تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18248.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸

اگر شکم بزرگی دارید در خطر هستید

بعضی افراد دارای وزن طبیعی هستند. اما همچنان شکم نسبتا بزرگی دارند. اما آیا شکم بزرگ و حضور چربی در این ناحیه برای افراد با وزن طبیعی هم خطرساز است؟

قُل قُل:بعضی افراد دارای وزن طبیعی هستند. اما همچنان شکم نسبتا بزرگی دارند. اما آیا شکم بزرگ و حضور چربی در این ناحیه برای افراد با وزن طبیعی هم خطرساز است؟

دکتر علی کارآموز در پایگاه اینترنتی ایران ام دی نوشت : نتایج یک تحقیق جدید به این سوال پاسخ مثبت می دهد. آنها می گویند که حتی این افراد نیز به خاطر چربی اضافه شکم در خطر مرگ زودرس هستند.

موضوع از این هم بدتر است. محققان می گویند احتمال مرگ زودرس در افراد دارای چربی شکم - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - و وزن طبیعی حتی بیشتر از کسانی است که اضافه وزن دارند یا چاق هستند!

دکتر پویریر از انستیتوی قلب و عروق دانشگاه لاوال در کانادا می گوید، چربی شکم از نوع چربی های بد است و ارتباط آن - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - با کلسترول بالا، التهاب، بیماری های قلبی، دیابت و سکته مغزی شناخته شده است.

وجود چربی در ناحیه شکم بسیار بدتر از وجود چربی - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - در اطراف لگن است. دکتر پویریر اضافه می کند که اگر وزن تان طبیعی باشد اما چربی دور شکم داشته باشید در خطر هستید.

اگر اندازه دور شکم در آقایان بیشتر از ۴۰ اینچ (۱۰۱ سانتیمتر) و در خانم های بیشتر از ۳۴ اینچ (۸۶ سانتیمتر) باشد به معنی چاقی است. حتی اگر وزن کلی شخص طبیعی باشد. این افراد از نظر وزنی چاق محسوب نمی شوند اما از نظر دور کمر چاق هستند.

آنها برای این تحقیق ۱۵۰۰۰ نفر را طی ۱۴ سال مطالعه کرده اند. نتایج نشان داد که افراد دارای وزن طبیعی با چربی زیاد دور شکم بیشتر از دیگر افراد دچار مرگ زودرس می شوند. - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - مقایسه جنسیت نیز نشان داد که اوضاع در مورد آقایان بدتر است و چربی شکم برای آقایان عوارض منفی بیشتری به همراه دارد.

در طی دوران ۱۴ ساله این تحقیق، مردان دارای وزن طبیعی اما شکم بزرگ ۸۷ درصد بیشتر - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - از مردان دارای وزن و شکم طبیعی در خطر مرگ بودند. اگر تنها شاخص توده بدنی (BMI) در نظر گرفته می شد، مردان دارای چربی زیاد شکم و وزن طبیعی دو برابر بیشتر از دیگر افراد در خطر مرگ زودرس قرار داشتند.

دکتر کتز مدیر بخش تحقیقات پیشگیری دانشگاه ییل می گوید برخی افراد بیشتر از دیگران مستعد بزرگ شدن شکم و تجمع چربی در این ناحیه هستند. این موضوع سبب جمع شدن چربی - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - در اطراف اندام های حیاتی مانند کبد می شود.

برخی دیگر هم به خاطر ابتلا - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - به بیماری ها وزن خودشان را از دست می دهند، اما چربی شکم همچنان باقی می ماند.

اما - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - فارغ از دلیل این رخداد، ما سال هاست که می دانیم انواع چاقی و تجمع چربی در نقاط مختلف بدن تاثیر متفاوتی روی سلامت مان دارد. و تجمع چربی در ناحیه شکم بدترین نوع - تلفن آنلاین قلیان شهرک پرواز - آن است.

این اطلاعات به خوبی نشان می دهد که پزشکان باید علاوه بر شاخص توده بدنی، به نکات مهم دیگر مانند اندازه گیری توده چربی و اندازه دور شکم هم توجه کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram