تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18208.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۲

ایرانی ها سالانه چقدر گوشت می خرند

بررسی وضعیت بازار گوشت نشان می دهد گردش مالی بالایی در شهرهای ایران در این حوزه وجود دارد . خانوارهای شهری در سال گذشته بیش از 30 هزار میلیارد تومان گوشت خریدند .

قُل قُل: بررسی وضعیت بازار گوشت نشان می دهد گردش مالی بالایی در شهرهای ایران در این حوزه وجود دارد . خانوارهای شهری در سال گذشته بیش از 30 هزار میلیارد تومان گوشت خریدند .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبر آنلاین ، بررسی های صورت گرفته از سوی بانک مرکزی نشان می دهد در سال گذشته خانوارهای شهری حدود 145 کیلو انواع گوشت مصرف کردند که در این - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - میان بیشترین میزان مصرف به گوشت پرندگان اختصاص داشت . در سال های اخیر مصرف مرغ در ایران افزایش قابل توجهی یافته و گرانی قابل توجه گوشت قرمز نیز در توسعه مصرف گوشت سفید موثر بوده است . بازار گوشت در میان خانوارهای شهری 30 هزار و 127 میلیارد تومان برآورد شده است.

هر خانوار ایرانی در سال گذشته به طور متوسط یک میلیون و 882 هزار - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - تومان برای خرید گوشت هزینه کرده است.

بر اساس براوردها مصرف گوشت قرمز برای هر خانوار شهری به طور - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - متوسط 41 کیلو برآورد شده است که - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - این رقم برای گوشت پرندگان به 89 کیلو می رسد . هر چند میزان - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - مصرف ماهی در کشور 12 کیلو برای هر خانوار برآورد شده - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - است اما میزان مصرف فرآورده های گوشت دام و چرنده - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - حدود 3 کیلو گزارش شده است . به این ترتیب در سال گذشته خانوارهای شهری 656 میلیون کیلو گوشت دام، یک میلیارد و 424 میلیون کیلو گوشت پرنده مصرف کردند . با این حال میزان مصرف ماهی توسط خانوارهای شهری 192 - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - میلیون کیلو گزارش شده است .

هر چند میزان مصرف گوشت در خانوارهای ایرانی 41 کیلو و میزان مصرف مرغ و گوشت پرندگان در حدود 89 کیلو گزارش شده است اما هزینه ای که - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - بابت خرید گوشت قرمز از - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - سوی خانوارهای ایرانی پرداخت شده است ، بسیار بیش از قیمت مرغ و گوشت پرنده بوده است . بررسی سبد هزینه ای خانوار نشان می دهد هر خانوار ایرانی بیش از یک میلیون تومان - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - پول بابت خرید گوشت قرمز پرداخت شده است .

هزینه ای - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - که از بابت مصرف مرغ و گوشت پرنده به سبد هزینه ای خانوار اختصاص یافته است برابر 603 هزار تومان بوده است .

بر اساس این گزارش مصرف تنها 12 کیلو ماهی برای خانوار ایرانی هزینه ای برابر - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - با 179 هزار - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - تومان در بر داشته است .

بررسی ها نشان می دهد میزان مصرف گوشت در خانوارهای ایرانی نسبت به دهه - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - گذشته کاهش یافته است .

بررسی وضعیت بازار گوشت نشان می دهد گردش مالی بالایی در شهرهای ایران در این حوزه وجود دارد . رقم 30 هزار میلیارد تومان تنها بخشی از گردش مالی بازار گوشت را نشان می دهد چرا - تلفن سرویس قلیان فوری کوهسار - که در ارزیابی های صورت گرفته میزان مصرف گوشت در میان خانوارهای روستایی گزارش نشده است .

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram