تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18037.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۱

کمبود ویتامین D با عارضه روده تحریک پذیر مرتبط است

سلامت نیوز: پژوهشی در دانشگاه شفیلد انگلستان نشان می‌دهد که بخش بزرگی از افراد مبتلا به عارضه روده تحریک‌پذیر دچار کمبود ویتامین D هستند. به گزارش آنا، پژوهشگران ارتباط معناداری بین سطح ویتامین D بیمار و شدت علائم عارضه روده تحریک پذیر (IBS) پی برده‌اند. این عارضه کیفیت...

قُل قُل: پژوهشی در دانشگاه شفیلد انگلستان نشان می‌دهد که بخش بزرگی - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - از افراد مبتلا به عارضه روده تحریک‌پذیر دچار کمبود ویتامین D هستند.

به گزارش آنا، پژوهشگران ارتباط معناداری بین سطح ویتامین D بیمار - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - و شدت علائم عارضه روده تحریک - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - پذیر (IBS) پی برده‌اند. این عارضه کیفیت زندگی را - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این مطالعه که اولین مورد از نوع خود است، نشان داده که از 51 نفر افراد مورد آزمایش مبتلا به عارضه روده تحریک پذیر 82 درصد دارای سطوح ناکافی ویتامین D بوده‌اند.

پایگاه - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - اینترنتی futurity.org به نقل از خبرنامه دانشگاه شفیلد نوشته است نتایج این مطالعه که در ژورنال BMJ Open Gastroenterology منتشر شده - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - است، نشان می دهد که بیماران IBS باید مورد غربالگری ویتامین D قرار گیرند و احتمالاً از مکمل‌های ویتامین استفاده کنند.

برنارد کورفه، سرپرست گروه پژوهش گوارش مولکولی دانشگاه شفیلد می‌گوید: «عارضه روده تحریک پذیر بیماری‌ کمتر شناخته شده‌ای است که به شدت به کیفیت زندگی افراد مبتلا را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در حال حاضر علت خاصی برای - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - آن شناخته نشده و به همین ترتیب هیچ درمان یگانه و مشخصی برای آن وجود - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - ندارد. پزشکان و بیماران در حال حاضر با استفاده از آزمون و خطا برای کنار آمدن با این وضع تلاش می‌کنند ولی تضمینی برای موفقیت وجود ندارد و ممکن است سال‌ها بیهوده تلاش کنند.»

عارضه روده تحریک پذیر یک اختلال عملکردی مزمن و ناتوان کننده دستگاه گوارش است که حدود 10 تا 15 درصد از جمعیت کشورهای غربی را تحت تأثیر قرار داده است. در مورد علت و چگونگی ابتلا به این وضعیت اطلاع چندانی در دست نیست اما تجربه نشان داده که - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - رژیم غذایی و استرس در بدتر شدن علایم آن دخیل است.

از آنجا که بیماران اغلب خجالت می‌کشند بروز عوارض این بیماری را به دیگران اطلاع دهند، بسیاری از موارد ابتلا تشخیص داده نمی‌شود.

به گفته برنارد کورفه، - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - یافته‌های این گروه - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - نشان - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - می‌دهد که - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - افراد مبتلا یا مشکوک به این بیماری باید از لحاظ سطح - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - ویتامین D مورد - تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه - آزمایش قرار گیرند و احتمالاً از مکمل ویتامین D استفاده کنند. آزمایش‌های بیشتر و مطالعات بالینی در این مورد قرار است در آینده به اجرا گذاشته شود.

- تلفن اجاره قلیون روشن قیطریه -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram