تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18365.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۰

گول ارزانی مواد غذایی دستفروشان را نخورید

:مشاور کانون صنایع غذایی تاکید کرد: مردم گول قیمت‌های ظاهری فروش محصولات غذایی توسط دست‌فروشان را نخورند. اکثر کالاهای توزیع شده توسط دست‌فروشان، تاریخ مصرف گذشته است یا تاریخ مصرف آنها دستکاری شده است.

قُل قُل:مشاور کانون صنایع غذایی تاکید کرد: مردم گول قیمت‌های ظاهری فروش محصولات غذایی - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - توسط دست‌فروشان را نخورند. اکثر کالاهای توزیع شده توسط - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - دست‌فروشان، تاریخ مصرف گذشته است یا تاریخ مصرف آنها دستکاری شده است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،علی شریعتی درباره فروش محصولات غذایی توسط دست‌فروشان در مترو و سایر اماکن عمومی با قیمت‌هایی پایین‌تر از قیمت درج شده برای مصرف‌کننده اظهار کرد: به‌طور کلی در بحث مواد غذایی - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - یکی از آسیب‌ها، فروش غیرقانونی محصولات است؛ چراکه نظارتی بر آنها وجود ندارد.


وی با بیان این‌که اکثر مواد غذایی توزیع شده به این روش فاقد استاندارد و جعلی هستند، تصریح کرد: در مواردی که این محصولات دارای - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - استاندارد و قیمت مصرف‌کننده - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - است با معضل دستکاری تاریخ مصرف روبرو هستیم.


مشاور کانون صنایع غذایی افزود: اینگونه جنس‌ها اکثرا - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - محصولاتی هستند - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - که تاریخ مصرف آنها گذشته یا مدت کمی به پایان این تاریخ مانده است.
شریعتی ادامه داد: این‌که دست‌فروشان این محصولات را از کجا تهیه می‌کنند و چه مافیایی پشت سر آنهاست که به راحتی در اماکن عمومی اقدام به فروش محصولات می‌کنند، سوالی است که - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - هنوز حل نشده و باید آن را پیگیری کرد.


وی با بیان این‌که کسانی که اقدام به توزیع این محصولات می‌کنند به دنبال سودهای بیشتری هستند، گفت: فروش این محصولات از طریق دست‌فروشان، اقدامی است که نه مالیات دارد، نه اجاره مغازه و نه هزینه آب و برق.


مشاور - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - کانون صنایع غذایی با تاکید بر این‌که به هیچ - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - عنوان خرید از اینگونه بازار‌های سودجویانه را توصیه نمی‌کنیم، اظهار کرد: مردم گول قیمت‌های ظاهری را نخورند و مواد غذایی را حتما از کانال‌های معتبر تهیه کنند؛ - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - هرچند که در برخی اصناف نیز این موضوع به چشم - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - می‌خورد که اجناس غیراستاندارد فروخته می‌شود.


شریعتی با بیان این‌که کارخانه‌ها هیچ‌گاه اقدام به فروش محصولات تاریخ مصرف گذشته نمی‌کنند، گفت: برند یک کارخانه میلیاردها تومان ارزش دارد و هیچ‌گاه کارخانه این کار را با برند خود نمی‌کند، اما در زنجیره سلامت محصولات غذایی بخش‌های مختلفی از جمله پخش، اصناف و بنکداران وجود دارند که ممکن است افرادی سودجو از این بخش‌ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.


وی با بیان این‌که ما نمی‌گوییم اصناف، بنکداران و شرکت‌های پخش این کار را انجام می‌دهند، - تلفن سرویس قلیون روشن کاشانی - اظهار کرد: به هر حال مراکز غیرمعتبری در هر بخش وجود دارند که ممکن است کالاهای تاریخ مصرف گذشته را به فروش برسانند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram