تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان روشن شهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18346.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۵:۲۶

۷۳ درصد مدارس کشور بوفه استاندارد ندارند

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، بر استاندارد سازی بوفه مدارس کشور بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد.

قُل قُل: مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، بر استاندارد سازی بوفه مدارس کشور بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد.

به - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر محمداسماعیل مطلق گفت: بر اساس دستورالعمل صادره از سوی وزارت آموزش و پرورش امسال باید تمام بوفه های مدارس استانداردسازی شوند.

وی دستورالعمل عدم توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه های گازدار را مورد اشاره قرار داد و - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - افزود: ۲۷ درصد مدارس کشور هم اکنون دارای بوفه استاندارد هستند که سال گذشته ۹۷.۵ درصد آنها این اقلام را توزیع نمی کردند.

مطلق ادامه داد: سال گذشته بهداشت کاران محیط مرکز سلامت محیط وکار وزارت بهداشت ۸۹ هزار و ۶۴۷ بار از بوفه های مدارس کشور بازدید به عمل آوردند که نشان داد ۹۹ درصد مدارس شهری و ۸۵ درصد مدارس روستایی دارای آب آشامیدنی سالم هستند.

وی افزود: بر اساس نتایج این بازرسی ها جمع آوری و دفع فاضلاب مطلوب در مدارس شهری ۹۲ درصد و در مدارس روستایی ۷۳ درصد، دفع بهداشتی پسماند در مدارس شهری ۹۰ درصد و در مدارس روستایی ۷۶ درصد، وضعیت مطلوب کلاس ها در مدارس شهری ۷۸ و در مدارس روستایی ۶۲ درصد، حفاظت و ایمنی مدارس در مدارس شهری ۷۱ درصد و در مدارس روستایی ۶۰ درصد، سرویس بهداشتی مناسب در مدارس شهری ۷۲ درصد و - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - در روستایی - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - ۶۳ درصد، آبخوری مناسب در مدارس شهری ۷۹ درصد و در مدارس روستایی ۶۸ درصد و در نهایت مطلوبیت وضعیت بوفه ها در مدارس شهری ۵۱ و در مدارس روستایی ۴۳ درصد بوده - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - است.

مطلق با اشاره به سه تفاهمنامه ای - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - که بین وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش که در خصوص بوفه های مدارس و ایجاد پایگاه های تغذیه سالم، خودمراقبتی و دستورالعمل اجرایی برنامه مدارس مروج سلامت منعقد شده است، گفت: در مدارس مروج سلامت تمام بوفه ها باید استاندارد باشند و هیچ محصول غذایی ناسالم از جمله چیپس و پفک نباید توزیع شود.

وی روند توسعه مدارس مروج سلامت را مورد اشاره قرار داد و با اعلام اینکه تعداد این مدارس تا پایان سال باید به ۲۰ هزار مدرسه برسد، بیان داشت: مدارس مروج سلامت سلامت محورند و برنامه های سلامت محور آنها فعالیت های ادغام یافته و منسجم سلامت را با مشارکت والدین، مدیران مدارس و دانش آموزان اجرا می کنند.

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس تصریح کرد: رسالت این مدارس ارتقای کیفیت زندگی دانش آموزان ۶ تا ۱۸ سال - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - است و پیام های آن آموزش سلامت، ارتقاء اعتماد به - تلفن آنلاین قلیان روشن شهران - نفس و مهارت های ارتباطی، توانمندسازی، مشارکت در تصمیم گیری ها، رفتاری های بهداشتی در تمام مراحل زندگی و ترویج مفاهیم سلامت است.

وی در پایان ضمن درخواست از والدین، دانش آموزان و مدیران مدارس در ارتقای سلامت در این مدارس، گفت: به رغم تمام نظارت ها توصیه ما این است که دانش آموزان برای تغذیه از لقمه های خانگی استفاده کنند و والدین برای ترویج سلامتی تشریک مساعی بیشتری با مدارس داشته و در جلسات اولیا و مربیان حضور فعال تری داشته باشند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram