تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18352.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۹

نمک‌های پرخطری که"شفابخش" تبلیغ می‌شوند + نام نمک‌های ناسالم

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت با اشاره به خطرهای ناشی از مصرف نمک ناسالم و غیراستاندارد در ایران، گفت: استان تهران از این نظر بدترین وضعیت را در کشور دارد.دیگر استان‌های ایران وضعیت بهتری دارند.

قُل قُل: مدیرکل دفتر بهبود - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - تغذیه وزارت بهداشت با اشاره به خطرهای ناشی از مصرف نمک ناسالم و غیراستاندارد در ایران، گفت: استان تهران از این نظر بدترین وضعیت را در کشور دارد.دیگر استان‌های ایران وضعیت بهتری دارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، زهرا عبدالهی در گفت‌وگو با ایسنا، از انجام یک مطالعه علمی در خصوص نمک‌های بازار در سال جاری - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - خبر داد و بیان کرد: متاسفانه یک سوم نمک‌های موجود در بازار ید - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - کافی را ندارند. در این مطالعه مشخص شد که ید موجود در بیش از 30 درصد نمک‌های بازار کمتر از 20 گاما است و وضعیت - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - استان تهران - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - در این مطالعه بدتر از دیگر نقاط ایران بود.

وی از وجود فلزهای سنگین و آلودگی‌های شیمیایی در 20 تا 30 درصد نمک‌های موجود در بازار خبر داد و تصریح کرد: نمک‌هایی - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - نظیر نمک دریا، نمک شفا و طعام طبیعی که در سطح گسترده‌ای نیز تبلیغ می‌شوند، ناسالم و زیان‌آورند.

این پزشک متخصص افزود: متاسفانه برخی افراد سودجو برای منافع خود اینگونه تبلیغ می‌کنند که عامل افزایش سرطان‌ها در ایران و یا عقیم‌شدن افراد ناشی از مصرف نمک یددار است که کاملا غیرعلمی و غیرکارشناسی است.

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت با بیان اینکه مقابله با این افراد سودجو باید از طریق علمی صورت گیرد گفت: نمک‌های غیرتصفیه شده به دلیل برخورداری از فلزات سنگین و دیگر آلودگی‌ها، تهدیدی جدی برای سلامت عمومی محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه براساس قوانین کشور تولید، عرضه و توزیع نمک‌های غیرتصفیه‌شده ممنوع و جرم محسوب می‌شود، تصریح کرد: جای شگفتی است که این حجم از نمک ناسالم چگونه به - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - سهولت در بازار عرضه می شود.

جولان کالای ممنوعه سنگ‌نمک در بازار

عبدالهی با بیان اینکه تولید و عرضه سنگ نمک در ایران ممنوع است تصریح کرد: متاسفانه چند سالی است که بازار پر شده از سنگ نمک و حتی - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - برخی نانوایی‌ها اطلاعیه می‌زنند که سنگ - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - نمک موجود است و یا در برخی بیمارستان‌ها در غذای - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - بیماران از سنگ نمک استفاده می شود.

خاک ایران از نظر ید فقیر است

وی استفاده از نمک‌یددار را برای تامین ید مورد نیاز بدن ضروری خواند و بیان کرد: متاسفانه خاک ایران از نظر ید فقیر است و لذا تنها راه تامین ید مورد نیاز بدن استفاده از نمک یددار تصفیه شده است.

وی خواستار حمایت دولت از ایجاد کارخانه‌های تولیدی نمک یددار تصفیه شده در کشور شد و افزود: براساس برنامه 5 ساله ششم توسعه راه‌اندازی این کارخانه‌ها باید ادامه بیابد. همچنین باید پایش مستمر در سطوح مختلف تولید، عرضه و توزیع نمک صورت گیرد.

سودجویی با ملاقه‌های آهنی

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت با بیان اینکه برخی‌ها مدعی‌اند و تبلیغ می‌کنند که آهن مورد نیاز بدن را با ملاقه‌های آهنی خود و یا انداختن میخ در غذا تامین می‌کنند، گفت: این ادعاها هیچ پایه علمی ندارد و عمدتا به - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - منظور سودجویی صورت می‌گیرد.

عبدالهی با بیان اینکه این افراد ملاقه‌های آهنی خود را به قیمت 8هزار تومان می‌فروشند، تصریح کرد: این افراد نمک دریا را به عنوان نمک سالم تبلیغ و آن را به قیمت دلخواه به فروش می رسانند؛ همکاران ما نحوه تهیه این نمک‌ها را بررسی کردند - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - و من خود در ساحل دریاچه ارومیه دیده‌ایم - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - که نمک‌های آنجا را با بیل جمع‌آوری و در بسته‌های آلوده می‌ریزند و روی آن می‌نویسند "نمک شفا" و به قیمت زیاد به مردم می‌دهند.

مراقبت کنیم به گذشته برنگردیم

این پزشک متخصص با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر ایران - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - در کنترل بیماری‌های ناشی از کمبود ید و مطرح شدن جمهوری - تلفن سرویس قلیان روشن ولیعصر - اسلامی به عنوان یک الگو در سطح بین‌المللی، هشدار داد: تداوم این رویه‌های ناصواب ممکن است کشور ما را به دوران گذشته که با تولد نوزادانی با ناهنجاری‌های مادرزادی و.. روبرو بودیم برگرداند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram