تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان روشن اختیاریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18166.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۳

نصب چراغ راهنمایی روی خوراکی‌ها تا پایان سال

رییس انستیتو تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور ضمن توضیح درباره تدوین تعاریف کالاهای آسیب‌رسان از نصب چراغ راهنمای تغذیه برای تمام کارخانجات تولید غذا تا پایان سال خبر داد.

قُل قُل:رییس انستیتو تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور ضمن توضیح درباره تدوین تعاریف کالاهای آسیب‌رسان از نصب چراغ راهنمای تغذیه برای تمام کارخانجات تولید غذا تا پایان سال خبر - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر مجید حاجی فرجی درباره نحوه همکاری انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور با وزارت بهداشت در زمینه کالاهای آسیب‌رسان، گفت: ما در بدنه ماده 37 قانون که اکنون - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - دائمی شده است، جزء اعضای اصلی هستیم و چند ماه قبل هم بررسی و تدوین استانداردهای تعاریف کالاهای آسیب‌رسان از سوی معاونت بهداشت به ما سپرده شد.


وی افزود: بر این اساس با همکاری وزارت بهداشت کارگاه‌ها و همایش‌هایی را برگزار کردیم و برای این کار اخیرا به استان یزد رفتیم که اقدامات خوبی را در این زمینه آغاز کرده‌اند و قرار است گسترش پیدا کند.


حاجی فرجی با بیان اینکه تدوین تعاریف کالاهای آسیب‌رسان بسیار حائز اهمیت است، گفت: مهم است که به چه کالایی آسیب‌رسان می‌گوییم. در ماده قانونی برنامه‌های توسعه ذکر شده که - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - هر سال وزارت بهداشت یا سازمان غذا و دارو باید لیستی از فهرست کالاهای آسیب‌رسان ارائه کند تا مردم و کارخانجات بدانند که چه چیزی را به چه صورت تولید کنند. البته این موضوع کار سنگینی است و امیدواریم که پیش رود.


وی در ادمه صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی درباره روند برچسب‌گذاری کالاها، اظهار کرد: در زمینه برچسب‌گذاری ما همکار سازمان غذا و دارو و - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - عضو کمیسیون فنی غذا هستیم. این اقدام از بهمن ماه سال گذشته توسط سازمان غذا و دارو آغاز و آموزش‌های لازم به کارخانجات داده شد - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - و چراغ راهنمایی به آنها ارائه شد.


حاجی فرجی همچنین گفت: در نتیجه کارخانجات کار را آغاز کردند و قرار است تا - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - پایان امسال تمام کارخانجاتی که فرآورده صنعتی تولید غذا را دارند، بتوانند این برچسب‌ها را به صورت چراغ راهنمایی نصب کنند تا مردم با یک نگاه متوجه شوند که چه کالایی سالم‌تر است و چه کالایی می‌تواند از بعد چربی، نمک و شکر به خطر نزدیک می‌شود.


وی با بیان اینکه - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - فعلا سه بعد چربی، نمک و شکر بررسی می‌شود،‌ گفت: در موارد دیگر هم به مرور پیش می‌رویم، اما اکنون این سه عنصر مهم است و بسیاری از کارخانجات کار را آغاز کردند و بقیه هم در حال انجامند.


رییس انستیتو تغذیه و صنایع غذایی کشور تاکید کرد: - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - کارخانجات نمی‌توانند از انجام این کار سرباز زنند؛ چرا که پروانه آنها باید توسط سازمان غذا و دارو تمدید یا مجوز داده شود. البته به آنها زمان لازم داده شده؛ زیرا کار سخت و هزینه‌بری است ولی ابلاغ - تلفن الو قلیان روشن اختیاریه - آن انجام شده و در حال پایش است.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram