تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان فوری فرمانیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18174.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۹

فواید چای سبز و کاکائو در مقابله با عوارض دیابت

بر اساس یک مطالعه جدید، کاکائو و چای سبز به مقابله با عوارض دیابت کمک می کنند.

سلامت - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - نیوز: بر - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - اساس یک - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - مطالعه جدید، کاکائو و چای سبز به مقابله با عوارض دیابت کمک می کنند.

به گزارش قُل قُل به نقل از مهر، طبق مطالعه دانشمندان برزیلی، کاکائو و چای سبز حاوی موادی هستند که می توانند - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - به پیشگیری و درمان مشکلات کلیوی یا اختلالات چشمی ناشی از دیابت کمک کنند.


به گفته این - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - دانشمندان، کاکائو و چای سبز به کاهش مرگ سلول های پودوسیت که مانع ورود پروتئین ها به ادرار می شود، کمک می کند. چای سبز حاوی پلی فنول ها و کاکائو حاوی تئوبرومین است که به کاهش تاثیرات بیماری دیابت کمک می کنند.


«خوزه لوپس دی فاریا»، از دانشگاه دولتی کامپیناس برزیل، در این باره می گوید: «انتقال آلبومین (نوعی پروتئین ساده) به ادرار علت اصلی نارسایی کلیه در بیمار مبتلا به دیابت است. مطالعه ما نشان می دهد که مواد موجود در کاکائو و چای سبز موجب کاهش مرگ پودوسیت ها می شود. سلول های پودوسیت نقش مهمی در محدود کردن انتقال پروتئین به ادرار دارند.»


این آزمایش بر روی موش های مبتلا به دیابت و بر روی سلول های گرفته شده از بافت های انسانی و موش انجام - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - شد. محققان در محیط آزمایشگاه غلظت بالای گلوکز را به این بافت ها - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - تزریق نمودند تا شرایط دیابت - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - را شبیه سازی - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - نمایند.


البته پیش از این تاثیرات ضداکسایشی و ضدالتهابی این دو ماده به اثبات رسیده بود. چای - تحویل الو قلیان فوری فرمانیه - سبز نقش مهمی در حفاظت از بدن در مقابل بیماری های قلبی-عروقی دارد و کاکائو موجب کاهش فشار خون سیستولیک می شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram