصولات باغی را 16 میلیون تن عنوان کرد و گفت: از نظر تولید میوه در دنیا رتبه یازدهم را داریم.

مدیرکل میوه های سردسیری و خشک وزارت جهادکشاورزی کل میزان صادرات میوه را نیز - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - یک میلیون و 100 هزار تن عنوان کرد و گفت: ارزش این میزان نیز 2.8 میلیارد دلار است.

وی اظهار کرد: از این میزان 180 هزار تن پسته به ارزش 1.6 میلیارد دلار است که بیشترین سهم را در صادرات محصولات باغی دارد.

وی افزود: سالانه 470 هزار تن انواع میوه گرمسیری به - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - ارزش 700 میلیون دلار وارد می شود، این در حالی است که نیاز کشور تنها 250 هزار تن - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - است.

روئین تن گفت: این میوه ها شامل موز، آناناس و انبه است که در کشور به میزان کم و محدود تولید می شود.

وی با بیان اینکه واردات موز و دیگر میوه های گرمسیری به کشور ممنوع - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - نیست، در عین حال گفت: واردات آن بی رویه است.

وی - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - اظهار کرد: ممنوعیت سایر میوه به دلیل حمایت از تولید کننده و جلوگیری از شیوع آفات است.

این مسئول اظهار کرد: واردات میوه نه تنها موجب پایین آمدن قیمت نمی شود بلکه گرانی را به دنبال دارد زیرا که میوه های خارجی بیش از سه - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - برابر قیمت میوه های بازار ایران است.

وی کیفیت میوه های ایران را نیز بالا دانست و افزود: اقلیم و شرایط کشور ما به نحوی است که میوه هایی با کیفیت بالا در آن - الو قلیون ذغال روشن شهرک نفت - تولید می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram