تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان روشن آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18300.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۷

آشنایی با غذاهای پر نمک

مصرف بیش‌ازحد نمک می‌تواند سلامت شما را به خطر بیندازد، در عین حال بسیاری از غذاهایی که روزانه می‌خورید، ممکن است حاوی مقدار زیادی نمک باشند، اما شما متوجه این موضوع نباشید.

قُل قُل: مصرف بیش‌ازحد نمک می‌تواند - تحویل الو قلیان روشن آپادانا - سلامت شما را به خطر بیندازد، در عین حال بسیاری از غذاهایی که روزانه می‌خورید، ممکن است حاوی مقدار - تحویل الو قلیان روشن آپادانا - زیادی نمک باشند، اما شما متوجه این موضوع نباشید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، دريافت نمك يا سدیم از منابع غذايي گوناگون نبايد از 1500 میلی‌گرم در روز فراتر رود.

به - تحویل الو قلیان روشن آپادانا - این - تحویل الو قلیان روشن آپادانا - غذاها که مملو از نمک هستند، توجه داشته باشید:

- نان‌ها و نان پیچ‌ها، هنگامی مقدار بیش از یک عدد از آن‌ها را می‌خورید ممکن است به‌راحتی میزان نمک دریافتی روزانه‌تان را از حد مجاز بالاتر ببرند.

- گوشت‌های نمک‌سود و گوشت‌های فراوری‌شده و آماده ممکن است در فقط در حدود 50 گرمشان حاوی نیمی از دریافت مجاز روزانه سدیم شما باشند. این مقدار معادل حدود شش برش است.

یک برش منفرد پیتزا با وجود پنیر، سس و مواد رویه - تحویل الو قلیان روشن آپادانا - آن می‌تواند بیش از نیمی از میزان توصیه‌شده نمک روزانه را به بدن شما برساند.

- گوشت طیور ممکن است در محلول‌های پرنمک بسته‌بندی شوند. همیشه برچسب بسته‌بندی را وارسی کنید.

- در - تحویل الو قلیان روشن آپادانا - هر فنجان سوپ‌های کنسروي و آماده ممکن است تا بیش از 940 میلی‌گرم سدیم وجود داشته باشد.

- با خوردن یک ساندویچ یا همبرگر در فروشگاه غذای فوری ممکن است نمک دریافتی‌تان از حد توصیه‌شده روزانه فراتر برود.

HealthDay

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram