تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18146.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۶

هشدار استاندارد نسبت به مصرف روغن‌های کنجدی

سلامت نیوز:‌سازمان ملی استاندارد در اطلاعیه‌ای نسبت به مصرف روغن‌های کنجدی که به روش سنتی روغن‌گیری می‌شوند، هشدار داد.به گزارش ایسنا، نگرانی مردم از تاثیر مصرف روغن‌ها در غذاهای مختلف موجب شده است که برخی از افراد به جای خرید انواع روغن بسته بندی شده دارای...

قُل قُل:‌سازمان ملی استاندارد در اطلاعیه‌ای نسبت به مصرف روغن‌های کنجدی که به روش سنتی روغن‌گیری می‌شوند، هشدار داد.

به گزارش ایسنا، - تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه - نگرانی مردم از تاثیر مصرف روغن‌ها در غذاهای مختلف موجب شده است که برخی از افراد به جای خرید انواع روغن بسته بندی شده دارای علامت استاندارد معتبر به سمت مصرف روغن‌هایی بروند که به روش سنتی روغن‌گیری می‌شوند.

این درحالیست که سازمان ملی استاندارد به مردم هشدار داده است به دلایل عدم اطمینان از مواد اولیه مصرفی مناسب از نظر نوع - تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه - دانه و احتمال بالا بودن میزان آلودگی میکروبی از جمله کپک - تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه - زدگی، سموم قارچی مانند آفلاتوکسین، شرایط نامناسب نگهداری مواد اولیه، عدم رعایت بهداشت دستگاه - تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه - های روغن - تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه - کشی طبق معیارهای استاندارد ملی، وجود برخی ناخالصی های مضر در محصول نهایی مانند فلزات سنگین و همچنین فسادپذیری روغن استحصالی، از خرید و مصرف این گونه روغن‌ها باید خودداری شود.

این روزها روغن‌گیری از - تلفن سرویس قلیان فوری قیطریه - انواع دانه‌های روغنی مانند کنجد، فندق و زیتون کسب و کار جدیدی است که در سطح شهرستان رشت مشاهده می شود و فروشندگان این روغن ها در حضور مشتری روغن کاملا خالصی از دانه‌ها و میوه‌های روغنی تهیه می‌کنند و برای اعتماد بیشتر مشتریان، اجازه می‌دهند آنها شخصا فرآیند روغن‌گیری را انجام دهند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram