تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18225.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۵

این میوه بانک ویتامین است

به یکی از کم کالری ترین میوه‌ها است و 100 گرم از آن تقریباً 57 کیلوکالری دارد. این میوه مانند سیب و گلابی حای آنتی اکسیدان های پلی فنولی است و منبع خوبی از فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی محسوب می‌شود.

قُل قُل: به یکی از کم کالری ترین میوه‌ها است و 100 گرم از آن تقریباً 57 کیلوکالری دارد. این میوه - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - مانند سیب و گلابی حای آنتی اکسیدان های - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - پلی فنولی است و منبع خوبی از فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی محسوب می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامانه، میوه به - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - و مصرف آن با کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و محافظت - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - از روده در - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - برابر التهاب کمک می‌کند ضمن این که - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - در - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - کاهش وزن بدن و پایین آوردن سطح کلسترول بد خون مؤثر است.


به گزارش nutrition،میوه به منبع - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - خوبی از ویتامین سی است و 100 گرم آن 15 میلی گرم - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - ویتامین ث دارد ضمن این که منبع خوبی از - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - آهن، پتاسیم، - تلفن سرویس قلیون فوری کوهسار - منیزیوم و همچنین ویتامین‌های ب، ریبوفلاوین، و ویتامین ب 6 محسوب می‌شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram