تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون یک بار مصرف کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18181.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۲

برای داشتن عمر طولانی لاغر شوید

چاقی و اضافه وزن به معنای مرگ زودرس و زندگی بی کیفیت است و حل آن نیازمند تصمیم، اراده قوی و برنامه ریزی دقیق است. بیست و ششم نوامبر ( پنجم آذرماه) روز جهانی مبارزه با چاقی نام گرفته که می تواند انگیزه ای برای مهمترین تصمیم زندگی، یعنی سلامتی باشد.

قُل قُل: چاقی و اضافه وزن به معنای مرگ زودرس و زندگی بی کیفیت است و حل آن نیازمند - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - تصمیم، اراده قوی و برنامه ریزی دقیق - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - است. بیست و ششم نوامبر ( پنجم آذرماه) روز جهانی مبارزه با چاقی نام گرفته که می تواند انگیزه - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - ای برای مهمترین تصمیم زندگی، یعنی سلامتی باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، چاقی و اضافه وزن که - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - نتیجه انباشته شدن چربی در بدن است، عامل اصلی دیابت، بیماری های قلبی و آرتروز و یک عامل تاثیرگذار در آلزایمر، افسردگی و انواع سرطان محسوب می شود؛ بنابراین کاملا واضح است که به نگرانی - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - عمده حوزه سلامت - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - تبدیل شود. کاهش وزن بسیاری از اختلالات از جمله دیابت را به راحتی کنترل می کند.


اولین قدم برای اطلاع از - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - وضعیت اضافه وزن، توجه به شاخص توده بدنی است؛ زیرا نشان می دهد بدن در چه وضعیتی است.


*** شاخص توده بدنی چیست
شاخص توده بدنی (BMI) مهمترین فاکتور در تعیین وزن نرمال، اضافه وزن و چاقی است. شاخص توده بدنی با تقسیم وزن (به کیلوگرم) بر توان دوم - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - قد (به متر) به دست - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - می آید. شاخص توده بدنی کمتر از 18.5، نشان دهنده کم وزنی غیر طبیعی است. اگر عدد بدست - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - آمده بین 18.5 تا 24.9 باشد، یعنی وزن فرد طبیعی است. عدد - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - بزرگتر و مساوی 25، نشاندهنده اضافه وزن است. عدد 30 به بالا نشاندهنده چاقی است، که به ترتیب به چاقی درجه یک (بین 30 تا 34.9)، چاقی درجه - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - دو (بین 35 تا 39.9) و چاقی درجه سه (40 - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - به بالا) تقسیم بندی می شود. آگاهی از شاخص توده بدنی برای هر فرد - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - ضروری است.


*** حقایقی درباره چاقی
-تحقیقات انجام شده در سال 2008 نشان - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - می دهد که بیش از 1.4 میلیارد فرد بالغ اضافه وزن داشتند و بیش از 500 میلیون نفر چاق بودند. هر سال حداقل 2.8 میلیون نفر در نتیجه بیماری های مرتبط با اضافه وزن و چاقی جان خود را از دست می دهند. شیوع چاقی بین سال های 1980 تا - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - 2008 میلادی تقریبا دوبرابر - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - شده است. چاقی و اضافه وزن علاوه بر کشورهایی با درآمد متوسط و کم، در کشورهای ثروتمند نیز شیوع گسترده ای دارد.


-در سال 2013 میلادی، 42 میلیون کودک پیش دبستانی در سراسر جهان اضافه وزن داشتند. اضافه وزن در دوران کودکی، یکی از مهمترین چالش های قرن بیست و یک است و کودکان چاق به احتمال زیاد به بزرگسالان چاق تبدیل می شوند. چاقی و اضافه وزن در دوران کودکی، دیابت و بیماری های قلبی و مرگ زودرس را در بزرگسالی به دنبال دارد.


- چاقی یکی از مهمترین دلایل مرگ زودرس است. در سراسر جهان، چاقی و اضافه وزن عامل اصلی 44 درصد از موارد ابتلا به دیابت، 23 درصد بیماری های قلبی و 7 تا - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - 41 درصد از سرطان هاست.


-چاقی و اضافه وزن نتیجه مستقیم عدم تعادل در - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - کالری دریافتی و مصرفی است. مواد غذایی کالری وارد بدن می کنند و - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - فعالیت های مختلف بدنی کالری می سوزانند. اگر بین این کالری دریافتی و کالری مصرف شده تعادل برقرار نباشد، مقدار اضافی در بدن انباشته شده و تبدیل به چربی می شود.


-رژیم غذایی و فعالیت بدنی کودکان، از خانواده و از محیط اطراف تاثیر می پذیرد. کودکان به خودی خود هیچ ایده ای درباره انتخاب رژیم غذایی و فعالیت بدنی - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - ندارند و کاملا با محیط انعطاف پذیر هستند. - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - اگر رژیم غذایی خانه سالم باشد، فرزندان چنین الگویی را انتخاب می کنند. مدرسه و محیط آموزشی نیز حائز اهمیت است، به همین دلیل کارشناسان توصیه می کنند که اطراف مدرسه نباید رستوران های فست فود - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - و شیرینی فروشی وجود داشته باشد. همچنین برنامه ریزی فعالیت های فیزیکی و ورزشی سبب می شود که بچه ها تمایل کمتری به بازی های کامپیوتری، تبلت و تلفن هوشمند داشته باشند و به نشستن عادت نکنند.
-رژیم غذایی سالم مهمترین عامل در کنترل وزن است. به این منظور کافی است مصرف شیرینی، چربی و نمک محدود شود، سبزیجات، میوه، حبوبات و غلات سبوس دار وارد رژیم غذایی شود - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - و بجای چربی های اشباع، از چربی های - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - غیر اشباع مانند روغن زیتون استفاده - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - شود.


-حفظ سلامت بدن در گرو - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - فعالیت بدنی منظم است. حداقل 30 دقیقه - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - فعالیت بدنی در روز برای جلوگیری از دیابت و بیماری های قلبی ضروری است. فعالیت بدنی به معنی ورزش های سنگین وحرفه ای نیست و پیاده روی بهترین گزینه است. - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - پیاده روی مهمترین فعالیت بدنی در کنترل وزن، قند و فشار خون، بهبود خلق و خود و حفظ سلامت استخوان است.


چاقی و اضافه وزن به معنای مرگ زودرس و زندگی بی کیفیت است و حل آن نیازمند تصمیم، اراده قوی و برنامه ریزی دقیق است. بیست و ششم نوامبر روز جهانی مبارزه با چاقی نام گرفته است - الو قلیون یک بار مصرف کوهسار - و می تواند انگیزه ای برای مهمترین تصمیم زندگی، یعنی اقدام برای سلامتی باشد.
بیست و ششم نوامبر (پنجم آذرماه) با هدف افزایش آگاهی از اضافه وزن و چاقی به عنوان چالش اصلی سلامت عمومی، روز جهانی مبارزه با چاقی نامگذاری شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram