تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18115.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۶:۵۲

ارزان بخورید ،کالباس نخورید

تولید سوسیس و کالباس با استفاده از خمیر مرغ مدت‌هاست مورد انتقاد کارشناسان تغذیه است. این انتقادات کار را به‌جایی کشاند که ماه گذشته سازمان غذا و دارو پا به میدان گذاشت و استفاده از خمیر مرغ را ممنوع اعلام کرد؛ اما گویا مواد زائد و خمیر مرغ همچنان در تهیه این فرآورده غذایی استفاده می‌شود؛ چراکه این بار یک نماینده مجلس به روند تولید و عرضه سوسیس و کالباس‌های بی‌کیفیت انتقاد کرده است.سلیمان عباسی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت بازنگری در نحوه تولید سوسیس و کالباس نظارت بیشتر در این‌باره را خواستار شد.

قُل قُل: تولید سوسیس و کالباس با استفاده از خمیر مرغ مدت‌هاست مورد انتقاد کارشناسان تغذیه است. این انتقادات - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - کار را به‌جایی کشاند که ماه گذشته سازمان غذا و دارو پا به میدان گذاشت و استفاده از خمیر مرغ را ممنوع اعلام کرد؛ اما گویا مواد زائد و خمیر مرغ همچنان در تهیه این فرآورده غذایی استفاده می‌شود؛ چراکه این بار یک نماینده مجلس به روند تولید - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - و عرضه سوسیس و کالباس‌های بی‌کیفیت انتقاد کرده است.سلیمان عباسی، - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - بر ضرورت بازنگری در نحوه تولید سوسیس و کالباس نظارت بیشتر در این‌باره را خواستار شد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، روزنامه فرهیختگان در ادامه نوشت: این در حالی است که تبلیغ این - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - ماده غذایی در کشور با وجود ممنوع بودن، همچنان - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - ادامه دارد. البته این مساله منحصر - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - به - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - کشور ما نیست و در کل دنیا تبلیغات گسترده این ماده غذایی با توجه به درآمد میلیاردی آن در - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - قالب فست‌فودها و مواد غذایی اشتها‌برانگیز با تکیه بر تکنیک‌های روانشناسی رنگ‌ها وجود دارد. پیش از این براساس ماده 37 قانون پنج‌ساله کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبلیغ برخی از مواد آسیب‌رسان و کم‌ارزش غذایی را ممنوع کرد که سوسیس و کالباس یکی از آنها بود.


اما صدا و - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - سیما در قالب - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - تبلیغ «فرآورده‌های گوشتی» به تبلیغ این مواد غذایی ادامه می‌دهد و در فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها و اماکن - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - عمومی نیز همچنان تبلیغ سوسیس و کالباس ادامه دارد. با این حال این نماینده مجلس خواستار ممنوعیت تبلیغات این ماده غذایی برای همیشه شد. در این میان توجه بیشتر حوزه سلامت به سالم‌سازی غذا و ایجاد امنیت غذایی یکی از مسائلی است که باید اهتمام بیشتری نسبت ‌به آن وجود داشته باشد که به‌اعتقاد عباسی این مساله نیازمند مراحل نظارتی کافی و استاندارد بودن مراحل تهیه فرآورده‌های غذایی است. او پیشنهاد می‌دهد منابع غذایی سالم - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - با قیمت مناسب جایگزین فرآورده‌های گوشتی بی‌کیفیت شود.


عبدالرحمان رستمیان، دیگر عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوسیس و کالباس به دلیل افزودنی، چربی و نیترات بالا عوارض زیادی برای مصرف‌کنندگان دارد، می‌گوید: «استانداردسازی تولید این ماده غذایی در درجه اول اهمیت قرار دارد که این مساله به‌واسطه تولید این ماده غذایی - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - در کارخانه‌های محدود با نظارت کامل امکان‌پذیر است.» به‌گفته رستمیان در کشور ما به‌دلیل تولید زیاد و بدون نظارت، این فرآورده غذایی به‌شکل بی‌کیفیت وارد بازار می‌شود. در این میان وظیفه سازمان غذا و دارو سنگین‌تر می‌شود؛ چراکه باید علاوه‌بر افزایش نظارت‌ها درباره فرآورده‌های استاندارد و غیراستاندارد اطلاع‌رسانی به‌موقع نیز انجام دهد. رستمیان با انتقاد از اطلاع‌رسانی درباره مضرات و کیفیت این فرآورده غذایی می‌گوید: «فرهنگ‌سازی درباره مضرات مواد غذایی آسیب‌رسان کم‌ارزش باید به‌طور ویژه در دستور کار قرار گیرد. وزارت بهداشت هم باید اهتمام ویژه‌ای در این‌باره انجام دهد؛ به‌طوری که کل بدنه وزارت بهداشت از - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - متخصصان تا بهیاران خانه‌های بهداشت در این‌باره اطلاع‌رسانی کنند.» از طرفی رستمیان به نبود قوانین بازدارنده در برخورد با متخلفان اشاره می‌کند که به اعتقاد او باید قوانین در این‌باره به‌روز شود.


رستمیان - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - درباره جایگزینی مواد غذایی سالم و ارزان‌تر به‌جای سوسیس و کالباس می‌گوید: «در درجه اول باید به مردم فهماند که از مواد غذایی که نمک بالای پنج درصد، چربی - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - بالای 25 درصد و قندهای بالا دارند، استفاده نکنند. از - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - طرفی دولت باید قیمت مواد لبنی را - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - تا حد ممکن پایین بیاورد.» به‌اعتقاد او این ماده غذایی به دلیل - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - خوشمزه بودن و زود آماده شدن مورد توجه است که طرحان - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - مواد غذایی و کارشناسان غذایی می‌توانند مواد غذایی مناسب‌تر و سالم‌تری را جایگزین آن کنند.


ضیاءالدین مظهری، کارشناس تغذیه می‌گوید: «سوسیس و کالباس به علت پایین بودن ارزش غذایی و بالا بودن مضراتش می‌تواند زمینه‌ساز برخی از بیماری‌ها شود؛ به‌طوری که حتی سازمان بهداشت جهانی استفاده بیش از حد آن را زمینه‌ساز بروز سرطان می‌داند.» به‌گفته مظهری بسیاری از غذاهای سنتی مثل انواع کوکوها، نان‌های محلی، میوه‌های خشک و انواع لبوها می‌تواند جایگزین این ماده غذایی شود. البته - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - این مساله نیازمند آموزش و فرهنگ‌سازی است. شاید جایگزینی غذاهای ارزان با امکان مصرف آسان، اما دارای ارزش غذایی - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - بالاتر، مثل انواع کوکوهای آماده بتواند جایگزینی - تلفن آنلاین قلیون فوری ولنجک - برای سوسیس و کالباس باشد که برخی به‌دلیل ارزان بودن و البته بی‌دردسر بودن تهیه و مصرفش، به آن روی می‌آورند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram