تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون یک بار مصرف کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18181.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۲

برای داشتن عمر طولانی لاغر شوید

چاقی و اضافه وزن به معنای مرگ زودرس و زندگی بی کیفیت است و حل آن نیازمند تصمیم، اراده قوی و برنامه ریزی دقیق است. بیست و ششم نوامبر ( پنجم آذرماه) روز جهانی مبارزه با چاقی نام گرفته که می تواند انگیزه ای برای مهمترین تصمیم زندگی، یعنی سلامتی باشد.

قُل قُل: چاقی و اضافه وزن به معنای مرگ زودرس و زندگی بی کیفیت است و حل آن نیازمند - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - تصمیم، اراده قوی و برنامه ریزی دقیق - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - است. بیست و ششم نوامبر ( پنجم آذرماه) روز جهانی مبارزه با چاقی نام گرفته که می تواند انگیزه - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - ای برای مهمترین تصمیم زندگی، یعنی سلامتی باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، چاقی و اضافه وزن که - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - نتیجه انباشته شدن چربی در بدن است، عامل اصلی دیابت، بیماری های قلبی و آرتروز و یک عامل تاثیرگذار در آلزایمر، افسردگی و انواع سرطان محسوب می شود؛ بنابراین کاملا واضح است که به نگرانی - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - عمده حوزه سلامت - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - تبدیل شود. کاهش وزن بسیاری از اختلالات از جمله دیابت را به راحتی کنترل می کند.


اولین قدم برای اطلاع از - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - وضعیت اضافه وزن، توجه به شاخص توده بدنی است؛ زیرا نشان می دهد بدن در چه وضعیتی است.


*** شاخص توده بدنی چیست
شاخص توده بدنی (BMI) مهمترین فاکتور در تعیین وزن نرمال، اضافه وزن و چاقی است. شاخص توده بدنی با تقسیم وزن (به کیلوگرم) بر توان دوم - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - قد (به متر) به دست - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - می آید. شاخص توده بدنی کمتر از 18.5، نشان دهنده کم وزنی غیر طبیعی است. اگر عدد بدست - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - آمده بین 18.5 تا 24.9 باشد، یعنی وزن فرد طبیعی است. عدد - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - بزرگتر و مساوی 25، نشاندهنده اضافه وزن است. عدد 30 به بالا نشاندهنده چاقی است، که به ترتیب به چاقی درجه یک (بین 30 تا 34.9)، چاقی درجه - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - دو (بین 35 تا 39.9) و چاقی درجه سه (40 - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - به بالا) تقسیم بندی می شود. آگاهی از شاخص توده بدنی برای هر فرد - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - ضروری است.


*** حقایقی درباره چاقی
-تحقیقات انجام شده در سال 2008 نشان - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - می دهد که بیش از 1.4 میلیارد فرد بالغ اضافه وزن داشتند و بیش از 500 میلیون نفر چاق بودند. هر سال حداقل 2.8 میلیون نفر در نتیجه بیماری های مرتبط با اضافه وزن و چاقی جان خود را از دست می دهند. شیوع چاقی بین سال های 1980 تا - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - 2008 میلادی تقریبا دوبرابر - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - شده است. چاقی و اضافه وزن علاوه بر کشورهایی با درآمد متوسط و کم، در کشورهای ثروتمند نیز شیوع گسترده ای دارد.


-در سال 2013 میلادی، 42 میلیون کودک پیش دبستانی در سراسر جهان اضافه وزن داشتند. اضافه وزن در دوران کودکی، یکی از مهمترین چالش های قرن بیست و یک است و کودکان چاق به احتمال زیاد به بزرگسالان چاق تبدیل می شوند. چاقی و اضافه وزن در دوران کودکی، دیابت و بیماری های قلبی و مرگ زودرس را در بزرگسالی به دنبال دارد.


- چاقی یکی از مهمترین دلایل مرگ زودرس است. در سراسر جهان، چاقی و اضافه وزن عامل اصلی 44 درصد از موارد ابتلا به دیابت، 23 درصد بیماری های قلبی و 7 تا - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - 41 درصد از سرطان هاست.


-چاقی و اضافه وزن نتیجه مستقیم عدم تعادل در - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - کالری دریافتی و مصرفی است. مواد غذایی کالری وارد بدن می کنند و - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - فعالیت های مختلف بدنی کالری می سوزانند. اگر بین این کالری دریافتی و کالری مصرف شده تعادل برقرار نباشد، مقدار اضافی در بدن انباشته شده و تبدیل به چربی می شود.


-رژیم غذایی و فعالیت بدنی کودکان، از خانواده و از محیط اطراف تاثیر می پذیرد. کودکان به خودی خود هیچ ایده ای درباره انتخاب رژیم غذایی و فعالیت بدنی - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - ندارند و کاملا با محیط انعطاف پذیر هستند. - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - اگر رژیم غذایی خانه سالم باشد، فرزندان چنین الگویی را انتخاب می کنند. مدرسه و محیط آموزشی نیز حائز اهمیت است، به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند که اطراف مدرسه نباید رستوران های فست فود - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - و شیرینی فروشی وجود داشته باشد. همچنین برنامه ریزی فعالیت های فیزیکی و ورزشی سبب می شود که بچه ها تمایل کمتری به بازی های کامپیوتری، تبلت و تلفن هوشمند داشته باشند و به نشستن عادت نکنند.
-رژیم غذایی سالم مهمترین عامل در کنترل وزن است. به این منظور کافی است مصرف شیرینی، چربی و نمک محدود شود، سبزیجات، میوه، حبوبات و غلات سبوس دار وارد رژیم غذایی شود - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - و بجای چربی های اشباع، از چربی های - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - غیر اشباع مانند روغن زیتون استفاده - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - شود.


-حفظ سلامت بدن در گرو - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - فعالیت بدنی منظم است. حداقل 30 دقیقه - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - فعالیت بدنی در روز برای جلوگیری از دیابت و بیماری های قلبی ضروری است. فعالیت بدنی به معنی ورزش های سنگین وحرفه ای نیست و پیاده روی بهترین گزینه است. - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - پیاده روی مهمترین فعالیت بدنی در کنترل وزن، قند و فشار خون، بهبود خلق و خود و حفظ سلامت استخوان است.


چاقی و اضافه وزن به معنای مرگ زودرس و زندگی بی کیفیت است و حل آن نیازمند تصمیم، اراده قوی و برنامه ریزی دقیق است. بیست و ششم نوامبر روز جهانی مبارزه با چاقی نام گرفته است - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - و می تواند انگیزه ای برای مهمترین تصمیم زندگی، یعنی اقدام برای سلامتی باشد.
بیست و ششم نوامبر (پنجم آذرماه) با هدف افزایش آگاهی از اضافه وزن و چاقی به عنوان چالش اصلی سلامت عمومی، روز جهانی مبارزه با چاقی نامگذاری شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram