تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18187.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۱

چرا زیاده روی در مصرف کربوهیدرات باعث چاقی می شود؟

کربوهیدرات هر چند که یکی از منابع مهم انرژی بدن محسوب می‌شود اما عدم تعادل در مصرف مواد غذایی و زیاده روی در مصرف کربوهیدرات خصوصاً کربوهیدرات ساده می‌تواند منجر به اضافه وزن شود. کربوهیدرات‌ها بعد از هضم به گلوکزخون تبدیل می‌شود. بعد از مدت کوتاهی از مصرف آن گلوکز در جریان خون بدن شما سریعاً افزایش یافته و پانکرانس مقدار زیادی انسولین جهت خارج کردن گلوکز مازاد ترشح می‌کند.

قُل قُل: کربوهیدرات هر چند که یکی - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - از - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - منابع مهم انرژی بدن محسوب می‌شود - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - اما عدم تعادل در مصرف مواد - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - غذایی و زیاده روی در مصرف کربوهیدرات خصوصاً کربوهیدرات ساده می‌تواند منجر به اضافه وزن شود. کربوهیدرات‌ها بعد از هضم به گلوکزخون تبدیل می‌شود. بعد از مدت کوتاهی از مصرف آن - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - گلوکز در جریان خون بدن شما سریعاً افزایش یافته و پانکرانس مقدار زیادی انسولین جهت خارج کردن گلوکز مازاد ترشح می‌کند.

اما انسولین چیست؟

اَنسولین یکی از هورمون‌هایی است از پانکراس ترشح می‌شود، وظیفه‌ی اصلی آن تنظیم میزان مواد مغذی در حال گردش در رگ‌های خونی است و تأثیرات مختلفی در متابولیسم و دیگر اعمال بدن می‌گذارد.

انسولین با اثر به سلول‌های کبد باعث می‌شود این سلول‌ها با گرفتن قند از خون و ذخیرهٔ آن به صورت گلیکوژن، قند خون را کاهش دهند و با تجمع گلیکوژن در سلول‌های ماهیچه‌ای -به عنوان یک - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - منبع سوخت- انرژی را افزایش دهد. همچنین با اثر به بافت‌های چربی، استفاده از چربی به عنوان منبع سوخت را متوقف می‌کند. در صورت نبود یا کمبود انسولین در خون، بدن از چربی به عنوان منبع سوخت استفاده می‌کند. انسولین به عنوان مرکز کنترل متابولیسم بدن عمل می‌کند.
تلگرام

چگونگی تبدیل کربوهیدرات به چربی

همانطور که گفته شد وقتی به دلیل زیاده روی در مصرف کربوهیدرات خصوصاً کربوهیدرات ساده و افزایش قند خون، انسولین گلوکز را از جریان خون خارج می‌کند، به گلیکوژن تبدیل شده و در عضلات و کبد ذخیره می‌شود. اما - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - بدن می‌تواند مقدار محدودی از گلیکوژن را در خود ذخیره - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - کند، بنابراین مقدارگلیکوژن اضافی به عنوان چربی ذخیره می شود. این فرآیند افزایش وزن است.

زمانی که سطح گلوکز - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - خون شما به حالت نرمال بر می‌گردد، بعد از ۹۰ دقیقه سطح انسولین در جریان خون بدن هنوز حدوداً در بالاترین مقدار خود است. در نتیجه انسولین به انباشت گلوکز بدن به شکل چربی ادامه می‌دهد. در نهایت سطح گلوکز در خون بدن کمتر از حد - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - طبیعی رسیده و دوباره گرسنه خواهید شد. بنابراین بازهم میل به مصرف مواد غذایی افزایش پیدا - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - می‌کند و اگر این مواد غذایی بازهم از کربوهیدرات باشد، مثلاً برای رفع موقت گرسنگی بخواهید از شیرینی که کربوهیدرات ساده است، استفاده کنید، کل فرآیند دوباره شروع خواهد شد.

بدن شما چربی ذخیره می‌کند و اما همزمان احساس گرسنگی خواهید کرد. سرانجام، مقاومت انسولین که به وسیله سطوح بالای همیشگی انسولین در جریان خون ایجاد شده است، توانایی تغییر در مرکز سیری مغز را - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - ضعیف خواهدکرد. یعنی شما وارد چرخه مخرب افزایش مداوم وزن بدن همراه باگرسنگی می‌شوید. درچنین شرایطی، اجتناب از پرخوری به نوعی شاید غیر ممکن باشد.

مصرف مواد غذایی را مدیریت کنید

اکنون که وزن شما - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - افزایش یافته است و نیازدارید که مجدداً آن را کاهش دهید، بحث تغذیه سالم به میان می‌آید. یعنی شما باید سعی کنید مصرف کربوهیدرات را کم، مصرف چربی را محدود و پروتئین را نیز به مقدار لازم مصرف کنید. برای از دست دادن چربی بدن باید - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - چربی موجود را به عنوان سوخت مورد استفاده قرار دهد. بدن زمانی از چربی ذخیره استفاده خواهد کرد که شما بدن را از منبع سوخت در دسترس محروم کنید، یعنی: گلوکزخون.

دو راه جهت قطع دخیره گلوگز وجود دارد

شما می توانید با کاهش کالری مصرفی و کم چرب مانع ذخیره چربی بدن شوید. به تناوب می‌توانید میزان قند و نشاسته که مواد تشکیل دهنده گلوکز هستند - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - را محدود کنید. عملکرد بعدی دو مزیت در مقایسه با رژیم غذایی کنترل کالری دارد. ابتدا نیازی نیست گرسنگی را تحمل کنید. دوم، با تغذیه کردن بدنتان با پروتئین، بدنتان از مصرف گلوکز باز خواهد ایستاد و به طور طبیعی از چربی‌های ذخیره شده در خود استفاده خواهد کرد.

چرا که پروتئین باعث ایجاد حس سیری شده و شما - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - دیرتر - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - مجاب به - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - خوردن مواد غذایی می‌شوید. زمانی که در مصرف کربوهیدرات زیاده روی می‌کنید و قصد کاهش وزن نیز دارید، ظرفیت بدنتان برای مصرف - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - چربی کاهش می‌یابد، چرا که افزایش گلوکز خون - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - در طی رژیم غذایی، رها سازی انسولین را افزایش می‌دهد.

اگر شما یک رژیم غذایی کربوهیدرات‌دار بر پایه - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - چربی میل کنید، بدن را وارد فرایند ذخیره چربی می‌کنید، نه فرایند کاهش چربی بدن.

نکته پایانی

لازم به ذکر است که هنگام کاهش مصرف کربوهیدرات به مصرف چربی سالم نیز اشاره شده است، اما ما در این مطلب در خصوص محبث چربی توضیح کاملی نداریم، چرا که هنوز - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - نیاز به بررسی دارد. جهت - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - اطلاع شما، به این دلیل مصرف چربی سالم توصیه شده است که:

هضم آن طول می‌کشد، چربی‌ها به اسید و گلیسرول تبدیل می‌شود، باعث بالا رفتن قند خون نمی‌شود. بدون بالا رفتن انسولین، اسیدهای چرب در سلول‌های چربی گیر نمی‌افتد. این‌ موارد دلایلی است - تحویل قلیان ذغال روشن کوهسار - بر اینکه هنگام کاهش مصرف کربوهیدرات از چربی سالم استفاده کنید، اما از طرف مجله علم ورزش صحت آن به دلیل ناقص بودن مطالب تأیید نمی‌شود و فقط به عنوان بخشی از مطلب بازنشر شده است.
منبع: elmevarzesh.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram