تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل الو قلیان نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18078.html

۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۲

یلدا شام نخورید

یک کارشناس تغذیه گفت: خوراکی‌های شب یلدا به اندازه کافی متنوع و حجیم هستند، لذا توصیه می‌شود یا شام را حذف کنید یا شام بسیار سبکی میل کنید.

قُل قُل: - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - یک کارشناس تغذیه گفت: خوراکی‌های شب یلدا به اندازه کافی متنوع و حجیم هستند، لذا توصیه می‌شود یا شام را حذف کنید یا شام بسیار سبکی میل کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، نیلوفر حیدری در خصوص تغذیه شب یلدا، اظهار کرد: توصیه می‌شود افراد در - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - وعده - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - ناهار وشام برای احتراز از دریافت زیاد کالری، غذای کمتری مصرف کرده و از مصرف غذاهای سرخ شده اجتناب کنید و سعی کند نیمی از بشقاب خود را با سالاد و سبزی پر - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - کنند، زیرا مصرف سالاد وسبزی - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - مانع جذب چربی و مواد قندی شده و از اضافه وزن جلوگیری می‌کند.

کارشناس تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: همچنین توصیه می‌شود برای پذیرایی از میهمانان و اعضا خانواده، شیرینی‌های ساده و در - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - اندازه کوچک تهیه شود تا با - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - افزایش دریافت قند و چربی اضافی مواجه نشویم.

وی همچنین توصیه کرد، افراد در مصرف شیرینی وشکلات زیاده روی نکنند و برای صرف چای، بجای قند و شکلات از چند عدد کشمش یا توت خشک ویا خرما استفاده - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - کنند.

حیدری گفت: بجای مصرف شیرینی و شکلات اصولا بهتر است از - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - میوه استفاده شود تا ضمن تامین نیاز بدن به میوه‌ها و بهره گیری از املاح و ویتامین‌های آنها ، آنتی اکسیدان موجود در آن نیز که در پیشگیری از بیماریهای غیرواگیر ازجمله دیابت ، بیماریهای قلبی عروقی و سرطان‌ها موثر است به کمک سیستم ایمنی بدن بیاید.

این کارشناس تغذیه همچنین از مردم خواست تا - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - در انتخاب آجیل دقت کرده و از پسته‌هایی که پوست بسیار زرد براق یا مغز قرمز شده دارند و همچنین از آجیل های شور و پر نمک که زمینه را برای فشار خون بالا فراهم می‌کنند و نیز - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - آجیل‌های مانده و قدیمی استفاده نکنند.

وی افزود: هرچند مصرف آجیل سالم برای بدن سیار مفید است، اما نباید در مصرف آن زیاده روی کرد. چون در هر 100 گرم انواع مغزها وتخمه ها به طور متوسط 500 تا 600 کالری وجود دارد که موجب چاقی می‌شود.

حیدری همچنین از افراد - تلفن تحویل الو قلیان نیاوران - خواست که به جایگزین کردن مصرف دوغ و آب بجای نوشابه بپردازند و به هیچ عنوان از نوشابه(حتی انواع کم کالری) و آبمیوه های صنعتی که حاوی قند زیادی هستند، استفاده نکنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram