تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل الو قلیان اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18228.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۶

تنها 30 درصد ایرانی‌ها وزن مناسب دارند

یک مقام وزارت بهداشت می‌گوید ایرانیان در مصرف نمک، شکر و چربی زیاده‌روی می‌کنند و تنها 30 درصد از آنان وزن مناسب دارند.

قُل قُل: یک مقام وزارت بهداشت می‌گوید ایرانیان در مصرف نمک، شکر و چربی زیاده‌روی می‌کنند و تنها 30 درصد از آنان وزن مناسب دارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از پرس - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - تی وی، دکتر هدایت حسینی، مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی، نوشیدنی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت حد مطلوب مصرف نمک، شکر و چربی در سبند غذایی روزانۀ هر - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - فرد به ترتیب پنج گرم، 40 گرم و 35 گرم است.

اما به گفتۀ او مردم ایران به طور میانگین در روز 12 گرم نمک، 51 گرم شکر و 50 گرم چربی مصرف می‌کنند.

وی افزود مردم ایران روزانه 20 درصد بیش از حد مجاز انرژی دریافت می‌کنند که منجر به چاقی، افزایش وزن و شیوع بیماری‌های قلبی عروقی شده است و تنها 30 درصد از ایرانیان وزن مناسب دارند.

دکتر حسینی این سخنان را در همایش کشوری برچسب‌گذاری موادغذایی و نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - در مرکز همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان بیان کرد.

وی با تاکید بر این که - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - ترکیب سالم و ایمن غذا و تنوع موادغذایی و رعایت آن، بر سلامت جامعه تاثیرگذار است از عملکرد صدا و سیما در تبلیغ چیپس و پفک که «موجب کشش کودکان و نوجوانان به این گونه موادغذایی شده است»، انتقاد کرد.

حسینی با این حال گفت: «خوشبختانه در حال حاضر تبلیغات بسیار کمتر شده و ارزش افزوده موادغذایی بر روی محصولات غیرمفید اعمال شده است.»

زنگ هشدار برای ایرانیان

دکتر مهرزاد غلامپور دهکی، فوق تخصص غدد درون‌ریز نیز روز شنبه (23 آبان) به مناسبت روز جهانی دیابت گفت آمار مبتلایان به بیماری دیابت (قند) خطرناک است.

وی گفت درحالی که - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - پیش‌بینی آمار مبتلایان به دیابت - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - در سال 2030 در جهان 4/4 درصد است، در حال - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - حاضر 7/7 درصد مردم ایران مبتلا به دیابت هستند.

غلامپور افزود به دلیل نبود پروندۀ سلامت در کشور، حتی آمار 7/7 درصدی شیوع دیابت در ایران دقیق نیست.

وی همچنین - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - دربارۀ اضافه وزن و شیوع چاقی در میان کودکان ایرانی هشدار داد و گفت مصرف میوه، سبزی و انجام مداوم ورزش سبب کاهش افراد مبتلا به دیابت در کشورهای - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - توسعه یافته شده است.

چراغ راهنما

دکتر - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - هدایت حسینی در بخش دیگری از سخنرانی - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - خود در همایش کشوری برچسب‌گذاری موادغذایی گفت: «نشانگرهای رنگی تغذیه‌ مانند چراغ راهنما است، رنگ سبز به معنای - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - اطمینان، زرد نشانگر احتیاط و قرمز بیانگر خطر است.»

حسینی افزود: «در این نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، چهار فاکتور چربی، اسیدهای چرب ترانس، نمک و قند با سه رنگ قرمز، زرد و سبز به نمایش گذاشته شده و هریک نشان‌دهنده مقادیر مجاز و غیرمجاز فاکتورهای یاد شده - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - در محصولات است.»
کارشناسان می‌گوید مردم ایران به حبوبات در رژیم غذای خود اهمیت نمی‌دهند

این - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - در حالی است که وزارت بهداشت ایران - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - می‌گوید 40 درصد مردان و 50 درصد زنان ایرانی در گروه سنی - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - ۱۵ تا ۶۵ چاق هستند یا اضافه وزن دارند.

کم‌تحرکی، رژیم غذلیی - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - نامناسب، مصرف مواد غذایی پرچرب، پرکالری، چرب، شیرین از جمله فست فودها از عوامل بیماری‌هایی مانند افزایش وزن، دیابت، فشار خون و بیماری‌های قلبی و عروقی در میان مردم ایران است.

کارشناسان مصرف لبنیات کم‌چرب، حبوبات، نان سبوس دار، میوه و سبزی تازه، غذاهای فیبردار و سنتی ایرانی و ورزش را برای جلوگیری از ابتلا به این - تلفن تحویل الو قلیان اکباتان - بیماری‌ها توصیه می‌کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram