تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18148.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۰

کمربندهای لاغری، لاغر نمی‌کنند

رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: سال‌هاست که سازمان غذا و دارو برای کمربندهای لاغری مجوزی صادر نکرده است.

قُل قُل:رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی سازمان - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - غذا و دارو گفت: سال‌هاست که سازمان غذا و دارو برای کمربندهای لاغری مجوزی - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - صادر نکرده است.


به گزارش لسامت نیوز به نقل از - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - ایسنا، مهندس علیرضا سلیمانی اظهار داشت: اگر منظور از کمربندهای لاغری آن دسته از کمربندهایی است که با ایجاد لرزش موضعی و حرارت باعث - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - کم شدن حجم چربی می‌شوند، به صراحت می‌توان اعلام کرد در چند سال اخیر مجوزی از سوی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی برای ورود آن صادر - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - نشده است.


وی افزود: برخی لوازم ارتوپدی اگرچه به ساپورت‌های لاغری شهره‌اند، - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - اما خاصیت کمک درمانی دارند و موضوع در خصوص آنها متفاوت است؛ ملزوماتی مثل انواع آویزها، زانوبند، مچ بند، - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - گردن بند و بویژه شکم بندهایی که جهت وضعیت استقرار کمر و مراقبت بعد از زایمان مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای مجوز هستند، اما نکته‌ای که درباره آنها وجود دارد این است که مصرف کنندگان این اقلام باید برای اطمینان از - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - اصل بودن مورد مصرفی خود از طریق سایت اداره کل تجهیزات پزشکی (imed.ir ) که مرجع مورد - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - وثوق دانشگاهی و مراکز بیمارستانی است بر مبنای نام شرکت یا محصول اقدام به شناسایی آنها کنند.


وی همچنین اضافه کرد: مصرف کنندگانی که از - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - این طریق اقدام به ردیابی اصالت محصول خود می‌کنند - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - به راحتی می‌توانند از نمایندگی‌های معتبر و شرکت‌های توزیع کننده، محصول اصیل و غیراصیل را شناسایی کنند.


وی با اشاره به دقت در فاکتور فروش و برگه ضمانت دستگاه به عنوان راه دیگر شناسایی - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - اصالت تجهیزات مورد نظر - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - خاطرنشان کرد: از روی شماره سریال دستگاه و استعلام آن در سایت تجهیزات پزشکی می‌توان نسبت - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - به صحت و سقم مجوز واردات صادره اطمینان حاصل کرد.


سلیمانی در بخش دیگری از سخنانش گریزی هم به برخی تبلیغات در روزنامه‌ها، مجلات و اینترنت و شبکه‌های ماهواره‌ای در خصوص کمربندهای لاغری زد و تاکید کرد: - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - کسی نمی تواند ادعا کند که بدون زحمت و صرفا با استفاده از کمربندهای به اصطلاح لاغر کننده، می‌شود راحت سرجای خود نشست و چربی‌های اضافی را آب کرد.


بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی با تشریح چگونگی عملکرد دستگاه‌های مذکور تصریح کرد: عموم اینها با استفاده از دو مکانیسم لرزش موضعی یا ایجاد حرارت، بصورت موقتی آنهم در حدی ناچیز چربی‌های زیرجلدی را جابجا کرده یا از طریق تبخیر آب میان بافتی ناحیه زیر کمربند می‌کنند و باعث کاهش سایز می شوند.


رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو در - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - پایان با تاکید بر اینکه این کمربندها تاثیری روی کاهش سایز و وزن بدن ندارند و - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - دل بستن به اینگونه وسایل کاملا اشتباه است، یادآور - تلفن اجاره قلیان فوری قیطریه - شد: دستگاه‌های آماتوری موجود در بازار که خیلی هم روی آنها تبلیغ می‌شود به هیچ وجه در خصوص ادعای خود صادق نیستند، بنابراین قاطعانه می‌توان گفت برای کاهش منطقی وزن هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین فعالیت ورزشی شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram