تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 20346.html

۱۳۹۳/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۲

دلایل سرطان زا شدن محصولات کشاورزی

سلامت نیوز: محققان ایرانی موفق به ساخت کیت های تشخیص گونه ای سم سرطان زا در محصولات کشاورزی شدند که می تواند در مدت کوتاهی مقدار سم را تعیین کند. مرجان مجدی نسب- دانشجوی دکترای دانشگاه صنعتی اصفهان و محقق طرح در گفتگو با مهر گفت: گونه ای سم در محصولات کشاورزی وجود دارد و می...

قُل قُل: محققان ایرانی موفق به ساخت کیت های تشخیص گونه ای سم سرطان زا در محصولات کشاورزی شدند که می تواند در مدت کوتاهی مقدار سم را تعیین کند.

مرجان مجدی نسب- دانشجوی دکترای دانشگاه صنعتی اصفهان و محقق طرح در گفتگو با مهر گفت: گونه - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - ای سم در محصولات کشاورزی وجود دارد و می تواند سلامتی انسان را به خطر بیاندازد، که این سم ها در صورت نگهداری محصولات کشاورزی بعد از برداشت در شرایط - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - نامطلوب به وجود می آیند. از این رو به فکر ساخت کیت های تشخیصی افتادیم که بتوان در مدت زمان کوتاهی میزان این سم را مشخص کرد.

وی با بیان اینکه اگر محصولاتی همچون غلات، - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - حبوبات، قهوه، انگور، و ادویه‌جات، بعد از برداشت، در محیط مرطوب و یا دمای بالای 25-27 درجه سانتیگراد نگهداری شوند،حامل سم - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - "اکراتوکسین" می شوند، افزود: در این صورت قارچ داخل محصولات کشاورزی، سم سرطان زایی - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - تولید کند که این سم، بعد از به وجود آمدن، با حرارت هم از بین - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - نخواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه میزان طبیعی این سم در محصولات کشاورزی طبیعی 5 و - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - در محصولات فرآیند شده 3 میکروگرم بر گیلوگرم است، بیان کرد: " اکراتوکسین "باید به میزان - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - مشخصی در محصولات کشاورزی وجود داشته باشند که بیش - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - از حد مجاز آن موجب سرطان و سمیت کبد - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - و کلیه می شود، همچنین بر روی سیستم - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - ایمنی افراد تاثیر می گذارد.

مجدی نسب اظهار داشت: گیاه شیرین بیان، از گونه گیاهانی است که درصد آلودگی به این سم در آن زیاد است - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - و از - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - آنجایی که از گیاه شیرین بیان مواددارویی تولید می کنند و باید مسئولین در این خصوص توجه جدی داشته باشند.

به گفته وی گندم های وارداتی نیز جز آندسته از گیاهانی هستند که قبل از تبدیل به آرد و نان باید از این حیث بیشتر مورد توجه قرار گیرد و میزان وجود سم اوکراتوکسین در آن مورد بررسی قرار گیرد.

مجدی نسب عنوان کرد: تشخیص میزان سم محصولات کشاورزی از روش های "ایمونولوژیکی "و دستگاه "کروماتوگرافی با کارایی بالا " قبل از فراوری صورت می گیرد که هزینه های زیادی - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - باید صرف این موضوع شود که استفاده از کیت های تشخیصی می تواند در اینجا کم هزینه باشد.

محقق طرح کیت تشخیصی با تا کید بر اینکه اندازه گیری میزان سم اکراتوکسین در محصولات کشاورزی هنوز در ایران جا نیافتاده است، خاطرنشان کرد: کیت تشخیصی سم سرطان زای محصولات کشاورزی از نانو ذرات طلا ساخته شده که صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی می‌توانند از نتایج این کیت استفاده کنند و درمدت زمان کوتاه، از میزان سم محصولات مطلع شوند.

وی در خصوص کارکرد کیتها توضیح داد و گفت: به طور مثال می توان گندم را بعد از عصاره گیری و فیلتراسیون، به اندازه صد میکرولیتر بر روی کیت تشخیصی قرار داد، تا از میزان سمیت گندم مطلع شد.

به گزارش مهر، تحقیقات جهت ساخت کیت تشخیصی گونه سم سرطان زای محصولات کشاورزی در - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - دانشگاه صنعتی اصفهان و لابراتواری در چین صورت - تحویل آنلاین قلیان بازار بزرگ - گرفته است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram