تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18150.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۰

یک گلابی در روز؛ یک دنیا فایده

گلابی یک میوه ی چهارفصل است و می توان از آن در تهیه ی غذاها و حتی شیرینیجات نیز بهره برد. این میوه زودهضم، شیرین، خوشمزه و سرشار از مواد مغذی است.

قُل قُل: گلابی یک میوه ی چهارفصل است و می توان - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - از آن در تهیه ی غذاها و حتی شیرینیجات نیز بهره برد. این میوه زودهضم، شیرین، - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - خوشمزه و سرشار از مواد مغذی است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، گلابی یکی از آن میوه های پرخاصیت است که به مصرف آن توصیه های زیادی شده است. در حدیثی از - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - امام صادق علیه السلام آمده است: الْکمَّثْرَی یدْبُغُ الْمَعِدَةَ وَ یقَوِّیهَا هُوَ وَ السَّفَرْجَلُ سَوَاءٌ وَ هُوَ عَلَی الشِّبَعِ أَنْفَعُ مِنْهُ - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - عَلَی الرِّیقِ وَ مَنْ أَصَابَهُ طَخَاءٌ فَلْیأْکلْهُ یعْنِی عَلَی الطَّعَامِ. گلابی، معده را پاک و تقویت می کند و بِه هم مثل گلابی است. خوردنش روی غذا سودمندتر است - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - تا ناشتا. هر کس احساس سنگینی می کند، آن را روی غذا بخورد. (1)
در سرتاسر جهان گلابی انواع و اقسام مختلفی دارد. در ایران 90 نوع گلابی بومی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - کشت می شود. از انواع خارجی آن مانند آنژو، بارلت، دوشس، ژاندارک، باسه و غیره نیز در ایران کشت می شود. گلابی بر حسب نوع خود، رنگ و شکل متفاوتی دارد. برخی از این انواع در پاییز، برخی در زمستان و برخی تابستان یا بهار وارد بازار می شود. از برخی انواع - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - این میوه در آشپزی و تهیه ی غذا استفاده می شود. سالاد میوه بهترین - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - شیوه برای - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - افزایش مصرف این میوه - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - و استفاده از خواص بیشمار آن است. از انواع خیلی شیرین این میوه برای تهیه ی تارت و پنکیک نیز استفاده می شود که در پاییز و زمستان بیشتر دیده می شوند. در هر حال گلابی از هر نوعی که باشد سرشار از ترکیبات مغذی است. در این مطلب شما را با گوشه ای از خواص این میوه ی مفید آشنا می کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.
گلابی و - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - خواصش فوق العاده اش

گلابی یک میوه ی چهارفصل است و می توان از - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - آن در تهیه ی غذاها و حتی شیرینیجات نیز بهره برد. این میوه زودهضم، شیرین، خوشمزه و سرشار از مواد مغذی است. به همین دلیل از آن برای بهبود بسیاری از ناخوشی ها و - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - حتی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - بیماری های استفاده می شود. بهتر است بدانید که گلابی آب زیادی نیز به بدن - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - می رساند در - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - نتیجه بدن را مرطوب کرده و از احتباس آب جلوگیری می کند. این میوه برای افرادی که در رویای لاغری هستند فوق العاده است چون سیری طولانی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - مدتی ایجاد می کند. از آنجایی که گلابی فاقد چربی است و قندهایش از نوع ساده است مصرف آن به ورزشکاران توصیه می شود. اگر اهل ورزش هستید می توانید قبل و بعد از ورزش از این میوه ی آبدار و خوشمزه - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - استفاده کنید.
این میوه برای افرادی که کلسترول خونشان بالاست، دچار یبوست هستند، معده ی حساسی دارند و یا دچار زخم و ورم معده، - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - اسهال و همچنین گواتر هستند مناسب است

این میوه به دلیل دارا بودن فیبرهای محلول و - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - غیرمحلول در آب برای تنظیم عملکرد روده ها مؤثر است و حتی افراد دیابتی نیز می توانند از آن استفاده کنند. مصرف این میوه برای بچه ها و افراد سالمند نیز توصیه می شود.
اگر خدای نکرده دچار بیماری هایی مانند بیماری های قلبی، فشار خون بالا، کم خونی، دیابت و چاقی مفرط هستید مصرف این میوه به شما توصیه می شود. گلابی یکی از بهترین میوه ها برای کودکان، نوجوانان و افراد ورزشکار است. این میوه برای افرادی که کلسترول خونشان بالاست، دچار یبوست هستند، معده ی حساسی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - دارند و یا دچار زخم و ورم معده، اسهال و همچنین گواتر هستند مناسب است.
فایده ی روزانه یک عدد گلابی در برنامه ی غذایی

مقابله با رادیکال های آزاد
رادیکال های آزاد مولکول های موذی هستند - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - که به سلول های بدن آسیب زده و زمینه را برای پیری زودهنگام آن ها آماده می سازند. اما گلابی حاوی آنتی اکسیدان های قوی است و می تواند بدن را در برابر این مولکول های موذی محافظت کند و سلامت بدن را ارتقا دهد.

کاهش خطر ابتلا - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - به سرطان
تجمع اسیدهای صفراوی در روده باعث افزایش خطر ابتلا به سرطان کلورکتال و بسیاری از مشکلات روده ها می شود. فیبرهای موجود در گلابی سلامت روده ها را تضمین کرده و - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - خطر ابتلا به سرطان کولون را کاهش می دهند. از طرف دیگر مواد مغذی این میوه مانع از تشکیل سلول های سرطانی در مری و معده می شود.

کنترل دیابت
از آنجایی که گلابی شاخص گلیسمی پایینی دارد یک دسر - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - یا میان وعده ی مناسب برای افراد مبتلا به دیابت محسوب می شود. اگر دیابت دارید زمانی که هوس خوردن یک میوه ی شیرین به سرتان می زند بهتر است یک عدد گلابی مناسب انتخاب کنید.
آب گلابی

بهبود - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - عملکرد گوارشی
گلابی نقش مهمی در روند هضم و گوارش دارد. یک - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - عدد گلابی در روز 20 - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - درصد فیبرهای مورد نیاز بدن را تأمین می کند. در واقع این میوه مانند یک ماده ی لیزکننده ی طبیعی روده ها عمل می کند و به دفع سریع مدفوع و پیشگیری از یبوست کمک زیادی می کند. این میوه - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - همچنین باعث تحریک ترشحات گاستریک شده و برای افرادی که دچار اسهال شده اند - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - نیز مفید است.

کاهش فشار خون بالا
گلابی حاوی میزان زیادی پتاسیم است - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - در نتیجه به سلامت قلب کمک - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - زیادی می کند. پتاسیم یک ماده ی مغذی برای عروق خونی محسوب می شود. این میوه باعث کاهش فشار خون شده و از تشکیل لخته های خونی مسئول آسیب یا بیماری های قلب و عروق پیشگیری می کند. گلابی همچنین باعث افزایش جریان خون در کل بدن شده و ارگان ها و بافت ها را اکسیژن رسانی می کند. به این ترتیب نیز امکان بیماری های قلبی عروقی یا سکته های قلبی را نیز کاش می دهد.


دیگر فواید گلابی

خواص گلابی به همین موارد ختم نمی شود. - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - این میوه حاوی پکتین است و به این ترتیب نیز میزان کلسترول خون را کاهش می دهد. اگر می خواهید سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کنید و بیماری های زمستانی را از خود دور سازید به این میوه اعتماد کنید. گلابی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - به بدن کمک می کند تا کلسیم استخوان ها را حفظ کند و - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - به این ترتیب بروز پوکی استخوان به تأخیر می افتد. - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - این میوه - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - به دلیل دارا بودن اسید فولیک از بروز بیماری های دوران جنینی پیشگیری کرده و سلامت خانم های باردار را ارتقا می دهد. برای پیشگیری از کرامپ های عضلانی نیز می توانید به - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - این میوه اعتماد کنید چون حاوی میزان قابل توجهی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - پتاسیم است. ماسک تهیه شده از این میوه برای بهبود سلامت پوست و موها مؤثر است و آن را بخشی از رژیم غذایی تصفیه کننده و لاغری می دانند.


روش انتخاب گلابی

البته که این - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - روزها در بازارهای میوه و تره بار میوه را فله ای می دهند. اما اگر خودتان دست - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - به انتخاب می زنید بهتر است نکاتی را رعایت کنید. گلابی - تلفن تحویل قلیان فوری قیطریه - های سفت که پوستی نرم و بدون ضرب خوردگی دارند را خریداری کنید. از انتخاب گلابی های شل یا ضرب دیده خودداری کنید. می توانید گلابی ها را در یخچال نگهداری کنید اما بهتر است آن ها را تازه به تازه مصرف کنید. برای اینکه متوجه شوید میوه ی انتخابی تان به طور کامل رسیده است می توانید بخش بالایی آن را فشار دهید. اگر این قسمت نرم باشد به این معنی است که میوه رسیده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram