تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18364.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۵

سبزیجات را با روش مناسب طبخ کنید

یک کارشناس ارشد تغذیه با تاکید بر اینکه برای حفظ رنگ سبزی به هیچ عنوان از جوش شیرین استفاده نکنید گفت: این ماده باعث از بین رفتن ویتامین گروه B و C می شود و در عین حال عوارض گوارشی زیادی به همراه دارد وجذب سایر املاح ضروری مثل کلسیم و آهن را نیز کاهش می دهد.

قُل قُل:یک کارشناس ارشد تغذیه با تاکید بر اینکه برای حفظ رنگ سبزی - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - به هیچ عنوان از جوش شیرین استفاده نکنید گفت: این ماده باعث از بین رفتن ویتامین گروه B و C می شود و در عین حال عوارض گوارشی زیادی به همراه دارد وجذب سایر املاح ضروری مثل کلسیم و آهن را نیز کاهش می دهد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،مریم صالحی با اشاره به اینکه سبزیجات را می توان به صورت آماده سازی شده مصرف کرد، گفت: یکی از انواع روش های آماده سازی سبزیجات به صورت بخارپز است. البته باید توجه داشت به دلیل دارا بودن ویتامین های حساس به حرارت مثل ویتامین C باید در هنگام پخت آن - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - ها دقت بیشتری به خرج داد.


وی یادآور شد: اگر تصمیم به بخارپز کردن سبزیجات دارید بهتر است نکاتی را رعایت کنید. در زمان بخارپز کردن سبزیجات باید در ظرف با حجم کافی و درپوش دار گذاشته - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - شود و از مقدار کمی آب استفاده کنید تا - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - بعد از طبخ این آب به خورد سبزی جات رفته و از خشک و پلاسیده شدن آنها جلوگیری کند.


این کارشناس ارشد تغذیه - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - تاکید کرد: آب حاصل از سبزیجات را میل کنید (به غیر از سیب زمینی) تا از کلیه ویتامین ها، مواد معدنی وا ملاح ومواد غذایی موجود بهره مند شوید.


صالحی گفت: بهتر است برای بخارپز کردن سبزیجات، ابتدا آب را - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - جوش آورید. سپس انواع سبزیجات را در آب در حال جوش بریزید، زیرا با این روش آنزیم های موجود در - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - سبزی حفظ می شوند و ویتامین ها هم در اثر حرارت کمتر آسیب می بینند.


وی افزود: برای حفظ - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - رنگ سبزی به هیچ عنوان از جوش شیرین استفاده نکنید، زیرا - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - این ماده باعث از بین رفتن ویتامین گروه B و C می شود و در عین حال عوارض گوارشی زیادی به همراه دارد وجذب سایر - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - املاح ضروری - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - مثل کلسیم و - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - آهن را نیز کاهش می دهد.
این - تحویل قلیون ذغال روشن ولیعصر - کارشناس ارشد تاکید کرد: سبزیجات را قبل از خرد کردن باید بشویید تا پس از خرد کردن نیازی به شستشو نداشته باشیم، زیرا اگر سبزی خرد شود، بخش برزرگی از ویتامین های آن با شستشو از دست می رود.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram