تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18225.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۵

این میوه بانک ویتامین است

به یکی از کم کالری ترین میوه‌ها است و 100 گرم از آن تقریباً 57 کیلوکالری دارد. این میوه مانند سیب و گلابی حای آنتی اکسیدان های پلی فنولی است و منبع خوبی از فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی محسوب می‌شود.

قُل قُل: به یکی از کم کالری ترین میوه‌ها است و 100 گرم از آن تقریباً 57 کیلوکالری دارد. این میوه - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - مانند سیب و گلابی حای آنتی اکسیدان های - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - پلی فنولی است و منبع خوبی از فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی محسوب می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامانه، میوه به - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - و مصرف آن با کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و محافظت - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - از روده در - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - برابر التهاب کمک می‌کند ضمن این که - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - در - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - کاهش وزن بدن و پایین آوردن سطح کلسترول بد خون مؤثر است.


به گزارش nutrition،میوه به منبع - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - خوبی از ویتامین سی است و 100 گرم آن 15 میلی گرم - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - ویتامین ث دارد ضمن این که منبع خوبی از - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - آهن، پتاسیم، - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - منیزیوم و همچنین ویتامین‌های ب، ریبوفلاوین، و ویتامین ب 6 محسوب می‌شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram