تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل الو قلیان آپادانا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18305.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۰

خوردن آب خورش برای نقرسی‌ها ممنوع!

اگر مدتی است که شست پایتان متورم و ملتهب و دردناک شده احتمال اینکه به نقرس مبتلا شده باشید، بسیار است.

قُل قُل: اگر مدتی است که شست پایتان متورم و ملتهب و دردناک شده احتمال اینکه - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - به نقرس مبتلا شده باشید، بسیار است.


به گزارش سلامت - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - نیوز، دکتر پیام فرح‌بخش، پزشک و متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی و عضو هیات علمی دانشگاه در گفت‌وگو با - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - سلامانه با بیان - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - این نکته گفت: «نقرس بیماری است که حاصل تولید اسیداوریک ناشی از پروتئین‌‌هاست.»


وی در ادامه - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - افزود: «پروتئین‌ها حاوی ترکیبات پورینی هستند که وقتی در بدن سوخت و ساز روی آنها انجام و متابولیزه می‌شود، به اسیداوریک تبدیل می‌شود. در واقع اسیداوریک پسماند متابولیسم و سوختن پروتئین در بدن است.»


این عضو هیات علمی دانشگاه اضافه کرد: «زمانی - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - که سطح اسیداوریک خون از مقدار مشخصی بالا برود، می‌تواند بیماری نقرس بروز کند و شایع‌ترین علامت آن، تورم شدید در انگشت شست پا و قرمز و دردناک شدن این عضو از بدن است.»


فرح‌بخش همچنین گفت: «خوشبختانه در حال حاضر درمان‌های دارویی متنوعی وجود دارد از یک داروی ضددرد ساده گرفته تا داروهای اختصاصی که برای درمان نقرس به کار می‌رود.»


این متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی با تاکید بر اینکه بیماران - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - مبتلا به نقرس باید میزان دریافت پروتئین را کاهش دهند، خاطرنشان کرد: «از نظر علم تغذیه آنچه به بیماران نقرسی توصیه می‌شود این است که میزان دریافت پروتئین‌ها به خصوص مصرف گوشت قرمز، حبوبات از جمله عدس و لوبیا - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - و همچنین قارچ را کاهش دهند.»


فرح‌بخش در نهایت با هشدار اینکه آب خورشی که در تهیه آن از گوشت استفاده شده هم حاوی پروتئین است، - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - گفت: «متاسفانه برخی از بیماران زمانی که به آنها گفته می‌شود، مصرف گوشت را کاهش دهند فقط از خوردن گوشت امتناع می‌کنند و با خیال راحت آب خورشی که در پخت آن از گوشت استفاده شده را مصرف می‌کنند درحالی که وقتی یکی از ترکیبات خورش، گوشت است و برای تهیه خورش قورمه‌سبزی یا قیمه و... از این ماده غذایی استفاده می‌شود، آب خورش عصاره گوشت - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - را به خود گرفته است و شاید بتوان گفت میزان پروتئین موجود در آب خورش، حتی - تلفن تحویل الو قلیان آپادانا - بیش از خود گوشت است و درنتیجه اسیداوریک بیشتری را تولید می‌کند. لذا توصیه می‌شود در تهیه خورش به جای گوشت از سویا استفاده شود و حتما میزان حبوبات و قارچ مصرفی را در برنامه غذایی محدود کنند.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram